Şimdi Ara

Yurtdisinda Digiturk Play Türkiye izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
27.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Digiturk Play Türkiye yurtdisindaki muadiline göre daha ucuz.
    Türkiye IP adresi kullanarak paket satin almak mümkün mü?

Digiturk Play Türkiye sezon paketi: 179 TL
    Yurtdisi 14 aylik spor paketi: 399 €

• Satin almak sorun degil ama izlemede sikinti cikabilecegini düsünüyorum ben. Ben de IP degistirerek almayi düsündüm ama sonrasinda maclari izlerken sorun cikabilir. Yurt disinda yasayip, bu sekilde sorunsuz kullanan varsa ve yardimci olursa sevinirim.
  • Anladim tesekkürler.
    Arkadaslar bu sekilde izleyen varsa lütfen bize bilgi versin.

Bu arada sezon paketi 179 TL degil 279 TL + 3 ay Premier Lig hediye. Yani yaklasik 100 €.
    Avrupa'da 14 aylik spor paketi 399 € + IP kutu. Yani yaklasik 1130 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kale58

Anladim tesekkürler.
    Arkadaslar bu sekilde izleyen varsa lütfen bize bilgi versin.

Bu arada sezon paketi 179 TL degil 279 TL + 3 ay Premier Lig hediye. Yani yaklasik 100 €.
    Avrupa'da 14 aylik spor paketi 399 € + IP kutu. Yani yaklasik 1130 TL.
    size tavsiye ücretli olarak vpn servisi alın

rahat rahat izlersiniz digitürkplayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

size tavsiye ücretli olarak vpn servisi alın

rahat rahat izlersiniz digitürkplayi

Alıntıları Göster
    VPN servisi aklima gelmisti.
    tümer11 sen daha önce denedin mi?
    Hangi VPN servisini tavsiye edersin?
  • kale58 K kullanıcısına yanıt
    ben yurtiçindeyim ben denemedim

ama deneyen arkadaşlarım var

https://www.hidemyass.com/ benim en iyisi olarak bildiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tümer11

ben yurtiçindeyim ben denemedim

ama deneyen arkadaşlarım var

https://www.hidemyass.com/ benim en iyisi olarak bildiğim
    Tesekkür ederim.
    Digiturk Play alabilmek icin Türk bankalarinin verdigi kredi karti gerekiyormus.
    Bende yok. Is iptal.
  • kale58 K kullanıcısına yanıt
    arkadaşım tr den bir arkadaşına o tutarı dönder o da senin için alsın.
  • Abi aynı konudan ben de müzdaribim.. Digitırk play aldım, yurtdışına göreve gitcem 6 ay, orada da izlemek istiyorum.. Vpn dns ne yol varsa hadi bi kurban olam..
  • Varpalavas kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar,

Ben dubaide yasiyorum. Gecen ay dsmart blu ve digiturk play uyelikleri aldim. Tabi bunlari alabilmek icin oncelikle IP mi TR de gosterebilmek icin
    avast securiline 7 gunluk deneme surumunu kullanmistim. Ve her iki uyeligide alip kullandim ve sabahtan aksama kadar sorunsuz bir sekilde izlendi.

diyecegim o ki her iki yayinida rahatlikla izliyordum onda sorun yok ama asil sorun kaliteli bir vpn servisi bulmakti. ben avast securilene den memnun kaldim simdi sanirim onun senelik uyeligini satin alicam.

avast securilen dan daha iyi olabilicek ( TR IP si olan ) oneriniz varsa beklerim. Yoksa bunu alip yola devam.
  • Hocam sorunsuz kullandıysanız macera aramaya gerek yok bence.. Ordan devam edin.. En iyi vpn falan yazınca google onlarca şey çıkıyo ama kullandınız ve hizmetten memnunsanız bence burdan devam edin.. Zaten hepsinin fiyatları aşağı yıkarı aynı..
  • Wharfedale kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Acaba Avast Securiline'ın senelik üyeliğini satın aldınız mı? Aldıysanız programdan aldığınız randıman nasıl? Eğer performans konusunda sıkıntı yaşamadı iseniz fiyat olarak en uygun hizmetlerden bir tanesi.

İyi akşamlar, kolay gelsin.
  • Varpalavas kullanıcısına yanıt
    Selam,

Evet dun itibari ile yillik avast securiline almis bulunmaktayim. Yurtdisinda oldugum icin direk yurtdisi sitesi aciliyordu ve senelik 59,99 $ gorunuyordu. Birde TR sitesini deneyim dedim 1 yillik pc icin 1 yillikta android icin olani toplamda 105 TL ye almis bulunmaktayim.

Deneme surumunde gayet memnundum, dun aksam lisansi yukledim ve sorunsuz bir sekilde devam ediyorum kullanmaya.

Ilk izlenimlerim oldukca iyi bir vpn servisi sunuyor avast.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wharfedale

Selam,

Evet dun itibari ile yillik avast securiline almis bulunmaktayim. Yurtdisinda oldugum icin direk yurtdisi sitesi aciliyordu ve senelik 59,99 $ gorunuyordu. Birde TR sitesini deneyim dedim 1 yillik pc icin 1 yillikta android icin olani toplamda 105 TL ye almis bulunmaktayim.

Deneme surumunde gayet memnundum, dun aksam lisansi yukledim ve sorunsuz bir sekilde devam ediyorum kullanmaya.

Hocam bende Avast Securelıne aldım 1 yıllık ,Istanbul'dan baglanmama ragmen dıgıturk web play yurtdısı sayfasına yonlendırıyor .Varmıdır bu sorunun bır cozumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyasin61

quote:

Selam,

Hocam bende Avast Securelıne aldım 1 yıllık ,Istanbul'dan baglanmama ragmen dıgıturk web play yurtdısı sayfasına yonlendırıyor .Varmıdır bu sorunun bır cozumu ?

Türkiye serverı seçmiyo olabilir misiniz acaba hocam? İstanbul'dan izleyebilmek için vpn hizmetine neden gereksinim duyuyorsunuz bir de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Varpalavas

quote:

Orijinalden alıntı: hyasin61

quote:

Selam,

Türkiye serverı seçmiyo olabilir misiniz acaba hocam? İstanbul'dan izleyebilmek için vpn hizmetine neden gereksinim duyuyorsunuz bir de?

Suudı arabıstanda calısmaktayım.Bır kac gun onceye kadar problem yoktu fakat sımdı ne zaman baglanmaya calıssam dıgıturk yurtdısı sıtesıne yonlendırıyor.

• Bende de aynı sorun var, siteye yurtdışı sitesine yönlendirmeden giriyorum ama maç ekranına basınca infinite hd nin logosu geliyor sonra bulunduğunuz ülkeden izlenemez yazıyor. Ben purevpn kullanıyorum var mıdır bir çözümü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekcidayi

Bende de aynı sorun var, siteye yurtdışı sitesine yönlendirmeden giriyorum ama maç ekranına basınca infinite hd nin logosu geliyor sonra bulunduğunuz ülkeden izlenemez yazıyor. Ben purevpn kullanıyorum var mıdır bir çözümü acaba?

Vpn değiştirmek ya da vpn servis sağlayıcınızın çözüm bulmasını sağlamak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varpalavas

quote:

Orijinalden alıntı: bekcidayi

Bende de aynı sorun var, siteye yurtdışı sitesine yönlendirmeden giriyorum ama maç ekranına basınca infinite hd nin logosu geliyor sonra bulunduğunuz ülkeden izlenemez yazıyor. Ben purevpn kullanıyorum var mıdır bir çözümü acaba?

Vpn değiştirmek ya da vpn servis sağlayıcınızın çözüm bulmasını sağlamak..

Alıntıları Göster
    yaklasik 3-4 gun oncesine kadar sorunsuz izliyordum dubaiden vpn ile digiturkplayi. ancak artik baglanamiyorum ve otomatik hesabimdan cekmisler aylik ucreti.
    bir sekilde gorustum musteri servisi ile ( bunlarla konusmak derdini anlatmak gercekten zor, robot gibiler )
    acikcasi bana dedigi su sistemin acigindan yararlanmissiniz artik ilzeyemezsiniz :)

komedi gibi bir aciklama. bende iptal ettirdim uyeligimi. cokta tinnnnn :)

• quote:

yaklasik 3-4 gun oncesine kadar sorunsuz izliyordum dubaiden vpn ile digiturkplayi. ancak artik baglanamiyorum ve otomatik hesabimdan cekmisler aylik ucreti.
    bir sekilde gorustum musteri servisi ile ( bunlarla konusmak derdini anlatmak gercekten zor, robot gibiler )
    acikcasi bana dedigi su sistemin acigindan yararlanmissiniz artik ilzeyemezsiniz :)

komedi gibi bir aciklama. bende iptal ettirdim uyeligimi. cokta tinnnnn :)

Alıntıları Göster
    Bendede sorun vardi ama Ipvanish kullanmaya basladim simdi rahat rahat izliyorum sikinti olmadan.7-8 Tane turkiye serveri mevcut birinde sorun olsa digeri ile baglanirim fakat su anda dedigim gibi herhangi bir sikinti yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.