Şimdi Ara

Yu-Gi-Oh! ONLİNE ile ilgili paylaşım alanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
109.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RealBoy_Tr

Yu-Gi-Oh! Online ben bole bi link buldum bu mu

orası doğru online oynamak için

acc alımı
    http://www.yugioh-online.net/top/english-gb/knmid/acct_kiyaku.html
    dan oluyo

eğer parasız oynayacaksanız beyaz dişli it, kırık kulaklı sinek gibi canavarlar(yani kart çeşidi ve güzel deste malesef olmuyo) bedava lobyler de duelpass kaybetmeden sürekli oynuyosunuz ama belirli süre aralıklarında ve kart kazanamıyosunuz
    normal lobbylerde de duelpass kaybediyosunuz (en fzla 10 maç (1er roundluklardan)) ama kart kazanıyosunuz

paralılarla karşılık oynamak enailik oluyo çünkü baya eziliyosunuz

• saol indircem bi ara cok buyuk account baya once almısım bole bi kullanıcı var dio sifremi hatırlıcam simdi
  • acc alımı zaten çok kolay
    diyelimki adın fikriye
    önce fikriye diye al sonra 1fikriye sonra 2 fikriye falan
    böyle yapınca fazla karışmıyo

@RealBoy_Tr ben sana flyff de de yardım etmeye çalışmıştım demi
  • yaw bilmediimiz ne garıp oyunlar varmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ljungberg

yaw bilmediimiz ne garıp oyunlar varmış
  • Çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihyildiz

quote:

Orjinalden alıntı: RealBoy_Tr

Yu-Gi-Oh! Online ben bole bi link buldum bu mu

orası doğru online oynamak için

acc alımı
    http://www.yugioh-online.net/top/english-gb/knmid/acct_kiyaku.html
    dan oluyo

eğer parasız oynayacaksanız beyaz dişli it, kırık kulaklı sinek gibi canavarlar(yani kart çeşidi ve güzel deste malesef olmuyo) bedava lobyler de duelpass kaybetmeden sürekli oynuyosunuz ama belirli süre aralıklarında ve kart kazanamıyosunuz
    normal lobbylerde de duelpass kaybediyosunuz (en fzla 10 maç (1er roundluklardan)) ama kart kazanıyosunuz

paralılarla karşılık oynamak enailik oluyo çünkü baya eziliyosunuz

bu free acc mı ?

• 15 SAAT OLDU 12.46 LA İNDİRİO
  • YA YU Gİ OH ONLİNE OYNAYANLAR TOPİCİN OLSUN BURA ÜST KONU OLSA AH BUARA HER TÜRLÜ SORULARINIZ SORUN YU Gİ OH HAKKINDA
  • kardeşler ben yugioh u 1 yıldır oynuyorum yugioh onlineyi duelpass adında bi bulutut şeklinde bişi var onu satın alıyosun öyle oynaya biliyosun ok
  • bu duelpassı nasıl alabiliriz
  • Ben bu yugioh un eski versiyonlarını oynamıştım.
    Yu-Gi-Oh! Power of Chaos - Yugi the Destiny
    Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Kaiba the Revenge
    Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Joey the Passion

en fazla kart joeyde vardı... Bayağıda zevkliydi. Hatta onu bir pro indirip online olarak tanıdıklarla da oynuyabiliyordunuz... ama sadece 750 ye yakın kart vardı... TAvsiye ederim

Hatta bu şekilde benimle oynuyacak olanlar varsa ilgilenirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiegel -- 14 Ağustos 2006; 19:14:02 >
  • beyler nasıl oyun sarıyormu cizgi filminin aynısımı bukadar yazıya degermi ona gore indiriyim??
    okudugum kadarıyla herkez ovmus ama bir kac ss olsa daha kolay olurdu anlamamız
  • Kart oyunu seviyorsan indir. Malum kartlardan başka bişey göremiyon. Yoksa sarmaz...
  • hhoooo yaratık falan gostermiyormu cizgi filmindekigibi ta ben 8 yıl once seyrettim ama:D hatırladıgım kadarıyla oyle bir platforma cikiyorsun falan orda kartı koyunca yaratık simule oluyor yokmu oyle seyler bir ss koyun plzzzzzz
  • valla benim ismini verdiklerimde yok... Playstation versiyonunu ben oynamadım. Belki orda vardır.... Ama online olandada yoktur gibime geliyor.
  • oyunun büyük olduğuna bakıp grafikler falan güzelmi die düşünmeyin hiç bişey yok denecek kadar az
    neden boyutu bu kadar büyük dereniz 2000 den fazla kart olunca ve onların özellikleri falan haliyle büyük bi oyun oluyo
    yani oyunun büyüklüğü ksinlikle efektlerden deil
  • kardeş denedim olmadı yaa başka ye biliyosan söyle
  • teknolojik kardeş bu oyun çalışmıyo
  • ya ben yu gi oh hastasıyım yu gi oh nun internette indirme sitesini bulmuş olan vara söylesin ama o 631 mb lik olan değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.