Şimdi Ara

Youtube dan para nasıl kazanılır(ANAKONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
11
Favori
67.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk param yattı 262 tl düşük para ama 10 000 tl pirim alsam bu kadar mutlu olmazdım insan kendi çabasıyla kendi işini yapıp para kazanınca daha değerli oluyor para...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Youtube dan para nasıl kazanılır(ANAKONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozok6666 -- 12 Mayıs 2016; 10:35:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para yatmadan önceki aşamalarıda paylaşıyım sizlerle..
    10 doları geçince adresi doğrulamak için pin no alıyorsunuz adresi doğru girmelisiniz adsense pin kargoyla geliyor ...
    200 tl geçince uyarı geliyor .
    Adsense hesap eklemeni istiyor hangi bankaya yatacaksa onu seçip iban noyu giriyorsunuz okadar benimki denizbanktı ,ilk başta hesabı doğrulamak için 1 tl altı küsüratlı para gönderiyorlar o rakamı girip hesabı onaylatıyorsunuz işlem bitiyor.Benim asıl para 1 gün sonra yattı hesaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozok6666 -- 13 Mayıs 2016; 7:39:10 >
  • bozok6666 B kullanıcısına yanıt
    Ne kadar zaman da bu parayı kazandınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok6666

Para yatmadan önceki aşamalarıda paylaşıyım sizlerle..
    10 doları geçince adresi doğrulamak için pin no alıyorsunuz adresi doğru girmelisiniz adsense pin kargoyla geliyor ...
    200 tl geçince uyarı geliyor .
    Adsense hesap eklemeni istiyor hangi bankaya yatacaksa onu seçip iban noyu giriyorsunuz okadar benimki denizbanktı ,ilk başta hesabı doğrulamak için 1 tl altı küsüratlı para gönderiyorlar o rakamı girip hesabı onaylatıyorsunuz işlem bitiyor.Benim asıl para 1 gün sonra yattı hesaba.

ben partnerle anlaştım yeni bakalım neler olacak 10 tlyi geçmemişti 3 senede adsensete.
  • Havzali kullanıcısına yanıt
    1 seneden fazla oldu ama ben birkaçtane video ekledim para alcağımı düşünmemiştin google türkiyeye ödeme yapmaz diye düşünüyordum forumlarda kafa karıştırıcı çok bilgi vardı ülkeyi amerika yapmamız söyleniyordu ama alakası yok google ödeme yapıyor.
    Bende vestelle ilgili 3 video vardı paranın %90 bunlardan geldi eklediğimiz videoların türü reklam gelirini etkiliyor ..
    Zaten videoya bakarsanı nekadar amatör olduğumu görürsünüz.
    https://youtu.be/gFXrNzsr_Hs 100k yı geçti bu video
    Akut One ben hala şu partner olayını tam anlamadım birde telif hakkı olayı can sıkıcı youtubeye yeteri kadar vakit ayırabilirsem bende partner için başvuracağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozok6666 -- 19 Mayıs 2016; 11:02:50 >

Türü derken en çok geliri hangi tür videolar alıyor peki?

• Arkadaşlar youtube da tahmini gelir 10,23 dolar yazıyor ama adsense girdiğimde payable earnings kısmında TRY 0,07 yazıyor. Kaçırdığım nokta nedir bilen birisi açıklarsa sevinirim.
  • Kesinleşmiş kazançta ne yazıyor önemli olan orası
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Acaba sadece sosyal medya ile geçimini sağlayan var mıdır?
    Bende böyle hocam

* Birde performans raporları kısmında şöyle yazıyor : "YouTube kazançlarınız ayın 15'inden önce AdSense ödemeleri sayfanıza eklenir ve toplam kazançlarınızın ödeme eşiğini aşması durumunda ödemenize dahil edilir. Tahmini kazançlarınız, YouTube kazançlarınızı içerecek şekilde güncellenmez."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 25 Mayıs 2016; 9:08:47 >

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Kanal linkini alabilirmiyim hocam..

• 200 tl yi geçince gözükebilir benimkide gözükmüyordu hatırladığım kadarıyla.

Havzalı ben vestel kanal bulmayı anlattım gelirin çoğu iki videodan geldi birşeyleri anlatırsanız özgün olursanız daha çok gelir getiriyor.
    Yurt dışında çok izlenen videolar doğal olarak türkce içerikten daha fazla kazandırıyor.
    İnternetten öğrendiğim kadarıyla en az geliri oyunlarla ilgili videolar getiriyor.
    Vestel videosu 138 bin izleme 34 dolar gelir getirmiş yani 4k izlenme 1 dolar düşüyor. Birtane daha vestel videosu var bu benim ilk videom içerik sıfır öylesine koydum 140 bin izlemeye 52 dolar getirmiş yani 3k izlemeye 1 dolar daha fazla kazandırmış garip bir durum ama çok kazandıran video amerika ve ingilterede daha çok izlenmiş.. Her videoda bu oran değişiyor, tıklanma reklam verenle ilgili heralde yapa biliyorsanız ingilizce içerikli videolar hazırlayın çok farkediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozok6666 -- 25 Mayıs 2016; 1:29:27 >

• akşam bakacağım
  • 18 yaş altındakiler ebeveynlerının hesaplarını kullanıyorlar
  • çok ciddi bir sabır gerektiriyor kesinlikle. hemen para kazanayım diyen hemen sıkılır bu işte ama zevk için yapan çok para kazanabilir :)
  • Konu gerçekten faydalı. bende geçenlerde bir rehber buldum oldukça detaylı ilgilenen arkadaşlara faydalı olabilir

https://www.teknoclock.com/youtubedan-para-kazanma-rehberi-dev-rehber.html
  • Telifsiz olan muzik telifli oluyor nasıl bir saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 23 Mart 2017; 13:14:17 >
  • youtube izleme başına ne kadar para veriyo !?

• 2017 youtuber hilesi ; youtube sistem açığı olarak yorumlanacak bir durum var !

konunun detayları videonun açıklama kısmında yer almakta !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.