Şimdi Ara

youtube a şarkı yüklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, youtube a yaklasık 1-1.5 saatlik setlerimi yüklemek istiyorum fakat youtube ses dosyası kabul etmiyor, bu ses dosyasını video formatına çevirip yukleyince sadece ses dosyası var diye yine kabul etmiyor. movie maker ile filan resim ekleyip video ya çevirmek ise çok uzun sürüyor. Sorum ses dosyasına görsel de ekleyerek en kolay nasıl youtube a Uygun hale getiririm.

• Sadece tek kare resim koy sonra onu 360 p ye çevirip yükle.
  • arkadaşın dediğini yap ama şöyle bişey var ses kalitesi videonun kalitesi ile orantılı gidiyor diye biliyorum.
  • Feysbuk kullanıcısına yanıt
    Demek istediğini anlamadım, tek kare resmi movie maker'a mı koyayım. sesi nasıl koyacağım.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    "The audio you hear during a YouTube video will usually be 126 kbps AAC in an MP4 container or anywhere from 50-165 kbps Opus in a WebM container. Changing video resolution (360p, 720p, etc) in the video settings will probably not impact the audio stream, but it is likely that your connection performance will. "

Genelde MP4 videolarda 126kbps AAC olur. Çözünürlük genelde sesi etkilemez, ama bağlantı performansınız etki yapabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten videonun kalitesinden çok sesin kalitesi önemli, videoda tek bir resim olacak.
  • fprefect F kullanıcısına yanıt
    şu konudakiler genelde etkiliyor yazmış bende buna dayanarak yazmıştım.
    https://forum.donanimhaber.com/m_58289780/tm.htm

soruna cevap olarak fotoğrafın üstüne sürükle elindeki ses belgesini.@fprefect

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 8 Kasım 2016; 11:59:17 >
    Ben de öyle biliyordum ama değilmiş

• sende alıntıları haberdar etmeleri görmekte sorun yaşıyor musun?
  • hela vela vel vela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

sende alıntıları haberdar etmeleri görmekte sorun yaşıyor musun?

Sıkıntı yok bende. Bildirimlerde falan mı?

resmin üzerine sürükledim fakat yine çok uzun sürüyor, 1 dakikalık ses için tahmini 58 mb diyor toplamda 1 saat ses dosyam, bir şeyi yanlış yapıyorum ama bulamadım :) yardım için teşekkürler bu arada.
  • fprefect F kullanıcısına yanıt
    alt solda yeşil bar var.oranın dolmasını bekle 1 saatlik şey uzun sürer muhtemelen.

• Ondan önce şarkıların telifli mi?
  • evet,masaüstü sürümü sıkıntılı 2 gündür.

Ben miniden giriyorum sorun yok, dün gece de masaüstünden girmiştim onda da sorun görmedim hiç. Citi bir şey yapmıştır düzelir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.