Şimdi Ara

Yugioh GBA Oyunları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
32.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • world championship tournament 2004 oynanıyor hamachiyle sanırım ağa bağlanıp link duele gelince sanırım oynanır gibi ama denemedim
  • SAĞOL
  • Son 3 oyunu indiremedim, tekrar upload eder misin lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTTalliTy

world championship tournament 2004 oynanıyor hamachiyle sanırım ağa bağlanıp link duele gelince sanırım oynanır gibi ama denemedim

o oyun gba oynu olduğu için bilgisayara da öyle olarak geçmiş ama eğer sende de arkadaşında da gba varsa oynayabilirsin
  • Yaw bu oyunların görüntüsü bozuk gibi
  • ToTTalliTy ßana ozel msj olarak oyun linklerını ve emulator linklerını atarmısın.En son upload olursa iyi olur.
  • Oyunlar Kendiliğinden ÇALIŞABİLİRMİ yoksa emulator gerekli mi Tottallity?
  • quote:

Orjinalden alıntı: YamiYugiTheMaster

Oyunlar Kendiliğinden ÇALIŞABİLİRMİ yoksa emulator gerekli mi Tottallity?
  • Yaa ben şu Zindan Zaar caavarları oyununu nerden indirebilirim??????
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • Abicim ben buradan 3 oyun dowland ettim 3'ündede bir kısayol var Yardım Pls!
  • Bir yardım edin arkadaşlar
  • ben rapidashe den indiremiom anlatırmısınız
  • kimse yokmu?????????????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 1 Eylül 2007; 13:18:37 >
  • ya diyosunuz ki paylaşım için saağol da biri direk indirme sitesini verebilir mi yada bu oyun internetten mi oynanıyo_?_?_??_?_
  • şu anda indiriym hayranıyım yugiohhhhhh un
  • bu oyun naası oynanıyo indirdim yugioh.gba diye bişe vardı tıkladım not defterinde bişeyler yazıyodu biri şunuadam gibi anlatabilir mi???_?_?_?_-

• GBA'yı açıp File>Open yolunu takip et sonra oyunun bulunduğu Arşivi aç

Kankiler bu Zindan Zar Canavarları nasıl oynanıyo bi Anlatırmısınız?
  • slm ben daha cok silkroad hakkında konusurdum.pek cok kisi beni elestirdi ama en cok arastıran oyun oynayan oyunlara onem veren benim.BURAYI OKUYUN(konuyla ilgili kısım)ZİNDAN ZARı bitirdim!!!eger istersen savei sana atarım(yunusemre4490@hotmail.com).oyun cok guzel grafikler kotu ama rakiple savasdıgında araya sinematik giriyo(mini film) sinematikler yeteri kadar iyi.bide ucan cana varlara sadece okcular vuruyo ucanlar sadece ucanlara vuruyo ama canavarların ustunden ucup gidip direkt can puanlarına saldırma avantajları var bide yeraltı canavarları var(tunelling)bunlarda canavarların icinden gecebilio ama normal canavarlar onlara vura biliolar. en fazla bi canavarın 50canı 40def 40 atkı oluyo.level 4den level1e kadar canavarlar var.bide her canavarın zarı degisik canavarları dikkatli incelersen anlarsın(sag tarafa bak). POKEMON RUBY YADA SAPPHİRE idi oynayın(zaten 2side aynı oyun) tam cozumlerini googleda arayın ayztekpokeblogcu mu ne vardı cok karısık bi site orda var.MONSTER RANCHER ADVANCE 2 yide bulabilirseniz oynayın super oyun ama zor ve karısık benim gibi tecrubeli olmanız lazım.ben size yardım ediyim. shrineden 4tane harf yazıp bi canavar alın(harf kombinasyonu onemli 500den fazla monster var=O!!) sonra ranche gidin onu antrenman yaptırıp guclendirin ve trunuvalarda savastırın. eger kız ise canavara kızıp kızmadıgınızı sorarsa verceginiz cevap cok onemli eger kızarsanız depresyona girebilir kızmazsanız sımarır. sevdigi yemekleri yedirmeye calısın. ve yeni savas teknigi ogrenmesi icin onu 3000e karsılık ranchde bi yerde kapıstırıyosunuz eger savası kazanırsa ogreniyo galiba.BİR SORUNUM VAR LİNKDEN NASIL KARDESİMLE SAVASCAM EMULATORDE SORUN OLA BİLİRMİ SAGLAEMU NERDEN BULCAM

• quote:

Orjinalden alıntı: ersin_13

indir görürsün 6 mb zaten bişi değil

Zindan zar canavarlarına 6 KB diosonda word champıonshıp 7496 KB o nasıl oluyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.A.B.9 -- 8 Eylül 2007; 22:04:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.