Şimdi Ara

YU-Gİ-OH Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YU-Gİ-OH online paralımı _? ben çok eskiden indirmişitm parasızdı diye hatırlıyorum
    illa para vermek gerekiyor mu_?

• şimdi indiriyorum yükleyeceğim cevabı yazarım inş.
  • kardeş evet sölesene paralı mı merak ediyorum :D
  • değil
  • nasıl değil kardeş kart almak paralı değil mi_?
  • Biraz geç oldu ama yükledim test ettim.Yugioh serisinin hepsini oynadım.Şüphesiz en eğlenceli oyunu bu.Oyun bedavadır.Yalnız her oyunda olduğu gibi Premiumlular olmazsa olmaz.Kartları gerçek paraya alıyorsun.Ama yok eğer benim gibi para vermemem diyorsan kaiba ... bölümü var orada yugioh ve çetesi var onlarlada maç yapabiliyorsun.Yenersen (çok zor ama olur belki) sana kart geliyor.Ve oyunda Türk sayısıda gayet iyi girdiğim her oyunda türk var.Yardımcı olurlar sana.Oyuncularla kart takası yapabiliyorsun.Kartlar paralı olsada çok eğlenceli ilk başta sana 85 tane kar veriyor.

İyi oyunlar
  • o zaman bende başlıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus595

o zaman bende başlıyorum :D

iyi :D Benim nick:Furkan94
  • oyun iniyor şuan :D
  • :D kart takasını hiç denemedim yaparız istersen.
  • olabilir fark etmez ben bi oyuna gireyimde bu arada oyunu brz öğret oyun derken yu-gi-oh deil anlat yani nerde nr yapayım yeni versiyonunu ilk defa oynicam ilk çıktığında oynamıştım bir tek :D
  • toplam 16 kişi 3 er tunuvadan oluşuyor.

çeyrek final yarı final ve final gibi.Şuana kadar hep finale direk geldim ama bi türlü finali alamadım.iyi kartlar olsa alırımda.Stadyum felan var Özel turnuvalar var.İlk başta karakterini ayarlıyorsun orasıda çok güzel olmuş.Çok ayrıntılı ayarlıyorsun.
  • kardeş oyundaym nasıl buluşabilecez oyundan benm adım Draq0nTR
  • Tamam 1 dk geliyorum bende
  • edit: kardeş face varsa versene ordan daha rahat konuluruz hızlı bir şekilde bu arada bir duello yaptm yenildm bronz pack vol2 yazdı one :D
  • pm attım. :)
  • kardeş nasıl kart kazanılıyor ya söler misin ben kimseyi yenemiyorm
  • kardeş yardm et ya hiç anlayamadm oyunu hiç türklerde yardm etmiyor
  • oyunun boyutu ne kadar
  • Kartlar kaiba corpo bölümü var onları yenince açılıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.