Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bağlanmaz geneli bluetooth ile çalışıyor.Tabi tv de bluetooth varsa denenebilir.

Tv için şunlar var
    http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=63705&initiative_id=AS_20151030005813&SearchText=wireless+tv+headphones
  • sarahaten S kullanıcısına yanıt
    Ben dayanamadım T2+ siyah modelini dün ısmarladım (siyah/beyaz arasında çok gittim geldim.. resimlerde kırmızı hatta hafif bordo- güzel duruyor ama videolarda kırmızı daha farklı görünüyor).
    11.11 de 28$ fiyat diyor ama ben 31,45$ ödedim ve bu sabah RS******NL takip no verildi..
    bu modeli tercih etmemin nedeni; tüm extra özelliklerinin yanında pil süresi..
  • Arkadaşlar bu sallayarak kıyafet oyununu oynadım birkaç kupon kazandım ama her sallama sonrası bakiyeme gidince önceki puanlar sıfırlanıyor gibi geldi. Yani exchange için bir türlü 300 puan biriktiremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dumany D kullanıcısına yanıt
    onu bende göremedim. 5$ aldık bakalım 10$ın alt limiti olacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

DİKKAT!!!!
    alipay hesabı acın 25 e 5$ kupon veriyor. ( her saat başında! (bitiyor çünkü ) hemen 5$ basın alın kuponu. tabi alipay hesabı acmıssanız) 1111de alipay ile ödemede 10$ kupon verecek.
    birde puan kazanmak için oyun oynayın sallayarak az puan kazanırsınız. oyun hem puan kem 19/2$ kuponlar veriyor . birde bazı magazaların kuponunu veriyor.
    benim bir sürü kupon ve 2000 puan oldu şimdiden

Hocam sallayarak renkleri eşleştirme oyunu oynadım onu mu diyorsun yoksa başka bir oyun mu var?

Bir de o oyundan 20 jeton kazandım bunlar ne oluyor?

baska oyun var var. bastıgınızda ters dönen puanlar var

• DHinferno D kullanıcısına yanıt
    hocam bu fiayata çok iyi ae de 33 doalrdan aşağıya yok aynı mont ebayda75 e felan geliyor.Ne düşünüyorsun alacakmısın?
  • o oyunu göremedim ben nerde acaba?

• Arkadaşlar telefon için micro USB kablo lazım daha önce alan kullanan memnun olan tavsiye edecek olan varmı sarz ve data için telefona

• Arkadaşlar, uygun fiyatlı gümrük sıkıntısı çıkarmayacak güzel bir android tablet tavsiye edebilecek var mı ali'den ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

hocam bu fiayata çok iyi ae de 33 doalrdan aşağıya yok aynı mont ebayda75 e felan geliyor.Ne düşünüyorsun alacakmısın?

-15 derecede işe yarıyacağını bilsem hemen alacağım ama inceymiş gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

Arkadaşlar telefon için micro USB kablo lazım daha önce alan kullanan memnun olan tavsiye edecek olan varmı sarz ve data için telefona

Luxury Aluminum Metal 1M Nets Braided Micro USB Cable for Samsung HTC XIAO MI Lenovo, braided USB Cord Charger Cable
    http://www.aliexpress.com/item/Hot-micro-usb-cable-1m-net-aluminum-alloy-mini-usb-cable-micro-usb-charger-for-Galaxy/32305733395.html
    Aldım kullaniyorum. Fiyatına göre inanilmaz kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

http://www.aliexpress.com/item/Rubber-Belt-Mercedes-SLS-100-Quartz-Watches-Men-s-Sports-Watch/32334939065.html?spm=2114.01020208.3.1.R4FADu&ws_ab_test=searchweb201556_3_71_72_73_74_75,searchweb201527_4,searchweb201560_9

http://www.aliexpress.com/item/Brand-Waterproof-Hiking-Jacket-Men-s-Soft-shell-Fleece-winter-Sportswear-outdoor-windbreaker-military-outerwear-Twinset/2025815928.html

bu iki ürünü almayı düşünüyorum uygun fiyata nasıl alabilirim çek felan hiç bişeyim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bana göre pahalı saatler.20 dolar civarı blvgari,hublot,armani vs alabilirsiniz.Kalitesini bilmediğim için bu örnekleri verdim yanlış anlaşılmasın.11.11 için puan biriktirip kuponlardan alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpress te flash deal kısmında gelecek saatte başlayacak Bir mont / kaban var. 27 usd. Nasıl arkadaşlar?
    Sadece 3 kişi almış daha önce?
    Ne dersiniz?

• 1.Sınıf uygun fiyatlı Louis Vuitton cüzdan arıyorum yardımcı olurmusunuz ?

• DHinferno D kullanıcısına yanıt
    -15 de çok abartı olur istanbul soğunda idare etsin bana yeter.Bufiyatı görünce gaza geldim sipariş verdim bakalım gelince haberdar ederim.
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Üründe shipping için ülke sectiriyor.
    Hangisini seçmeliyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

-15 de çok abartı olur istanbul soğunda idare etsin bana yeter.Bufiyatı görünce gaza geldim sipariş verdim bakalım gelince haberdar ederim.

paypalla mont alabileceğim bir yer var mı? 12 dolara kadar. teşekkürler
  • 11.11 olayı nedir nasıl kupon indirim vs kazanılır alipay den nasıl hesap acılır neyin nesidir ne zaman alışveriş yapmak lazım ve bütün bu sorulara cevap verecek kimse yok mu? 1 saattir bakıyorum kimse düzgün anlatmamış hep yarım yamalak. Bilen arkadaşlar detaylı bir anlatım yaparsanız herkes yararlanır.

• 
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.