Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YTL için espri ama olmaz da değil sanki....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YTL için espri ama olmaz da değil sanki....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Yeni Türk Lirası geyikleri, daha para piyasaya çıkmadan özellikle internet ortamını sardı. İşte en meşhuru: "Bizim zamanımızda tuvalet 1 milyon liraydı. Şimdi bu parayla Boğaz'da yalı alınıyor. Hey gidi heyy. !

*Hakimin ben anlamam öyle 6 sıfır falan... Bunun bana 3 milyar borcu vardı, elime 3.000 lira tutuşturdu, ben de vurdum onu. Pişman değilim... Ne? 30 yıl ağır hapis mi? Bari 1 sıfır atsanız...

*Hızlandırılmış 'bozuk para kullanımı ve TL'yi YTL'ye çevirme kursları'na hoş geldiniz arkadaşlar...

*Kimse bize 'yeni' Türk Lirası'nı dayatamaz. Biz 'eski' Türk Liramızı ve onun içindeki 6 sıfırı seviyorduk. YTL'ye direneceğiz. Gerekirse Eski Türk Lirası'nı sevenler olarak dağa çıkıp orada hayatımıza devam edeceğiz.

*Ne demek maçtan evvel madeni paralarınızı topluyoruz. Manyak mısınız kardeşim? Eski Türk Lirası'na göre 250 milyon para var cebimde. Hiç hakemin kafasına atar mıyım o kadar parayı?..

*Hırsız var diyorum memur bey, paramı yatırdığım bankabizatihi soyguncu çıktı. Dün bankada 2.5 milyar liram varken bugün birde baktım ki 2.500 liram var. Hortumlamışlar paramı...

*Hapisten çıktım. Mutlu mesut evime geliyorum. Bi baktım yerde 100 bin lira. Almadım tabii. 100 bin lira için eğildiğime deymez. Aaaa çocuklar niye ağlıyorsunuz. O ne hanım bayıldı? Ne oluyor ya? YTL de ne? Anlatın ulaaan!

|
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***

• Yarbay
    5306 Mesaj
    *Hapisten çıktım. Mutlu mesut evime geliyorum. Bi baktım yerde 100 bin lira. Almadım tabii. 100 bin lira için eğildiğime deymez. Aaaa çocuklar niye ağlıyorsunuz. O ne hanım bayıldı? Ne oluyor ya? YTL de ne? Anlatın ulaaan!

|
    |

• Programcı
    3310 Mesaj
    |
    |
    müthiş şeyler eline sağlık
    |
    |
    |
    |
    o adam 250 tane madeni parayı cebinde nasıl taşıyormuş?

Diğerleri harbiden güzel,
    |
    |

EFLATUN
  • Teğmen
    126 Mesaj
    quote:

Hakimin ben anlamam öyle 6 sıfır falan... Bunun bana 3 milyar borcu vardı, elime 3.000 lira tutuşturdu, ben de vurdum onu. Pişman değilim... Ne? 30 yıl ağır hapis mi? Bari 1 sıfır atsanız...

En çok buna gülmüştüm ben duyduğumda
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Masal
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,333
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.