Şimdi Ara

Yurtdışı bankaya para gönderme - alma işleriniz yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zamandır bu sektördeyim. Sizler için forum dışı ve forum içi 500'den fazla kişinin paypal işlerini hallettim bugüne kadar. Şimdi ise yeni bir döneme başlayıp kimsenin vermediği hizmeti veriyorum!  

- Yurtdışındaki bütün ülkelere bütün bankalara çok kısa sürede istediğiniz tutar gönderilir:

Komisyon oranım ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ülkeye göre değişmekle birlikte hesap numarası ya da IBAN bilgisi gibi bilgilerini isteyebilirim karşı tarafın. Lütfen karşı tarafın ad ve soyadını biliyorsanız ulaşın. Detaylı bilgi için bana aşağıdaki iletişim kanallarımdan ulaşabilirsiniz.

- Yurtdışındaki bütün ülkelerden bütün bankalardan çok kısa sürede ödemeniz alınır:

Komisyon oranım ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Ödeme istediğiniz Türkiye konumlu bankanıza gönderilir. Detaylı bilgi için bana aşağıdaki iletişim kanallarımdan ulaşabilirsiniz.

Paypal ile ödeme almak veya göndermek için paypal konum ve referanslarım: TIKLAYIN

Wmaracı paypal konum ve diğer referanslarım: TIKLAYIN

Alıntı

metni:
    BİTCOİN AL - SAT - BOZUM İŞLERİNİZ DE YAPILIR!

WhatsApp: TIKLAYIN

Mail: aspetbiebs@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspetbiebs -- 17 Aralık 2020; 19:36:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle alışveriş yapmayınız dolandırıcıdır .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.