Şimdi Ara

Youtube`da sörf yaparken IQ 50 puan düştü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2008 den beri dil ve konum yurtdışı (abd). sırf bu yüzden advanced sertifikamı aldım ingilizcede kurs ve eğitim görmeden. geçengün türkiyeye bakayım dedim aman yarappi. 20 yaşlarıdna yutubır corvet mi ne almış yok 50 yaşında teyze frozen şarkısı söylüyor oyuncaklar falan bu nedir aga bu nedirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • İlginç valla ya, engelleyebilmemiz için bir seçenek koymuyorlar. Neyse, bizde böyle eklentilerle hallederiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

2008 den beri dil ve konum yurtdışı (abd). sırf bu yüzden advanced sertifikamı aldım ingilizcede kurs ve eğitim görmeden. geçengün türkiyeye bakayım dedim aman yarappi. 20 yaşlarıdna yutubır corvet mi ne almış yok 50 yaşında teyze frozen şarkısı söylüyor oyuncaklar falan bu nedir aga bu nedirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Amerikadaki trendler de iğrenç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sörf denizde yapilir kardeş, youtube'da değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tsuda kullanıcısına yanıt
    Eksiye düşemediğindendir

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

2008 den beri dil ve konum yurtdışı (abd). sırf bu yüzden advanced sertifikamı aldım ingilizcede kurs ve eğitim görmeden. geçengün türkiyeye bakayım dedim aman yarappi. 20 yaşlarıdna yutubır corvet mi ne almış yok 50 yaşında teyze frozen şarkısı söylüyor oyuncaklar falan bu nedir aga bu nedirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

evet iğrenç aynı zamanda eğlenceli. buradaklileri izlerken kendinizi geri beyinli yerine koymanız gerekiyor. ancak öyle eğlenebilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

evet iğrenç aynı zamanda eğlenceli. buradaklileri izlerken kendinizi geri beyinli yerine koymanız gerekiyor. ancak öyle eğlenebilirsiniz.

doğru.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al işte gene düştü ayküm
    ne diyo zaten bunlar ya offff
  • Nasıl hocam

• ne işe yarar tam olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: rixeos

ne işe yarar tam olarak?

Youtube kanallarını tarayıcıya kurulan bu eklenti ile engelleyebiliyorsun. Böylece istemediğin kanallar karşına çıkmıyor.

• winchester34 W kullanıcısına yanıt
    Aslında gayet mantıklı. Ama YouTube ABD trendleri de çok saçma. İngilizce öğrenmek içinse birebir.

• 100'e yakın kanal eklerim herhalde.

Salak yayincilari gormekten yoruldum usandim artik.

• 50 puan düştüyse bir şey kalmamış sende
  • Bu da ayri kafa... Kendini ne saniyorlarsa artik!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.