Şimdi Ara

Youtube amaçlı android tv box

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar philips led tv sahibiyim wifi si yok ve youtube digitürk play uygulaması kullanılamıyor eski model olduğu için.
    Ben bu sorunu android tv box alarak halletmek istiyorum. Acaba doğru düşünce mi? Çünkü bu box ların tam olarak ne olduğunu ne için kullanıldığını bilmiyorum
    Şöyle bir box buldum ne dersiniz
    http://www.gold.com.tr/massive-m-s6-android-tv-box-multimedia-oynatici_u?gclid=EAIaIQobChMI7PWr8Yv81gIVFuAbCh0IIAxEEAQYASABEgI47vD_BwE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• kankeyto kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam. fiyatı çok iyi gibi gözüküyor ama muhtemelen cihaz tarihi eser. 2 yıldır kutularda 4k oynatıyor die çıkıyor bu kutular. fotğraflardan anlaşılana göre sanırım android 4.4 ve 512 k ram i var. uzak dur. gearbest ya da banggood gibi sitelerden cihaz al ama bundan uzak dur hiç bir işine yaramaz. flash player demiş. flash androidden kalkalı kaç yıl oldu.
  • Pahalıya kaçmadan eski model smart tvmde youtube ve wifi kullanmak için hangi smart box önerirsin peki

s905x ve s905w model cihazlara bakabilirsin hocam. 30-40 $ civarında cihazlar. oyun vs oynamayacağını düşünüyorum.

mecool m8s pro + da netflix sertifikası da var. netflix de dışarıdan mod lu apk yüklemeden hd yayın alabiliyorsun.
    gearbest banggood veya aliexpress gibi sayfalardan en çok satan veya en çok yorum almış cihazlara bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

s905x ve s905w model cihazlara bakabilirsin hocam. 30-40 $ civarında cihazlar. oyun vs oynamayacağını düşünüyorum.

mecool m8s pro + da netflix sertifikası da var. netflix de dışarıdan mod lu apk yüklemeden hd yayın alabiliyorsun.
    gearbest banggood veya aliexpress gibi sayfalardan en çok satan veya en çok yorum almış cihazlara bakabilirsin.

Dostum teşekkür ederim, söylediğin sitelerden ürünü alınca gümrükte sıkıntı olmuyor mu elektronik üründe

gümrüğe takılırsa %18 yada %20 ekstra ödüyorsun. dediğim siteler güvenilir olduğu için söyledim. ama satıcı ile anlaşırsan istediğini kutunun üstüne yazıyorlar. Ben denemedim ama o zaman gümrükten yırtabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.