Şimdi Ara

Yurtdışında arabam çalındı ve Anadolu Sigorta Tecrübesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
3
Favori
14.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz bulgaristan diye yazınca aklıma bu olay geldi.

http://www.milliyet.com.tr/2001/11/22/yazar/dundar.html

bu bulgaristanda dinlenirken arabada yatmak lazım sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 14 Eylül 2018; 9:45:57 >
  • Geçmiş olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenler forumda bulgaristana göçeceğim orası daha iyi diye öven bir arkadaş vardı. Onu hatırladım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun. Umarım kısa sürede çözülür.
    Peki aracı caddeye mi park ettiniz? Veya otopark gibi yere mi?
  • Siz sadece markayı kötülemek için açmışsınız bu konuyu. Araç nerede ve nasıl çalınmış ve saire hiç bir şey yok sadece çalınmış ve sigorta ödememiş...

• Çok geçmiş olsun.

• Uğraştıracaklar tabi. Arabayı kendileri mi çaldırdı. Sen arabayı çaldır ondan sonra 5 dakikada hesabına eft 100 bin lira bekle. O kadar basit mi bu işler. Bence ortada rezalet falan Yok. Olması gerektiği gibi uzun bir süreç var sadece. Süreç sonucunda paranı ödememeye karar verirlerse o zaman konu aç.

• Geçmiş olsun hocam. Valla okurken ben bile yoruldum, şu resmi işler kadar lanet bişey yok. 1 senedir 2B, tapu, imar barışı gibi şeylerle uğraşıyorum gınaha geldi artık.

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Araç nerede çalınmış yazıyor ya zaten. Nasıl çalındığını da hırsıza sormak lazım. Bir şeyler yazmak için yazmışsın

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Siz hırsızı haklı çıkartırsınız, az daha zorlayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Siz sadece markayı kötülemek için açmışsınız bu konuyu. Araç nerede ve nasıl çalınmış ve saire hiç bir şey yok sadece çalınmış ve sigorta ödememiş...
    Hayırdır hocam şirket komple senin mi, hissen mi var yoksa şirket çalışanı mısın?

Doğrudan suçlama ile girmişsin. Adam o kadar detay paylaşmış. Şüphe ediyorsan bir belge paylaş dersin, NO SS NO GÜVEN dersin.

• Geçmiş olsun hocam . Sigorta acentelerine yazılım yapan bir firmada çalışıyorum. Anadolu Sigorta kendi iç işleyişi o kadar yavaş ki inanamazsınız. Ufacık birşey yapılacaktır ama bir ay bekletirler. Bir mail atılsa herşey çözülecektir ama o mail siz zorlamadıkça atmazlar. Yolladığımız sözleşmeyi imzalayıp geri yollayın derler, yollarsınız. Bir hafta sonra aynı sözleşmeyi bir daha yollarlar imzalayın diye. Hasar konusunda bütün firmalar benzer ama Anadolu içlerinde en yavaş işleyeni olabilir.
  • Merhaba konu hk fikir sahibi degilim ama Sofyada 1 sene okudugum icin sunu soyleyebilirim. Bulgaristanfa yabanci plaka arac gorunce direkt caliyorlar bu sebepten biz de kendi arabamizi getirmiyoruz buradan arac kiraliyoruz. Dikkat etmek lazim gecmis olsun.

• geçmiş olsun ,umarım aracınız bulunur ve ya paranızı alırsınız ,
    aile bağları nedeniyle ,yılda en az bir defa giderim Bulgarıstan'a
    araba hırsızlığı eskıden daha yaygındı ,konaklayacanız hotel seçerken mutlaka
    otoparkı ve güvenliği olanı seçin , belinde silahla dolaşıyor güvenlıkçıleri
  • Konu sahibi arkadaş sigorta firması muhtemelen çamura yatacak.bence git bir uzmandan destek al.sonrasında noldu hatırlamıyorum ama benzer bir olay daha önce bir arkadaşın başına geldi alakalı alakasız bir sürü evrak istiyorlar ve en sonunda herhangi bir ödeme yapamayacağız diye haber gelmişti sigorta şirketinden.

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Nerede çalınmış cadde mi otopark mı? Anahtarı mı çkaybedip çaldırmış anahtarsız mı?

Cevap vermek için cevap vermişsin.

• geçmiş olsun.psikolojiniz sağlammış benim aracım çalınsa tatile devam etmeyi bırak bir ay kendime gelemezdim.
  • Sigortacı, emlakçı, galerici, bankacı'dan dost olmaz herkes mutlaka bir kazık yemiştir. Çayını sigaranı beraber iç meraba-meraba bitti. Fazla abartmaya gerek yok, illa bişeyler satmaya çalışıyorlar. Üstüne birde o kibirli üsluplarını çekmek zorunda kalıyorsun. Umarım sadece benim çevremdekiler böyledir.
  • Geçen konu açmışlardı. Bulgaristan'a göçmek istiyorum diye. Orda yazmıştım bir yeri yiyen varsa bulgaristan a gidip 3 gün kalsa diye.

BULGARISTAN A GITMEYIN.

Yolsuzluk, rüşvet, mafya, kol geziyor

• niye e-posta yerine e mail yazıyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.