Şimdi Ara

YURTDISI MAKEDONYA SORULARINIZI ALIRIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    MAKEDONYA ECZACILIK 4. SINIF KİRİL METODİ DEVLET ÜNİVERSİTESİ ÖGRENCISIYIM
    VARSA SORULARINIZI ALIRIM!

EĞİTİM DİLİ MAKEDONCADIR
    YÖK DENKLİĞİ DENKLİĞİ VARDIR MEZUNLARI VARDIR OKULUMUN TÜRKİYEDE CALISANLARI VARDIR
    KYK BURSU KYK BURSU VE KREDİSİ ALABİLİRSİNİZ
    OKUL FİYATLARI 800 EURODAN BASLAYAN OKUL FIYATLARI İLE YILLIK ODEMELER VE TAKSİTLEDİR
    İMKANLAR AVANTAJLAR YABANCI DİL KAZANMA İMKANI HEMEN KÜÇÜMSEME BU DİLİ MAKEDONCA BİLİRSEN BOSNAKCA HIRVATCA SIRPCA VE BULGARCA BİLECEK KİRİL ALFABESİ KULLANAN ÜLKELERDE AZERBAYCAN RUSYA KIRGISZTANDA GECERLİ DERTİFİKALAR ALACAK VE RUSCANIN %50 SINI BITERECEK KAPASITEN OLACAKTIR KUCUMSEME LUTFEN
    MAKEDONYA BALKANLARIN EN GUZEL ULKESIDIR BANA GORE TAM ORTADA ISTANBULA UCAKLA 40 DK OTOBUSLE 10 SAATTIR YUNAN BULGAR UZERINDENDIR MAKEDONYANIN İNSANI SICAKTIR MERTTIR YETERKİ SOZUNDE DUR
    MAKEDONCA DIL KOLAYDIR 15 GRAMER VE 500 KELİME İLE GÜNÜNU KIZLARLA VE EV SAHIBINLE GECIREBİLİRSİN AKADEMİK DİLDE İSE 100 KELİME YETERLİ OLACAKTIR GRAMERİ 1 AYDA OGRENNIRSIN EN ZOR KISMI ALFABEYİ OGRENMEKTIR GERİSİ EN KOLAYIDIR PRATIK IMKANIN BOL BOL VARDIR
    ORTAM KURDUKCA GUZELLESEN KIZLARLA HAYATINI YASAYABILECEGIN ERKEKLERI ILE DOST OLABIELCEGIN GUZEL MEMLEKETİN GUZEL INSANLARIDIR
    OKUL BUYU BIR YERLESKEDIR BASKENTTEDIR VE SEHRIN HER YERINDE KAMPUSLERI FAKULTELER YERLESKELERI VARDIR SEHIR BUYU AMA KUCUKTUR HER YERE YURUME MESAFESI OTOBUS ILE GIDILEBILIR
    KAMPÜS KAMPUSLERI TURKIYEYI ARATMAMAKTADIR VE KUTUPHANELERI 7 24 ACIKTIRSUREKLI

• oraya gitme şartlarımız neler dostum mesela burda lisede sözel okudum ben istemeye istemeye ve şuan adam akıllı hiçbir bölümü tercih edemiyorum. Orada böyle bir kısıtlama var mı? ve okul ücreti yıllık ortalama ne kadar oluyor?
  • Ze4cX kullanıcısına yanıt
    Sadece Dini okulların biraz problemi vardır burada Makeodnyada mesela diğerleri sağlamdır istedigin bölümü lise diploman ile okuyabilirsin sorunsuz sıkıntısız diyelim okul ücretleri
    tıp eczacılık 1500 €
    hemşire ftr 1000€
    mimarlık 2000€
    ve mühendislik 1800 € dur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.