Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu konuya 3. mesajım olacak bi allahın kuluda buna cevaplamazsa bidaha da bakmıycam buraya

ali express ten adidas eşofman takımı olan oldumu hiç veya fitnees için ayakkabı ... herkese iyi bayramlar

bu arada aslında bu konuya kategori eklenmeli kim ne arayacaksa oradan daha saglıklı bir şekilde arayabilir tabi benimkisi aciz bir fikir sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

şu konuya 3. mesajım olacak bi allahın kuluda buna cevaplamazsa bidaha da bakmıycam buraya

ali express ten adidas eşofman takımı olan oldumu hiç veya fitnees için ayakkabı ... herkese iyi bayramlar

bu arada aslında bu konuya kategori eklenmeli kim ne arayacaksa oradan daha saglıklı bir şekilde arayabilir tabi benimkisi aciz bir fikir sadece

Cevap yazan yoksa almamıştır kardeş niye atar yapıyorsun :)
  • (Bugüne özel) $41 dan $5.33 e düşmüş satıcının 3$ lık kuponuda var ben yeni 1.40a kulaklık aldığım için ilgilenmiyorum ama ilgilenen olabilir
    http://www.aliexpress.com/store/product/1PC-MX-106-3-5mm-Earphone-Earbud-Headphone-for-ipod-for-MP3-MP4-For-PSP-for/318416_1110411133.html?spm=5261.7049941.1997368589.372&promotionId=254250002

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabisülfit -- 30 Temmuz 2014; 17:12:34 >

• metabisülfit kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler de konu "biten sıcak fırsatlar"a taşındı.

Artık sadece bitmiş fırsatları paylaşacağız sanırım.....

Bu arada hakkaten iyiymiş yahuuu. Geçen sefer yakalayamadım diye üzülen arkadaşlar burada konuyu görüp faydalanabilirse ne ala..
    Ha bir de birileri çıkıp da yeter ya hep kulaklık paylaşıyorsunuz demezse de iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 30 Temmuz 2014; 17:34:45 >

• Millet bana araç içi paspas lazım bulan varsa link atabilirmi bulamadımda. (Araba Wv caddy)
  • arkadaşlar benim posta ankaraya gelmiş ama ben memleketteyim su an postayi kaç gün içinde pttden alabiliriz dönünce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hopeless1 kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi gördüm taşındığını Mesajı yazmadan önce farketseydim yarın paylaşırdım biten sıcak fırsat diye
    Konuyu açan kaçıp gitmese ilk mesajı biraz güncel tutsa yarı yarıya azalır saat ve gözlük konuşmaları
    0.41$ kadar iyi değil fiyat ama 41$lık bi kulaklıksa eğer gerçekten o fiyat mükemmel
  • metabisülfit kullanıcısına yanıt
    3 dolarlık kupon olmuyor tıklayınca şunu diyor Sorry, you have already got the coupon from this store! Use coupon now!
  • Beyler ininal kart aliexpressde geçiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apranax87

Sa kg arkadaşlar kaç TL ve kadar yasal getirme hakkimiz var.kredi karti ile alisverste sorun ve tehlikeli mi

Hocam keşki biraz önceki sayfaları okuyup yazsaydınız 75 euroya kadar serbest sim kart girişi olan telefon ve tabletler komple yasak bunlar dışında 75 euro üstü içinse gümrüğe vergi ödenmek zorunda kredi kartı ilede alışveriş güvenilir burada püf nokta doğru güvenilir satıcıdan almak. İşin özeti bu lütfen bu tür soruları konuyu araştırmadan sormayınız kalabalıklık olmaması açısından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

(Bugüne özel) $41 dan $5.33 e düşmüş satıcının 3$ lık kuponuda var ben yeni 1.40a kulaklık aldığım için ilgilenmiyorum ama ilgilenen olabilir
    http://www.aliexpress.com/store/product/1PC-MX-106-3-5mm-Earphone-Earbud-Headphone-for-ipod-for-MP3-MP4-For-PSP-for/318416_1110411133.html?spm=5261.7049941.1997368589.372&promotionId=254250002

Çok iyiymiş ama fiyat gerçek olmayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hopeless1 kullanıcısına yanıt
    +1907

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
    türkler cıldırmıs olmalı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martingale

türkler cıldırmıs olmalı :))

Bu ürün ne ki herkes almis?:)

• quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

(Bugüne özel) $41 dan $5.33 e düşmüş satıcının 3$ lık kuponuda var ben yeni 1.40a kulaklık aldığım için ilgilenmiyorum ama ilgilenen olabilir

Kulaklığa bakıyordumda sürekli indirimde heralde herkes 6dolardan almış yani bu fiyat aldatıcı olabilir
    Birde şu 41dolara alan adama acıdım yaw hiç mi bakmadan almış nedir ? :D

Edit: Aynı gün aynı saatte alınmış saat 20:34 de ama biri 41den indirimsiz almış nolmuş saniye ile indirim mi kaçırmış birde bu feedbackler neden hep aynı saatlerde ? Bunlarda bir aldatmaca olması söz konusu değil dimi ? İnsanın aklına gelmiyor değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 30 Temmuz 2014; 21:23:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

arkadaşlar benim posta ankaraya gelmiş ama ben memleketteyim su an postayi kaç gün içinde pttden alabiliriz dönünce?

Arkadaşlar yardim lutfen

• @Biolystick

@atomcu

@Martingale

Valla detaylı bakmamistim gördüm direk buraya attım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mart Kedisi

Beyler ininal kart aliexpressde geçiyor mu?

Evet geçiyor hocam 2 defa alışveriş yaptım ininal ile sorun olmadı
  • Yorum ve isteklerinizi değerlendirerek konuyu tekrar geri aldım.

Lütfen konuyu kişisel ürün sorma muhabbetinden çok açılma amacı olan "Yurtdışı ve Ücretsiz Uygun Fiyatlı Ürün Paylaşımı" için kullanınız.

Ve konu sahibi "ferhatdh" arkadaşımız konu ile fazla ilgilenemiyorum derse ve aktif olarak ilgilenecek bir arkadaş varsa; ferhatdh arkadaşımızın istek ve onayı doğrultusunda konuyu bu arkadaşımıza devredebiliriz.

İyi forumlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Yorum ve isteklerinizi değerlendirerek konuyu tekrar geri aldım.

Lütfen konuyu kişisel ürün sorma muhabbetinden çok açılma amacı olan "Yurtdışı ve Ücretsiz Uygun Fiyatlı Ürün Paylaşımı" için kullanınız.

Ve konu sahibi "ferhatdh" arkadaşımız konu ile fazla ilgilenemiyorum derse ve aktif olarak ilgilenecek bir arkadaş varsa; ferhatdh arkadaşımızın istek ve onayı doğrultusunda konuyu bu arkadaşımıza devredebiliriz.

İyi forumlar,

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkürler.

"Lütfen konuyu kişisel ürün sorma muhabbetinden çok açılma amacı olan "Yurtdışı ve Ücretsiz Uygun Fiyatlı Ürün Paylaşımı" için kullanınız."

Bu uyarınızı ilk mesaja ekleyebilirseniz daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sonuçta bu sayfa dolup sonraki sayfa gelince bu yazınızı kimsenin okuyacağını sanmam.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.