Şimdi Ara

Yurt Dışına vasıfsız işçi olarak gidebilir miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 yaşındayım. Okuduğum üniversite ve bölümden memnun değilim. Ailem tarafından sevildiğim söylenemez. Hayatımdan mutsuzum. Yaşadığım ilçe tam bir terör yuvası. pkk bir yandan Suriyeliler

bir yandan.

İnanacak mısınız bilmiyorum ama her gece yatmadan önce Tanrım ben bunları hak edecek ne yaptım ? Diye soruyorum . Bu zamana kadar istediğim hiçbir şey olmadı. Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer

vardır sözüyle yaşıyorum. Bu sözü kendime ilke edindim ve neredeyse her gün bu sözü aklıma getirip geleceğe umutla bakmaya çalışıyorum. Gerçi ne kadar bakabilirsem.

Bu rezil hayattan kurtulmak için bir fikre sahibim. Belçika'da yaşayan bir akrabam var. Kendisiyle aram çok iyi. İstanbul'a geldiğinde onu Ayasofya, Topkapı tarafına götürmüştüm, şehir turu

yaptırmıştım. 3 gün boyuca misafir etmiştim. Çok memnun kalmıştı. Bir gün beni Belçika'ya götüreceğine söz verdi ama sana iş bulursam burada yaşamana, ev bulmana yardım ederim bulamazsam ailenin

yanına gönderirim demişti. Onun yanına gitmeyi düşünüyorum. Ama orada ne iş yapacağımı bilmiyorum. Tek yeteneğim var, motosiklet kullanmayı biliyorum ve belki bir orada kurye olarak çalışırım.

Bulgaristan üzerinden Avrupa Birliği vatandaşlığım var ve bu konuda sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.