Şimdi Ara

************* YTÜ Bilgisayar Mühendisliği REHBER ************* (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
15
Favori
11.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Restorana çok güzel konum orası havuzdan bile cazip olabilir

• @MyLuckyInteger

Üniversitenin imkanları muadillerine göre önde diyebilirim ancak eğitim için her bölümü ayrı ayrı incelemek lazım genel bir kanıya varmak zor.

Sanırım makina ve elektrik düşünüyorsunuz. Ytü Makina bölümü iyidir ve mezunları da hep iyi yerlerde ancak zor bir bölüm, ilginiz olduğuna emin olmalısınız. Ayrıca beşiktaş kampüsünde olan 5-6 bölümden biri de makina mühendisliği. Ytü elektrik ise nispeten daha kolay, eğitimi de idare eder ancak makina mühendisliği kadar emin konuşamıyorum çok fazla tanıdığım yok bu bölümden.

• Sysmmhg S kullanıcısına yanıt

Önceki rektör sanat tasarım fakültesi beşiktaşa, makina ise davutpaşa ' ya taşınacak demişti. Yeni rektör makina taşınmayacak dedi ama ne olacak göreceğiz. Ben taşınacağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-523C67B3C -- 23 Temmuz 2021; 0:20:21 >
  • merhaba bu sene bilgisayar mühendisliğine yerleşeceğim fakat ytü olmayacak

ortalama puanımı kullanarak ytü'ye yatay geçişle nasıl gelebilirim

ytü'nün şartları neler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslı Özan -- 23 Temmuz 2021; 0:22:38 >
  • Arkadaşlar puanınız ytü bilgisayar civarındaysa Marmara'ya veya varsa ortalama üstü bi özele burslu falan gidin. Kendinize yazık etmeyin.

• @Aslı Özan

Şartlar için şu pdf ' i okuyabilirsin.

http://www.ogi.yildiz.edu.tr/media/files/YT%C3%9C%20Lisans%20D%C3%BCzeyindeki%20Programlar%20%C4%B0%C3%A7in%20Ge%C3%A7i%C5%9F%20K%C4%B1lavuzu.pdf

• @MyLuckyInteger

Kurumiçi yatay geçiş için başvurusu kabul edilenleri bulamadım ama Çap için olanı buldum. Kurumiçi de buradaki bölümler ile aynıdır muhtemelen

*************  YTÜ Bilgisayar Mühendisliği REHBER   *************
  • yillardir ögrencilere eziyet olarak degismeyen usis sisteminin degisecegine dair bir gram umudum yok
  • SHADOW kullanıcısına yanıt

Rektör bu yaz değişeceğine söz verdi. Ben sözünü tutacağını düşünüyorum. 2010 ' daki tweet gibi olmasın da *************  YTÜ Bilgisayar Mühendisliği REHBER   ************* 

• Sıralamam 6900 geldi Hacettepe düşünüyordum ama gelmesi zor gözüküyor YTÜ'yü önerir misiniz? Mezunların iş imkanları vs. nasıl?

• egegee0 E kullanıcısına yanıt

Ben şahsen memnunum. Memnun olmadığım kısımları konuya da yazdım ( ekstradan 2 tane donanım dersi almak gibi) . Ancak memnun olmayan kişileri de bir şekilde ( anonim olunmayan platformlardan ) bul konuş.

Mezunlar hep iyi yerlerde hatta çoğu kişi mezun olmadan çalışmaya başlıyor.

Yurtdışı oranları için şu konumu inceleyebilirsin :

https://forum.donanimhaber.com/bilgisayar-m-yurtdisi-oranlari-apple-microsoft-calisan-sayisi-dev-rehber-guncellendi--149854588

4-5-6 Ağustos ' ta online tanıtım günleri olacak . Oraya katılıp direkt öğrenci, mezun ve öğretim üyeleri ile konuşabilirsin.

Tanıtım günleri ile ilgili konum :

https://forum.donanimhaber.com/ytu-bilgisayar-muhendisligi-tanitim-gunleri-4-5-6-agustos--150035742#150035999

Ayrıca Ytü ' nün bütün bölümleri için bir telegram grubu kurulacakmis. Telegram için Pusulamyildiz ' i takip edebilirsin. Oradan yine öğrencilerle konusabilirsin.

Ytü hakkinda genel bilgiler için şu siteye bakabilirsin :

*************  YTÜ Bilgisayar Mühendisliği REHBER   *************www.sendebiryildizol.yildiz.edu.tr
    SEN DE BİR YILDIZ OL!
    http://www.sendebiryildizol.yildiz.edu.tr

• 1.sınıfı bitiren bir ytu ce'li olarak bilmediğim bir çok şey öğrendim bölümüm hakkında. Pm bakabilir misiniz rica etsem?

• Thurnusol Kağıdı T kullanıcısına yanıt

Mesaja döndüm 👍

• Kampüsün belli zamanlarda halka açılma iddiası ile ilgili üniversitenin resmi açıklaması :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-523C67B3C -- 7 Ağustos 2021; 10:14:55 >
  • Ytü Vakfı tarafından 1000 tane başarılı Ytü öğrencisine burs verileceği açıklandı.

• Konuya bazı eklemeler yaptım
  • Up
  • Up
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.