Şimdi Ara

Yurtdışı gitti!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler şu an hiçbir yurt dışı sitesi açılmıyor driver çekiyodum oda yarım kaldı sizdede böylemi bağlantım adsl...

• aynen neredeyse hicbir yurtdışı sitesi acılmıyor su anda
  • şimdilik düzeldi akşama kadar downloadları bitimek lazım haftasonu hepten çökecez...
  • ben bazen operadan girebiliyorm okadar,göçük gibi...
  • yine oldu bişiler bizim kablolara ya yakında çıkar kokusu.
  • Bende de explorer de hiç bir şey açılmıyor ama dc++ çalışıyor.Mozilla firefox la sörf yapabiliyorum

Telekomda bakım varmış

http://www.telekom.gov.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZooZ -- 8 Ekim 2004, 15:15:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cekenski

arkadaşlar forumu takip ederseniz nedenleri topiclerde sorulmuş ve cevaplanmış
    tekrar tekrar aynı tarz topicleri açmadan önce lütfen forumdaki diğer topicleri takip edelim...
    her bağlantı sorunu yaşayan arkadaş buraya girip aaa bağlantım gitti aaa yavaşladım diye topic açarsa

genel bir yazı lütfen bireyler üzerine alınmasın....

9 ekimdeki bakımla şimdiki kesintinin alakası olduğunu sanmıyorum çünkü şu anda bağlantı sorunsuz açılan topicler sizi rahatsız ediyorsa admine söylersiniz oda gereken mesajı bize iletir heralde sizde mesajı almışsınızdır...

• demekki almamışsınız mesajı ok sorunun genel olup olmadığını anlamak için mesaj attım ben olay bundan ibaret kasmayın bu kadar kendinizi...
  • internet explorer- tools- internet options- connections-lan settings-use proxy server- adress:proxy.ttnet.net.tr port:8080
  • sağolun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

yine oldu bişiler bizim kablolara ya yakında çıkar kokusu.

EWT
    BU ARALAR ADSL FALAN HER ŞEYLE OYNUYORLARYA HAYDİ HAYIRLISI
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhane

internet explorer- tools- internet options- connections-lan settings-use proxy server- adress:proxy.ttnet.net.tr port:8080

TTNET Proxy kullanınca ne oluyor , fayda saglıyor mu yani ?
  • düzeldi gibi..
  • eee bakımvarmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.