Şimdi Ara

Yüksek Ses Kalitesi BLUEDIO T2 Turbine Kablosuz Kafaüstü Kulaklık 110TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Yüksek Ses Kalitesi BLUEDIO T2 Turbine Kablosuz Kafaüstü Kulaklık 110TL
    Kulaklık hediye geldi.
    Kulaklık ikinci el sayılamayacak kadar az kullanıldı diyebilirim. Zaten fotoğraflardan da anlayabilirsiniz. Ses kalitesini merakımdan dolayı kutuyu açtım en fazla taş çatlasın 1 saat müzik dinlemişimdir. Yani Burn-in olmadı. Geri kutusuna koydum. Gayet sağlam ses kalitesine sahip. Basları güzel. Sesi yüksek. Ses dengeli geliyor. Kutu üzerinde yazan müzik dinleme süresi 40Saat. Gerektiğinde kabloyla da bağlayabiliyorsunuz. 3.5mm ve USB şarj kablosu kutu içinde geldi. Kafa üstü kulaklık benim tarzım olmadığı için kullanacağım bir şey değil.
    Orijinallik hologramı kutu üzerinde mevcut. Şahsi fikrimi belirteyim 550TL'lik AKG kablosuz kulaklık denemiştim geçenlerde. Ciddi ciddi ondan iyi sese sahip fakat bana hitap eden bir şey değil.

DH'de daha önce çok ürün alıp sattım. Güven konusunda sorun yaşarım derseniz sizleri daha önce alışveriş yaptığım kişilere yönlendirebilirim. Hayırlı günler dilerim. Fiyatı 110TL yaptım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 120 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• fatura var mı fiyat uygun gelmedi
  • easymen E kullanıcısına yanıt
    Hediye ürün.Faturası bende yok.Piyasaya göre öldü parasına gidiyor denebilir.İşe yarasın diye satıyorum zaten.

Edit: Elden teslim yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fmetin94 -- 10 Haziran 2016; 6:33:43 >
  • Bu kadar çok sahte ürünün olduğu piyasada faturasız ürün alamam ilginiz için tşk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.