Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RavenTheBlack

Şimdiye kadar 25-30 parça eşya almışımdır aliexpress'ten. Gelmeyen ya da yanlış gelen ürün olmadı hiç. Tek sorun biraz geç gelmesi

Benim 3 oluyor. En pahalısı da bu. Şu sıralar forumda popüler olan shark saatten aldım bakalım kaç günde gelecek
  • neye yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Benim kafa biraz büyük 58mm aldık olur umarım :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

neye yarıyor

Hocam arabaya koyuyorsunz polis radaeını tesbit edip size uuarı veriypr.
  • http://www.aliexpress.com/item/11-color-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Siberia-v2-Natus-Vincere-Edition-Free-Fast-Shipping-Drop/425482775.html

beyler bu urun nasıl bu kadar ucuz olabılıyor ? ne bunlar çakma fln mı? nıye amazonda 60 dolar burda 25 dolar :D olayı cozemedım alsam mı bılmıyorum.
  • İyymiş
  • Armani Gözlüğüm geldi, kesinlikle a++ kalite. Fiyatı 50 lira Satıcı zaten birebir replika demişti. Orjinal olanını görmedim hiç ama gidip kontrol edicem. Yalnız bi mağazada görsem kesinlikle orjinal derim :D

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• http://m.aliexpress.com/item/557493056.html

Feedbackler olumlu türklerdw almış neyapsak acaba

• Hazırlanın beyler yeni raund başlıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

Geçenlerde bir arkadaşım dx den araç için radar dedektörü sipariş vermişti ancak gümrükten geri dönmüştü üstüne radar dedectörü yazmışlardı aramızda alan sipariş veren varmı

Link var mı ürünün?
  • Ohaaa! Shark 2 dolar
    Alanlara geçmiş olsun
  • Mouse almayi dusunuyorum kablolu kablosuz farketmez.En fazla 10 dolara kadar cikabilirimBirde China post ,honkong pos,singapur post hangisi dahaiyidir siralamasi yaparsaniz sevinirim

• Arkadaşlar forumun saatçisinden saat beğendim ama kendisi kadar kargo ücreti var(24$).Bende mi bir yanlışlık var yoksa herkes bu şekilde ücretli kargo ile mi aldı saatleri?
  • Demwkki aliexpredede yan hesap açmak gerekliymis 200$ luk ürüneb20 20 40 $ indirim varmış kaçırdok fırsatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCenkay

Ohaaa! Shark 2 dolar
    Alanlara geçmiş olsun

link atarmusın hocam
  • Bitecek anında %100 eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlkrkmz

Mouse almayi dusunuyorum kablolu kablosuz farketmez.En fazla 10 dolara kadar cikabilirimBirde China post ,honkong pos,singapur post hangisi dahaiyidir siralamasi yaparsaniz sevinirim

honkong>singapur>china

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.