Şimdi Ara

Yurt Dışında Havayolunda Çalışma Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
21
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Havayolu şirketlerinde çalışmak isteyen bireyler için mülakat süreci oldukça zor geçtiğinden dolayı adaylar destek almak istemektedir. Firma olarak adaylara birçok destek sunarak adayların başarılı bir sonuç almalarına yardımcı olmaktadır. Yurt dışında havayolunda çalışma imkanlarına sahip olmak isteyen bireylere de online yardımcı olunmaktadır. Pratik ve uygulanabilir çözümler ışığında eğitim fırsatı sunmaktadır. Çevrimiçi mülakat, mülakat kişilik testi, mental danışmanlık ve stres yönetimi, kariyer koçluğu, çalışan kokpit ve kabin ekipleri için mentorluk hizmetleri adaylara sağlanmaktadır. Kabin memuru olmak için gerekli tüm eğitimleri sunarak adayların başarısına başarı katmaya çalışır.

Havayolunda çalışan bireylerin yabancı dil eğitiminin de olması son derece önemlidir. Bundan dolayı İngilizce dil eğitimi de olmak üzere birçok yabancı dil eğitimi sunarak adayların kendisini geliştirme fırsatı sunar. Çevrimiçi mülakat similasyonu hizmeti ile adayların hazırlık derecesini ölçerek eğitim planları hazırlar. Alanında tecrübeli ve kaliteli eğitmenler bulunmaktadır. Üstelik ats uyumlu cv hazırlama olanakları da adaylara tanınmaktadır. İş alımı sırasında kaliteli bir özgeçmişe sahip olmak oldukça önemlidir. Bundan dolayı firma öz geçmişlerinizi uluslararası ATS uyumlu hale getirerek iş fırsatını artırmanıza da imkân sunar. Üstelik Cv hazırlama sürecinde Türkçeden İngilizceye çeviri ve İngilizce ile hazırlanan özgeçmişlerinizde de iyileştirme yapmaktadır. Tecrübeli eğitmenler aracılığıyla kaliteli bir eğitim almak için Avicoaching firmasını tercih edebilirsiniz. Firma hakkında detaylı bilgi almak için avicoaching.com/tr/ana-sayfa/ sitesini inceleyebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.