Şimdi Ara

Yurtdışı Deklanşör Sesi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, Kore’den alınma iPhone Xs Max’ım var. Sessizde olsa bile her deklanşöre bastığımda devasa bi ses çıkıyor. Araştırdığım kadarıyla bunu bi dosyayı silerek yapabiliyorum. Hazır JBde çıkmak üzereyken bu haber beni sevindirdi. Bahsettiğin yöntem:https://mobil.mobilcadde.com/blog/iphoneda-kamera-ve-ekran-goruntusu-alma-sesi-nasil-kapatilir
    Bununla alakalı 2 sorum olacak
    1) Tüm işlemleri yaptıktan sonra JB istemezsem iTunesten cihazı sıfırladığımda ses geri mi gelecek yoksa silinmiş olduğu için tamamen yok mu olacak?
    2)Diyelim ki tamamen yok oldu ve benim cihazımı garantiye yollamam gerekti Apple durumu anlayabilir mi? Garantim geçersiz sayılır mı?

• Sıfırladığınızda geri gelir
    Anlaşılacağını sanmıyorum
  • sonsuza kadar sorunu çözebileceğim bir yöntem biliyor musunuz?
  • babadookq kullanıcısına yanıt
    Asya cihazlarında o ses yasa gereği zorunlu, başka bir yolu yok sanırım şuanlık.
  • iTunes ile sistemi tekrar kurarsanız her şey boşa gider. Ama cihaz jb’li ilken ses dosyasını dilerseniz ve cihazı kapatıp açarsanız jb kalıcı olarak olmasa da gider. Jb’si Kullanırsınız. Fakat servisin jb olayını anlayıp anlayamayacak olması muamma. Anlamaya anlar ama nasıl müdahale eder belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chimarea -- 30 Ağustos 2019; 0:30:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.