Şimdi Ara

yunus polis olma- boy ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
104.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: rising

yunus olunca nooluyo maas falanmı artıyo?

devletin motoruyla 18-25 yaş arasında ki genç kızlara artistlik yapma olanağı kazanıyorlar
    özellikle genç çocukları böyle görevlere getirdiklerinde uzaktan kasılmalarını seyretmek çok komik oluyor.

• yunuslar bir başka arkadaşlar denizde olsun yolda olsun yunus yunus tur
  • arkadaşım yunus olmak istiyorsan önce kondisyonlu olucaksın,yumruk attığın adamı komaya sokucaksın
  • Son birkaç aydır teşkilatı en utandıran grup durumundalar..

Ayrıca, açık konuşalım ben hiç 1.95'lik Yunus görmedim. 1.93 boyundayım, bende motosiklet kullanıcısıyım. Ve benden uzun bir yunusla hiç karşılaşmadım. Zaten genelde gencecik çocuklar yunus oluyor ve o "şeklin" verdiği gazla ipin ucunu kaçırıyorlar! Görevleri zor, asla kolay demiyorum. Ama ne yazıkki bazen abartı reaksyonlarda bulunabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayı Baba -- 7 Ekim 2009; 8:43:56 >
  • kilo sınırı kaç arkadaşlar. ben 180 boy 54 kiloyum.
  • Ol ol. Boş anını yakaladık mı döveriz seni de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: american_camaro

genelde bakıyorum 1.85 1.90 boy ortalamaları var... ama 1.75 1.77 olanlarda var.. heralde onlar torpille girdi....

resmi sitelerde araştırdım ama net bi bilgi yok... sadece normal polis olmak icin 1.67 den uzun olmak lazım diyo...

benim boyum 1.82 kilom 72... acaba bu konu hakkında bi bilgisi olan varmı ?
    4-5 yunusla yüzyüze konuştum, onlar hertürlü olursun,dediler ama genede icim rahat etmedi...

bizim fizik hocasının kardeside istanbulda yunus polis yani motorlu.
    hocamıza sormustuk.motor tepesinde sabahtan aksama gezdikleri için afedersiniz g*tlarında nasır tarzı yaralar cıkıyormuş.Gercektende zor iş yunus olmak diğer polislere göre bir daha düşün derim.
  • ya bu yunuslar çok dövüyo ya pis dövüyolar biraz daha sakin.
  • Olmayın... Arkanızdan kaç bin kişi küfür edecek, kulaklarınız kaç dakika çınlayacak bilemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

Olmayın... Arkanızdan kaç bin kişi küfür edecek, kulaklarınız kaç dakika çınlayacak bilemezsiniz.

Eğer olursam, işimi düzgün yaptıktan sonra köpeklerin havlaması beni ilgilendirmez.
  • iyide şu motora 2 kişi binme olayı iyi değil , motor riskli 2 kişi giderken düşersen falan kırılır bi yerlerin
  • yunus olmak icin boy önemli kardes ayrıca maaslarıda yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsar

iyide şu motora 2 kişi binme olayı iyi değil , motor riskli 2 kişi giderken düşersen falan kırılır bi yerlerin

niye düşsün ? bisikletmi sandın ? :D
  • abiler ablalar ben sözelciyim öss de kaç puan almalıyım yada sözelden polis olabiliyomuyum cevap verirseniz sevinirim allah razı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: reberudum

quote:

Orijinalden alıntı: sprewellll

=) yaw bnm boy 195 ama pomemden yunus olunuyor mu

Olursun tabi neden olmasın onlarcası var pomem den
    herneyse
    yukarıdaki sorulara da ksımen cevap vereyim şans eseri bulmuşken bu başlığı...

1. american_camaro Yunuslarda minumum boy 1.75 olmalıdır ve 28 yaşından gün almamak gerekiyor kursu alabilmek için, altında varadero olunca boy bezen sorun oluyor :))) ama kısa olupta çok iyi sürenlerde var bir sürü :)))

2.Rising Yunus olunca yada başka bişi olunca maaş farketmes Büroda akşama kadar oturanda motorla sokaklarda hırsız kovalayanda aynı maaşı alır ( En dokunan yanı budur kanımca polis arkadaşlara...)

3. Camaro Polislikte düz polis die bi tanım yok :))) Branşlar vardır. Ancak Yunusluk Bir branş değildir şu anda teşkilat içerisinde, ancak herkesin gözdesi konumundadırlar çünkü hiç kimsenin cesaret edemediği kişilre bulaşırlar çomak sokarlar ve işlerini sağlam yaparlar bu yüzden her olayda görürsünüz heryerde gibidirler :))...

4. Rising güzel bir konu üst kademe polis mi oluyorsun demişsin, halkın bakışınıda yansıtmışsın Yunuslar Polis Yetki ve vazifelerini tam olarak bilir ve yetkilerini kullanmktan çekinmezler... Bu farkındalıktan dolayı dışarıdan öyle görünürler...

5. Piêr Dé Sans dediğin gibi yunuslar her olaya müdahale ediyorlar genelde. Ancak silahcı veya motrcu die bir kavram yok :)) Öncü ve artçı var...
    """"Yunus için polis olmuyorsun. Polislik sınavlarına giriyorsun kategori olarak yunusu seçiyorsun. Yani polis olduktan sonra yunusa dönmüyorsun"""""
    tam tersi önce polis olman gerek teşkilata gireceksin ondan sonra Yunuslara alım yaılacağında mülakatlar v.s. genelde onlar seni seçer zaten :)))

6. ---john--- üniversite mezunu her polis hemen hemen her rütbeye gerekli şartları sağladıktan sonra ve sınavları verdikten sonra geçiş yapabilir.

7. baycan87 Yunuslara yakalandığın bellioluyor yorumlarından daha önce.. Hiç bir yunus artist artist motor sürmez Taşımış olduğu üniforma ve üzeirndeki ay yıllıdız'ın onur şeref ve yüceliği doğrultusunda yapması gerekin yapar.

8. rallyman23 aklına Polis ile ilgili ne iş geliyorsa hepsine karışır ve gereğini yapar. Tavsiyem seni bir yunus kovalıyorsa sakın kaçma çek kenare ve güzel bir dille durumu anlat en mantıklı olan budur. Anlayışla Karşılanman olasıdır. Aksi takdirde ilk 200 metre kaçtıktan sonra camının kırıldığını yada lastiklerinden birinin patladığını farkedebilirsin çok geç olur... Vede şunu belirteyim her polis trafik yönünden işlem yaptırabilir size dikat edin...

9. suicide çok komik yorum yazmışsın bende güldüm senin yorumuna o genç deidğin insanlar hergün onlarca hırsız kovalıyor silahlı çatışmaya giriyor (böyle çok arkadaş tanıyorum) ve üzerilerindeki devletin verdiği üniformayı hakkıyla taşımaya çalışıyorlar... Senin onları artist olarak nitelendirmen Onların Bu üniformayı en iyi şekilde taşıdıklarının göstergesidir.

10.. sprewellll olursun merak etme istek yeterli.. ama çalışmayı çok sevmeli yorgunluktan şikayet etmemelisin...

SON OLARAK UNUTMAYIN ARKADAŞLAR "MOTOSİKLETLERİNİN NASIL Kİ GERİ VİTESİ YOKSA, YUNUSLARINDA GERİ VİTESİ YOKTUR ;) ))
    merak etiiği konular olanlar yazsın bilgim ölçüsünde ve yunus arkadaşlara sorup cevap vermeye çalışırım...

iyi günler herkese..

adam mükemmel derecede anlatmış saçmalayanlar neden kendini durduramıyor anlamış değilim çok ilginç doğrusu

• amcamın oğluda yunus varsa bi farklılık buraya yazarım
  • merhaba bende yunus olmak istiyorum. bunun için son ygs(öss) sınavına girdim 185 ham puan aldım. bu puanla polisliğe geçiş yapabiliyomuyum. ya da neler yapmam gerek. bilenlerden acil yardım bekliyorum. ardergun@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: reberudum
    9. suicide çok komik yorum yazmışsın bende güldüm senin yorumuna o genç deidğin insanlar hergün onlarca hırsız kovalıyor silahlı çatışmaya giriyor (böyle çok arkadaş tanıyorum) ve üzerilerindeki devletin verdiği üniformayı hakkıyla taşımaya çalışıyorlar... Senin onları artist olarak nitelendirmen Onların Bu üniformayı en iyi şekilde taşıdıklarının göstergesidir.

kısaca hadi ordan diyorum, her gün gördüğüm şeyi bana mı anlatacaksın. daha kişiliği oturmamış ne oldum delisi adam(!)lar (ya da çocuklar desek daha doğru) dolu.
  • yunuslar önleyici şube mdürlüğüne bağlı oluyorlar diye biliyorum. yaya kaçmaya çalışan hırsızları enselemelerini seyretmek çok zevkli oluyor. tabi yakaladıktan sonra olanları da
  • ben pmyo da okuyorum boyum 1.68 kilom 70 özel harekatçı olmak istiyorum 70 şınav 15 nizami barfiks 1 dakikada 64 mekik çekiyorum 400 metreyi 55 saniyede kosuyorum kaslı güçlü dayanıklı atletik çevik kıvrak bir vücudum var maşallah :) fakat boyumun 1.68 olması benim özel harekatçı olmama engel mi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.