Şimdi Ara

Yurtdışı(Avrupa) PSN Kardesligi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
3.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Battlelog da klan (platoon) açtım bize . [EU]-Noobs platoon ismi , üye olduysanız battlelog nickinizi verin invite atarım :)
    Benim psn nick ile aynı ordinaryboy81
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryboy

Arkadaşlar Battlelog da klan (platoon) açtım bize . [EU]-Noobs platoon ismi , üye olduysanız battlelog nickinizi verin invite atarım :)

hem seni ekledim hem de platoon'u ama noob biraz agir kacmis ya, ezik hissettim kendimi resmen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

quote:

Arkadaşlar Battlelog da klan (platoon) açtım bize . [EU]-Noobs platoon ismi , üye olduysanız battlelog nickinizi verin invite atarım :)

hem seni ekledim hem de platoon'u ama noob biraz agir kacmis ya, ezik hissettim kendimi resmen :D

Noob eziklik değil aslında , sadece biraz esprituel isim olması açısından iyi olur. Keseriz asarız diye isim koyup feci noob oynamak daha kötü :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

quote:

Noob eziklik değil aslında , sadece biraz esprituel isim olması açısından iyi olur. Keseriz asarız diye isim koyup feci noob oynamak daha kötü :)

dogru ama bastan kabullenince de icime oturdu bi an :D :D

• napionuz beyler öküz öldü ortaklik bozuldu :D
  • Arkadaşlar elimde son bi nfs shift 2 kaldı alıcısını bekleyen, isteyen olursa 8€, psn kardeşlik son hak ;)
  • battlefield 3 oyunu olanlar bf 1943ü bedava store'dan indirebiliyormis ama kod lazimmis ne kodu yazicaz oraya yapan varmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

battlefield 3 oyunu olanlar bf 1943ü bedava store'dan indirebiliyormis ama kod lazimmis ne kodu yazicaz oraya yapan varmi.

Konusu var fps bolumunde orada anlatıyor bende demin indirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

battlefield 3 oyunu olanlar bf 1943ü bedava store'dan indirebiliyormis ama kod lazimmis ne kodu yazicaz oraya yapan varmi.

Konusu var fps bolumunde orada anlatıyor bende demin indirdim.

Cok tessekürler cevabin icin dostum indirdim bende oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.