Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atomcu

Sizin kıza lazım olur

Düşündümde daha çok var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Anahtarlığın kralı var bende

2 senedir kullanıyorum, Türkiyede hiç kimsede yok

Çok güzelmiş. Link verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Kız kardeşim için 1 adet şal aldım, 4 dolar değerinde
  • Dtümit kullanıcısına yanıt
    http://mykeyport.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: i87

Yaklaşık iki aydır kullanıyorum.
    İlk günkü kadar parlaklığı kalmadı ama kararma da olmadı

hocam link var mı ya da anahtarlığın ismini tam olarak ne aratttırdınız?
  • quote:

Anahtarlığın kralı var bende

2 senedir kullanıyorum, Türkiyede hiç kimsede yok

2-3 sene önce kullanıyodum, ağırlık yapıyo diye bıraktım :D

• Evet olay belli oldu, satıcıyla iletişime geçtim ürün farklı bir şehire gitmiş ne alaka gibi.. Cevabıda şöyle;

Hi,dear
    the post office reply us now,the tracking number is mistake,they are checking it now,so can you please allow some times,if any questions,we will let you know,OK?

Yani düşündüğümüz oldu, sanırım tracking number'ı sallamış.. Yalnız nasıl sallamış adamdan aynı anda Eskişehir'de ki biridemi sipariş verdi yani onu anlayamadım :)
  • azazel_666 A kullanıcısına yanıt
    http://s.click.aliexpress.com/klk/rMviaIfa
  • 3,56 kargo ücreti var.
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Gerçek takip kodu olmayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almış olduğum belkin çakmak şarjı geldi. ürün güzel, hızlı şarj yapıyor. tavsiye ederim. ama satıcıda ürün kalmamış sanırım. ürün buydu.
    http://www.aliexpress.com/item/Belkin-New-Mini-Belkin-USB-Car-Charger-F8J078-10W-2-1A-With-Belkin-8Pin-Cable-For/1733730529.html

• robinho32 R kullanıcısına yanıt
    tool keychain diye aratın kargosuz bulrsunuz farklı çeşitleri de var
  • srdrltn kullanıcısına yanıt
    Hocam ağırlık yapması mümkün değil, anahtarlığın başı kesiliyo normal anahtarlardan çok daha hafif oluyo. 6 anahtar yerine direk bununla kesilmiş olunca hiç ağır olmuyo yanında.Taşımasıda kolay. V2 si daha güzel oldu
  • isoux kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam , güle güle kullanın
    Bu markanın saatleri hem uygun fiyat hem de gercekten güzel ve kullanıslı oluyor
  • quote:

Hocam ağırlık yapması mümkün değil, anahtarlığın başı kesiliyo normal anahtarlardan çok daha hafif oluyo. 6 anahtar yerine direk bununla kesilmiş olunca hiç ağır olmuyo yanında.Taşımasıda kolay. V2 si daha güzel oldu

Hocam kendi anahtarlarımızı kestirip taktırmamız mümkün mü. Yoksa ürünle beraber kesik anahtarda mı satın almamız gerekiyor... Fiyatta Maaşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dtümit

quote:

Hocam kendi anahtarlarımızı kestirip taktırmamız mümkün mü. Yoksa ürünle beraber kesik anahtarda mı satın almamız gerekiyor... Fiyatta Maaşallah

Türkiyede anahtarınızı onların yaptığı gibi kesebilen bir anahtarcı yok malesef. Kesik anahtar dediklerinizden almanız gerekiyor kaç anahtar istiyorsanız. Sonra anahtarlarınızn resmini çekip gönderiyosunuz onay gelince las vegasa kargoyla yolluyosunuz yapıp gönderiyorlar. Fiyat çok tuzlu ama anahtarlık şahane

• Toplam ne kadara mal oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durum benim de basıma geldi. Oturdugum sehre degil de baska bir sehre hatta muhataba teslim diye ptt den okuyunca sok olmustum. Daha sonra satıcıyla konusunca özür dileyerek kendi kargo sirketlerinde bir hata yapıldıgını ve yanlıs takip kodu verildigini söyledi.Ürünün sorunsuz elime gececegini söyledi bende hala beklemekteyim.
  • Evet uzun araştırmalar sonucu AR1452 mi AR2453 mü derken AR2453 de karar kıldım.. lifang store adlı satıcıdan aldıgım AR2453e ait fotolarda bunlar ekstre kesilsin alıcam inşallah.. İlgilenen arkadaslar vardı Ar1452 de soyulma olur düşüncesıyle AR2453 almaya karar verdım ve kasa çapı 4.3 cm.. resmi sitesinde de baktıgımla birebir aynı duruyor iç göstergeleri felan..

• quote:

Orijinalden alıntı: old_hand

http://s.click.aliexpress.com/klk/RjYvmAre

Yukarıda ki ürünü sipariş etmiştim. Henüz kargoda elime ulaşmadı ama sorun olacağını zannetmiyorum.

Hocam açıkcası araştırma yapmadım ürün hakkında, sizin tavsiyenize göre almak istiyorum. sizce f/p nasıldır.

bu arada kod da girilebiliyormus.
    kod nasıl kazanılır, var mı elinde kod olan

• 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.