Şimdi Ara

Yurt Bulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Kyk yurdu gelmezse özel yurda gideceğim şehir İstanbul. fiyatlardan az çok haberiniz var zaten adam 6 kişilik teneke binaya 1200 lira istiyor(Marmara Üni. Kadıköy civarı). şöyle bir durum var tügva,ihlas vakfı,ilim yayma cemiyeti vs... gibi yurtların fiyatı çok çok daha ucuz ve konforlu ancak cemaat vs olmasından,ileride geride başıma bela olması,bana aşırı manada karışmalarını istemiyorum ve de korkuyorum. Ne yapmalıyım yardım edin

• Maalesef ben de aynı durumdayım türgevin yurdana gideceğim galiba marmara üniye yakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarz yerler düşündüğünüz gibi değil arkadaşlar ben geçen sene devlete yakın İMH (insan ve medeniyet hareketi) vakfının yurdunda
    kaldım haftada 1 kez yaklaşık 1 saat sohbet oluyor sadece onda da isteyen katılıyordu bazıları sınavlarım var vs. diyip gelmiyordu yani sıkmıyorlar sizi. Dini konularda hiç baskı yaptıklarına rastlamadım. Yine de ileride sıkıntı çıkmasın diyorsanız devlete yakın bir
    yurt bakmanızda fayda var. Kyk falan olmazsa tercih edebilirsiniz, içiniz rahat olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.