Şimdi Ara

Yu-Gi-Oh Kart Takası.... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
1
Favori
378.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm ferdi sende dark magician, elemental hero neos ve blue eyes shining dragon var mı bunlar+göklerin ejderi slifer'a ne takas edersin önceki mesajlardan kartlarıma bak ve kargo işlemi nasıl yapılıor ben ailemden gizli yapıomda 14 yaşındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erginkskli -- 11 Temmuz 2010; 12:21:17 >
  • bende dediklerin den yok neyle tksistiyorsun göklerin ejderi sliferlamı senden ben gibi yugicisin göklerin ejderi sliferı herkez istiyo türkçe çünkü remini atıyorum
  • ama benim kartlar türkçe kartların türkçemi
  • ergink bence sende türkçe kartlarını göster bende gös
    terim

• bikaçgün yoktum bendeki kartlar türkçe değil zaten sendeki slifer'da türkçeyse orjinal değil orjinal yu-gi-oh kartlarının türkçesi yok die biliom
  • işte türkçe göklerin ejderi slifer

• erginskli peki sen orjinal 3 jmısır tanrı kartımımı kameramla çakiyorum

• kartlarımla takas edermisin etçek olursan pm'le söyle ben bazen bir süre olmuyorum
  • ederimde tksı nsl yapcaz
  • benim destemi yazamıyorun 3081 adet farklı kartım var tr olarak ise 342 farklı kart (345 de olabilir sayması zor oluyo da )
  • erenbull ben seni tanıyom diimi
  • selam ben erginkskli öbür hesaptaki şifreyi unuttum ferdi istiyon mu hala takas yapabiliriz
  • diriliş plazması kartı takasla veya parayla alınır ilgilenenler lütfen mesaj atsın veya msn adresimden bana ulaşsınlar: Kronos_Metini_LvGM@hotmail.com
  • Ahriman Pesticide
    FLÜGEL-WBER
    Mavi Gözlü Beyaz Ejderha
    MAJU GARZAETT
    WALL OF ILLUSION
    MAGISCHER ZYLINDER
    DARK HOLE
    Rare Golden Armor
    Seiden-Hut Des Magiers
    ELEMENTAL HERO THUNDER GIANT
    KING DRAGUN
    BATTER YMAN AA
    THE IRON GRILLE OF NIGHTMARE
    HANE-SANE
    MEGAMORPH
    AMETHYST
    SANDY-AFREET
    DECK DEVASTATION VIRUS
    E-HERO WILD WING MAN
    SKELENGEL
    Huge Dragon's Fallen Feather
    MYSTERIÖSER PUPENSPIELER
    THOUSAND-EYES IDOL
    POT OF GREED
    Vigor Reinforcer
    E.HERO WILD SHAGGY MAN
    MANGA RYU-RAN
    KARTE WELLE
    Tempting Shadow
    Arkadaşlar bana bu kartların orjinalleri lazım.Parayla alıcam.PM atmanız yeter.Posta,kargo vb. işleri ben hallederim ya da msn adresimden de bana ulaşabilirsiniz: Kronos_Metini_LvGM@hotmail.comŞunu unutmayın yüksek fiyata alıcam bu kartları.Bu yüzden üşenip de okumamazlık yapmayın derim.Bu kartların her biri çok önemli olduğu için bu kartlardan bir tanesi bile elinizde olursa bana ulaşın satın alırım.PMlerinizi bekliyorum

• Kartların bazıları yasaklı
    Her kreşten kaçan bu bolume gelırse olacak olan bu
  • Öyle diyeceğine yasak olmayan kart sende varsa satsana bana.İşte ben kreşten kaçtıysam sen....
  • sharp benim kafadan.Hiç mi 5d's kartınız yok?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.