Şimdi Ara

Yudum Egemden 3L Sızma Zeytinyağı 39tl, Metro market (50 tl üzeri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
6.500
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 tl lik alışveriş yaptım, 3 tane 3 lt lik zeytinyağını aldım. Normal fiyatı 51 tl gözüküyordu.

Fiyatlar genel olarak uygun da değil pahalı da değil. Yolunuz düşerse sırf zeytinyağı için girilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kozyatağı Metro'da Sızma olan tükenmiş.

Uzun yıllar sonra Metro'ya gittim, fiyatlar normal marketlerden bile yüksek geldi.
  • Izmir cigli'deki durum hakkinda bilgi verebilecek var midir? Sizma kaldi mi ve 50tlyi gecince birden cok alinabiliyor mu?

• Ne alınacakki. Gidenler pınar tereyağ 1 kg un fiyatına bi baksınlar zahmet olmazsa.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    42.9 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

Izmir cigli'deki durum hakkinda bilgi verebilecek var midir? Sizma kaldi mi ve 50tlyi gecince birden cok alinabiliyor mu?
    Az önce çıktım 50 TL ye 1 adet veriyorlar
    Bende 2 tane 5 litre biri riveria diğeri sızma yağ alarak
    4 adet sepete atabldim

3 lt sızma göremedim riveria aldım ama fiyat cok ii
    5 lt lik yagda 80 ve 88 TL idi

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Ne alınacakki. Gidenler pınar tereyağ 1 kg un fiyatına bi baksınlar zahmet olmazsa.
    Pınar tereyağ 42 tl di 1kg aldım ayrıca Pınar fermante sucuk 225gram 3 adet alırsan tanesi 10tl kg 44 tl ye gelmiş oluyor.

• serkanTEAC S kullanıcısına yanıt
    50 tl ye en fazla 10 adet alabiliyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Pınar tereyağ 42 tl di 1kg aldım ayrıca Pınar fermante sucuk 225gram 3 adet alırsan tanesi 10tl kg 44 tl ye gelmiş oluyor.

Alıntıları Göster
    Eyvallah fiyat iyiymiş. Yarın gideyim sızma yağ kalmıştır inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

50 tl ye en fazla 10 adet alabiliyorsunuz
    50 TL ye 1 adet veriyorlar keşke 10 tane verseler alırdım
    Ben 6 adet aldım ama 50 ye bir olduğu için 200 TL alışveriş yaptım 4 tane hak kazandım

• Gaziemir Metroda durumlar ne alemde bilgisi olan var mi??

• dün güneşli metro'da son kalan 3 taneyi aldım.

mağazada astıkları kampanya etiketinin üzerinde bile yazıyor her fatura için 10 adete kadar alınabilir diye.

1 taneden fazla vermeyen mağazadakiler ne içiyor acaba. ben her türlü alırdım.
  • Beyler 3 lt zeytinyağı nasıl 39 tl olabiliyor?

Anlamadığım için soruyorum kalitesi nedir/nasıldır bu ürünün?

Ben hatır gönül Aydın ve Manisa'lı arkadaşlarımdan kendi ürettikleri yağları sordum lt sini 20 liradan veriyorla ki bütün yemeklerinde kullanıyorlar. Kendileri üretip tükettikleri için kaliteli olduğundan şüphem yok ama 3 lt si 39 tl acaba zeytinyağı mı karışım mı sorusunu aklıma getiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

dün güneşli metro'da son kalan 3 taneyi aldım.

mağazada astıkları kampanya etiketinin üzerinde bile yazıyor her fatura için 10 adete kadar alınabilir diye.

1 taneden fazla vermeyen mağazadakiler ne içiyor acaba. ben her türlü alırdım.
    Gaziemir metroyu aradim her 50 tl ye 1 adet diyor sizmada yokmus riviera degmez her 50 tl ye 1 adetse..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Gaziemir metroyu aradim her 50 tl ye 1 adet diyor sizmada yokmus riviera degmez her 50 tl ye 1 adetse..

Alıntıları Göster
    riviera için değmez katılıyorum.

ama broşürde her fatura için 10 adet yazıyorsa ben onu her şekilde alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_blue

Beyler 3 lt zeytinyağı nasıl 39 tl olabiliyor?

Anlamadığım için soruyorum kalitesi nedir/nasıldır bu ürünün?

Ben hatır gönül Aydın ve Manisa'lı arkadaşlarımdan kendi ürettikleri yağları sordum lt sini 20 liradan veriyorla ki bütün yemeklerinde kullanıyorlar. Kendileri üretip tükettikleri için kaliteli olduğundan şüphem yok ama 3 lt si 39 tl acaba zeytinyağı mı karışım mı sorusunu aklıma getiriyor.
    Adı üstünde yumuşak lezzet boğaz yakmaz gayet hafiftir. 10 litre kadar kullandım karışım değil kesinlikle. Sadece kalitesi görece düşük zeytinlerden üretiliyor olabilir iç sistemlerini bilmediğim için. Ama tad konusunda sıkıntılı bir ürün değil. Yoğun lezzet olanı bana daha güzel geliyor tabi ama bu fiyata çevremde Metro olsam ilk günden 1 tane alırdım bulursam. Bu fiyata bulunmaz kolay kolay.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Ankara Batıkent mağazasından 50 TL üzerine 10 adet sızma aldım. Yanlış biliyorlar.

Girişte artık bireysel müşteriye de kart çıkartıyorlar. Şirket olma zorunluluğu kalkmış.
  • Ne kaynarca tersanede sızma varmı yoksa bitirdinizmi

• Hadımköyde 5 tane sızma vardı. 60 tl alışverişle Hepsini aldım. Kasadaki kız olmaz dedi. Ben olur dedim. Orada tek faturada 10 adede kadar yazıyor dedim. Kız aradı sordu. Ve oldu. Bu arada riviera bolca vardı. Extra virgin ile sızma arasında çok büyük fark var mıdır ? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.