Şimdi Ara

Yurtdışı Çıkışları - [ ANA KONU ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
1
Favori
57.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :ArHaus:

Bugün çok garip bişey oldu ve bugün/gece/sabaha karşı adsl aşırı derecede hızlandı bi ara. Bilmem fark ettiniz mi. Mp3leri indirmek saniyelerimi alıyordu. 1mbps var.

An itibari iLe downlod hızıda süper , yurtdışıda süper nazar değmesin
  • Daha çok artmalı
  •  Yurtdışı Çıkışları - [ ANA KONU ]
  • quote:

Orjinalden alıntı: PoWeRLoGY

Daha çok artmalı

Kasım ayı Sonuna kadar 140 Gbps oLacagını söLemişlerdi Ocaktayız Ama 102 Gbps oldu.

Sölediklerini yine yapmadıLar ama bunada Şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 1 Ocak 2008; 13:24:42 >
  •  Yurtdışı Çıkışları - [ ANA KONU ]

Yurtdışı Çıkışları - [ ANA KONU ]

• Of of, 7 Gbps! Ne büyük artış! Dalga mı geçiyor bunu savunanlar, anlamak mümkün değil. Her zaman bu başlıklar açıldığında yaptığım gibi Rapidshare'e girdim ve 180 Gbps olan çıkışlarını artırdılar mı diye merak ettim. Bakın yazana:

"With 200 Gigabit/s of Internet connectivity and 4 Petabytes of storage, RapidShare is one of the biggest and fastest web hosters world wide."

200 Gbps internet bağlantısı ve 4 Petabayt saklama kapasitesi ile RapidShare dünyadaki web saklayıcıların en büyüğü ve en hızlısıdır.

Öyle "Turbo ADSL" demekle olmuyor. Onu gerçeğe dönüştürmek için tek seferde 7 Gbps değil 20 Gbps artırmak gerekiyor. Koskoca ülkenin çıkışına bakınız, 107 Gbps. RapidShare gibi bir kuruluş bile hali hazırda koskoca ülke telekomünikasyon firmasının iki katı çıkışa sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 1 Ocak 2008; 13:37:43 >
  • biraz iyilesme var yurtdısı ccıkıslarında ama yinede yetersiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

Of of, 7 Gbps! Ne büyük artış! Dalga mı geçiyor bunu savunanlar, anlamak mümkün değil. Her zaman bu başlıklar açıldığında yaptığım gibi Rapidshare'e girdim ve 180 Gbps olan çıkışlarını artırdılar mı diye merak ettim. Bakın yazana:

"With 200 Gigabit/s of Internet connectivity and 4 Petabytes of storage, RapidShare is one of the biggest and fastest web hosters world wide."

200 Gbps internet bağlantısı ve 4 Petabayt saklama kapasitesi ile RapidShare dünyadaki web saklayıcıların en büyüğü ve en hızlısıdır.

Öyle "Turbo ADSL" demekle olmuyor. Onu gerçeğe dönüştürmek için tek seferde 7 Gbps değil 20 Gbps artırmak gerekiyor. Koskoca ülkenin çıkışına bakınız, 107 Gbps. RapidShare gibi bir kuruluş bile hali hazırda koskoca ülke telekomünikasyon firmasının iki katı çıkışa sahip.

Kimse TT'yi savunmadıki burda.Sadece bunada şükür deniLdi.

• bir süre devlet dairesinde çalıştım bilgisayar kursuna gidiyordu çalışanlar birçoğu f daktilo kullanıyordu sadece.

acı ama gerçek malum kuruluş da devlet kuruluşuydu ve ülkedeki birçok kurum gibi ayak uyduramadı gelişmelere şimdi birşeyler yapmaya çalışıyor.

yani her seferinde avrupa ülkeleriyle kıyaslamak gözü kapalı bir yaklaşım bence ne yazık ki yavaş yavaş olacak bazı şeyler.
  • değişen hiç birşey yok, yine çok yavaş
  • ya niye taksitle yapıyorlar bu işi anlamıyorum Rapid bile 180GBPS olmuş ben bunların yerinde olmsam utanırdım çakardım bi 300-400GBPS.
    koskoca ülke çıkışı yahu inanılır gibi değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

ya niye taksitle yapıyorlar bu işi anlamıyorum Rapid bile 180GBPS olmuş ben bunların yerinde olmsam utanırdım çakardım bi 300-400GBPS.
    koskoca ülke çıkışı yahu inanılır gibi değil...

180 olsa keşke. 200 olmuş...

• Rapid çıkışLarı hakkında biLgim yoktu.Bir şirket biLe bizi geçiyorsa harbiden yazıkLar oLsun
  • Bu ttnet'in bildiği tek birşey var o da vermediği hizmetin parasını söke söke almak.
  • yav rapid'i niye küçümsüyonuz ttnetten kat kat daha fazla dünyanın heryerinden abonesi var ve 7/24 aralıksız download/upload yapılıyor hangi çıkış dayanır rapide, bizden daha çok olması normaldir. Hem rapidde bi şirket ttnette, sadece ttnet tek başına düdük öttürüyo.
  • Şu an adsl aşırı derecede yavaşladı. :S
  • new york a gore speedtest yaptım 4096 kullanıyorm ama sonuca bakn
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_blade

new york a gore speedtest yaptım 4096 kullanıyorm ama sonuca bakn

Resim çıkmamış.Yoksa benmi göremiyorum
  • 7 gbps ne yahu, en az üçe katlamaları lazım mevcut bağlantıyı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_blade

new york a gore speedtest yaptım 4096 kullanıyorm ama sonuca bakn

Bi yanlışlık olmasın bir daha yap bence..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.