Şimdi Ara

YOUTUBE Den Para Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu Youtube den Google adense aracılığıyla para kazanma olayina atilmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla yüklediğimiz videoyu yabancıların izlemesi gerekiyormus.Benim de ingilizcem iyi sayılır.Aklımda iyi bir fikir var , (tabii ki tam olarak söylemeyeğim) Şimdi ben ingilizce olarak ayda en az 10 bin tık getirecek videolar (telife takılmadan) hazırlayabilirim. Bu videolardan hergun 5 tane atabilirim sanırım.

Şimdi benim istedigim bana yardımcı olacak birisi, Youtube de birçok kanal açmamız ve bunları bir adense hesabına bağlamamız gerekiyor ve çektiğimiz videoları facebook ve twitter dan paylasmamiz gerekiyor.Bir elin nesi var iki elin sesi var hadi bakalım varmı bu işten anlayan birisi bana ortak olacak , kazancı paylaşacağımız.

Donanımhaber üyeliğime mesaj atabilirsiniz. Her mesaja cevap atacağım. Aradığım ortak bir profesyonel olmali yani bu işe heves eden birisini aramiyorum. Bu işten anlayan ve daha onceden google adense ile para kazanmis birisini ariyorum.

Son olarak aradığım ortak Kadıköy-pendik-Tuzla-Kartal da ikamet etmesi lazım.Üniversite öğrencisi de olabilir.Ben 20 yaşımdayım ve mühendislik okuyan birisiyim.

2 YIL SONRA GELEN EDİT : ARKADAŞLAR BUNLAR BOŞ İŞ GİDİN DERSLERİNİZE ÇALIŞIN .

5 yil sonra gelen edit : . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurkanq -- 30 Temmuz 2017; 15:17:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkanq

Arkadaşlar şu Youtube den Google adense aracılığıyla para kazanma olayina atilmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla yüklediğimiz videoyu yabancıların izlemesi gerekiyormus.Benim de ingilizcem iyi sayılır.Aklımda iyi bir fikir var , (tabii ki tam olarak söylemeyeğim) Şimdi ben ingilizce olarak ayda en az 10 bin tık getirecek videolar (telife takılmadan) hazırlayabilirim. Bu videolardan hergun 5 tane atabilirim sanırım.

Şimdi benim istedigim bana yardımcı olacak birisi, Youtube de birçok kanal açmamız ve bunları bir adense hesabına bağlamamız gerekiyor ve çektiğimiz videoları facebook ve twitter dan paylasmamiz gerekiyor.Bir elin nesi var iki elin sesi var hadi bakalım varmı bu işten anlayan birisi bana ortak olacak , kazancı paylaşacağımız.

Donanımhaber üyeliğime mesaj atabilirsiniz. Her mesaja cevap atacağım. Aradığım ortak bir profesyonel olmali yani bu işe heves eden birisini aramiyorum. Bu işten anlayan ve daha onceden google adense ile para kazanmis birisini ariyorum.

Son olarak aradığım ortak Kadıköy-pendik-Tuzla-Kartal da ikamet etmesi lazım.Üniversite öğrencisi de olabilir.Ben 20 yaşımdayım ve mühendislik okuyan birisiyim.

Ekim ayı kazancım, 1 Ekim - 10 Ekim arası 600 TL

Youtube işinde başarılı sayılırım, her türlü yeniliğe açığım, ilgini çekerse görüşebiliriz.

Başarılar..

• JoNeST kullanıcısına yanıt
    dostum cok güzel bisi yapiyorsun tebrik ederim. eger ilgini cekerse paslasalim. bende internet üzerinden para ****. video olaylari beni biraz asiyor =) fakat bütün seo arastirmasi, anahtar kelime optimizasyonu yapiyorum. ayrica seminerler veriyorum. Ekip arkadaslarina ihtiyacim var. bu islerden anlayan. düzgün bir ekip kurmadan kimse bi yerlere gelemiyor =) paylasimci olmak gerekir.. assagidaki seminere kesin kayit olun derim.

arkadaşlar internet üzerinden para kazanmak isteyen ve internetin gercek gücünü anlamak isteyenler Ücretsiz seminerlere katilabilirler.
    Seminerde kendi işinizi kurabilmeniz icin interneti nasil kullanmalı o anlatiliyor. Kacirmayin derim herkese tavsiye ederim arkadaslar. Herkesi davet edin siz kazanin ;)

https://www.facebook.com/events/301406969998706/

ilgilenirsen pm at dostum, msjini bekliyorum @JoNeST

• quote:

Orijinalden alıntı: JoNeST

quote:

Arkadaşlar şu Youtube den Google adense aracılığıyla para kazanma olayina atilmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla yüklediğimiz videoyu yabancıların izlemesi gerekiyormus.Benim de ingilizcem iyi sayılır.Aklımda iyi bir fikir var , (tabii ki tam olarak söylemeyeğim) Şimdi ben ingilizce olarak ayda en az 10 bin tık getirecek videolar (telife takılmadan) hazırlayabilirim. Bu videolardan hergun 5 tane atabilirim sanırım.

Youtube işinde başarılı sayılırım, her türlü yeniliğe açığım, ilgini çekerse görüşebiliriz.

Başarılar..

---->Deneme amaçlı bir video yuklemiştim . O kadar uraşmama ragmen istedigim kadar izlenme olmadıgı için bu işi biraz ertelemiştim.Şuan ev değiştiriyorum sınırsız internet bağlatıncam ve tekrar deneyeceğim şu Youtube dan para kazanma olayını :)

---->Telife takılmak felan sıkıntı olduğu için şöyle bişey düşünüyorum.Kağıttan maket,Uçak şekilleri ( f16,f14,Yolcu Uçağı), Savaş gemisi Vb kagittan yapilabilen ve uraş gerektiren origami çeşitlerini biliyorum.Bilmediklerimi de 1 kere bakmakla yaparım hemen.Bir video için en az 1 saat uraşmam gerekiyor ve çalınma riski var.Mesela adamın teki kağıttan f16 uçağı yapmış ve 9 ayda 5 milyon 160 bin izlenmiş.O kadar olmasada aylık 10 bin izlense yeter diye düşünüyorum.

----->İkinci olarak, Oyun incelemesi yapmayı düşündüm ama bu kulvarda çok kişi var.

----->Erotiğe yakın videolar yüklemek bir anda çok paralar kazandırabilir ama ban riski var ve kesin telif yerim sanırım.

----->Birde aklıma şöyle bişey geliyor ama bu yapmak cesaret ister.Mesela toplum içinde çok ilgi çeken bişey yapmak ve bunu paylaşmak.(Bakarsınız popüler oluruz ama büyük ihtimal rezik olmak var :D)

----->Kameranın karşısına geçip hergün bir konu hakkında konuşmak.Konuşmak derken şöyle , mesela adam bir Rus kızlarının çekiçigi hakkında konusmuş , yada Bunun gibi arama çubugundan View getirecek konulardan konuşmuş .Bunu yapan türklerden 5-10 kişi var ve başlangıçta hiç de tanından insanlar değillermiş.İlk yükledikleri videolar 5-6 bin civari izlenirken son yukledikleri 60-70 bini bulmus.Demek ki Youtube sayenside ünlü oldular ve Facebook ta 5bin-10bin arası takipçiye sahipler yani arttıkları her video takipciler tarafından izlendiği için takipcileri tarafından görüntülenme garantisi var.

====>> İlk videom tamamen hayal kırıklığıydı ama yukarıda yazdıklarımı deniyeceğim fakat aklıma takılan tek şey videolarımın çalınmadan nasıl popüler olabileği ?

Editt; Google adense den başka kazanç sağlayabileceğimiz bir sistem var mıdır ? Eskiden PTC siteleri vardı reklamlara tıklayın 0.01$ felan veriyordu. Ben bux.to ta 1300 küsür dolar para yapmıştım ama malesef ödemeniz gönderildi yazmasına rağmen 2 yılda ödeme gelmemişti.Yani PTC yalan ve normal yoldan para kazanmakta cok zor.Sizin bildiğiniz başka bir para kazanma yöntemi varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurkanq -- 12 Ekim 2013; 3:09:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JoNeST

quote:

Başarılar..

---->Deneme amaçlı bir video yuklemiştim . O kadar uraşmama ragmen istedigim kadar izlenme olmadıgı için bu işi biraz ertelemiştim.Şuan ev değiştiriyorum sınırsız internet bağlatıncam ve tekrar deneyeceğim şu Youtube dan para kazanma olayını :)

---->Telife takılmak felan sıkıntı olduğu için şöyle bişey düşünüyorum.Kağıttan maket,Uçak şekilleri ( f16,f14,Yolcu Uçağı), Savaş gemisi Vb kagittan yapilabilen ve uraş gerektiren origami çeşitlerini biliyorum.Bilmediklerimi de 1 kere bakmakla yaparım hemen.Bir video için en az 1 saat uraşmam gerekiyor ve çalınma riski var.Mesela adamın teki kağıttan f16 uçağı yapmış ve 9 ayda 5 milyon 160 bin izlenmiş.O kadar olmasada aylık 10 bin izlense yeter diye düşünüyorum.

----->İkinci olarak, Oyun incelemesi yapmayı düşündüm ama bu kulvarda çok kişi var.

----->Erotiğe yakın videolar yüklemek bir anda çok paralar kazandırabilir ama ban riski var ve kesin telif yerim sanırım.

----->Birde aklıma şöyle bişey geliyor ama bu yapmak cesaret ister.Mesela toplum içinde çok ilgi çeken bişey yapmak ve bunu paylaşmak.(Bakarsınız popüler oluruz ama büyük ihtimal rezik olmak var :D)

----->Kameranın karşısına geçip hergün bir konu hakkında konuşmak.Konuşmak derken şöyle , mesela adam bir Rus kızlarının çekiçigi hakkında konusmuş , yada Bunun gibi arama çubugundan View getirecek konulardan konuşmuş .Bunu yapan türklerden 5-10 kişi var ve başlangıçta hiç de tanından insanlar değillermiş.İlk yükledikleri videolar 5-6 bin civari izlenirken son yukledikleri 60-70 bini bulmus.Demek ki Youtube sayenside ünlü oldular ve Facebook ta 5bin-10bin arası takipçiye sahipler yani arttıkları her video takipciler tarafından izlendiği için takipcileri tarafından görüntülenme garantisi var.

====>> İlk videom tamamen hayal kırıklığıydı ama yukarıda yazdıklarımı deniyeceğim fakat aklıma takılan tek şey videolarımın çalınmadan nasıl popüler olabileği ?

Editt; Google adense den başka kazanç sağlayabileceğimiz bir sistem var mıdır ? Eskiden PTC siteleri vardı reklamlara tıklayın 0.01$ felan veriyordu. Ben bux.to ta 1300 küsür dolar para yapmıştım ama malesef ödemeniz gönderildi yazmasına rağmen 2 yılda ödeme gelmemişti.Yani PTC yalan ve normal yoldan para kazanmakta cok zor.Sizin bildiğiniz başka bir para kazanma yöntemi varmı ?

Youtubedan başkası yalan. En iyi kazanç adsense'de var.
    Özgün video her zaman kazandırır, tabi öyle yükleyip izlenmesini beklemek olmaz. Bu işinde ince ayarları, püf noktaları var. Yani birazda Youtube hakkında bilgi sahibi olmak lazım.

Dün bir şey denedim inanmazsın sadece bir günde 130.000 izlenmeye 1.600 TL para kazandım. Yani sadece video yüklemekle olmuyor birde işin arka kısmı var onlara yoğunlaşın sonra zaten siz istemesenizde para kazanırsınız..

• konuyu hortlatyım..tesadüf gördüm konuyu google de : ) paylaşım için teşekkürler..ben hiç üstüne düşmemiştim..şimdi baktım 404 bin kez izlenmiş videolarım :)
  • Bak bu işler için bi ürün var ParaTube diye. Bu ürün sayesinde Youtube'den Google aracılığı ile para kazanıyosun. Ürünün pahalı olduğunu düşünme. İlk başta 100 tl veriyosun sadece. Youtube ye video yüklüyosun. Videon Google de aratıldığı zaman üst sıralarda çıkıyo. Böylelikle videonun tıklanma ve izlenme sayısı artıyo. Verdiğin parayı kazanmakla birlikte daha fazlasını kazanırsın. Para kazanmak istiyosan önce sende ufak bi para haecamalısın ki bu senin yatırımın olsun. Ama tabiki sen bilirsin bide buradan bakarsın :
    http://www.xticaret.com/xticaret/?2336_85515 İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• youtube izleme başına ne kadar para veriyo !?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.