Şimdi Ara

Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.472
Cevap
5
Favori
42.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum, sen hediyeler ne oldu onu söyle Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek 

• NT2L kullanıcısına yanıt

Yaa sorma bana cevap vermiyor bile baksana. Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek 

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Neyse AS 250 hazır Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek 

Hocam ruhsatı senin galiba direkt. Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek 

• siz hediyeyi bulmuşsunuz ama ben daha bulamadım

bende bir hediye hanımı bulayım isteyelim 3lü düğün yaparız ucuza gelir Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek 

Pubg mobil de 32 ms alıyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada TT yüz yılın gecikmeli çalışmasını yapmış, az önce fark ettim. Artık şikayet taleplerimizi ve cevaplarını görebiliyoruz. @smart0201 @XpressMusic34

Twitter üzerinden attığım tiviti şikayet olarak kabul etmişler. Sonuç

Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

Oynamıyorum, cod mobile 40 50 ama

Kankacım mı?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Tiviti şikayet sayacaklarını düşünmemiştim Yüklenmiyor V2 FTTH sözü veren Türk Telekom sözünde 3.kez durmadı Fiber gelmeyecek  zaten görünmüyordu da eskiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 28 Aralık 2020; 17:48:33 >
  • Hocam fiber için hem btk hem ulus müdürlüğe dilekçe verdim.5 gün oluyo dilekçe vereli nasıl ne zaman kontrol etmeliyim.Taktik verin ftth çok güzel 😍

Prime müşteri hizmetleri görüşme sirasinda telefonu kapatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Denedim sorun yok

Fiber dolap koydular 2 tane Ftth sistem

Fatura kesim tarihleri değişti

Hocam fiber için de mahalleye dolap konuluyor mu.Bir arkadaş tip 5 saha dolabından ftth altyapı kullandığını söyledi ama acaba yanlışı mı var.Yoksa mümkün mü?
  • AbdullahSeyitÇALKAYA A kullanıcısına yanıt

Tip 5 den ftth verebilirler Tip 7 den verebilirler Dolap koyarlar ofsd isimli dolap pasif fiber olduğu için elektrik kesintisinden etkilemez

Bana FTTH yapmıyorlar
    Püğğğ onlara
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.