Şimdi Ara

Youtube'a giremiyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
61.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DNS Ayarlarini 8.8.8.8 , 8.8.4.4 yapinca girdi
  • Up.Şu anda aynı sorunu ben de yaşıyorum.etc dosyasındaki host'un içindekileri siliyorum ama kaydet diyince not defteri olarak kayıt ediyor.
  • tarayıcı geçmişini komple bir temizleyin bence. dnsler de banlanmış olabilir tekrardan çünkü bende şu an purevpn kurulu ve girebiliyorum
  • Sorunsuz çalışıyor şuan.
  • dns banlanmış olsa erişim engeli çıkar.Geçenlerde çerezleri temizleyince 1-2 saatlik girdi sonra gitti tekrar.Telefondan bilgisayarda kullandığım dns ile giriyorum giriyor.Ama bilgisyardan youtube'a giremiyorum.bu olay internet sağlayıcımızı değiştirdikten sonra gerçekleşti..TTnet idi vodofone-nete geçtik.Ondan sonra bir daha giremedim.Twitter,tempo vs yasaklı sitelere girebiliyor ama youtube girmiyor sadece.

Kullandığım dns
    195.46.39.39
    195.46.39.40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksiznicklinick -- 28 Mayıs 2014; 2:07:54 >
  • Dns manuel comodo dragon kullanıyorum
  • Yine girilmiyor yahu. Uydunet kullanıyorum, 2 gündür yok Youtube...

8.8.8.8
    8.8.4.4

Bu dns'yi kullanıyorum...
  • Muhtemelen Youtube Jacker kulanmaktısınızdır.Benim bilgisayarımda da sorun vardı 1 haftadır psiphon zenmate vb.programlarla giriş yapabiliyordum youtubeye fakat onlar interneti yavaşlatıyor sıkıntı.Dns kullanarak giriş denedim Olumsuz. Şunu yaptım sorun çözüldü. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki ''Youtube Jacker Uninstall'' a birkaç kez tıklayarak kalkmasını sağlayın. Sorun çözülür. İyi Forumlar
    quote:

• 118 20
  • SA beylerbayanlar bendede bu sorun vardı çözümünü buldum inşallah yardımcı olurum...
    -ÇALIŞTIRA GİRİN VEYA KİMİ PCLERDE RUN DİYE GEÇER.
    -ORAYA BUNU YAZIN C:\Windows\System32\drivers\etc KOPYALAYIP YAPIŞTIRMAK DAHA MANTIKLI
    -ORADA HOSTS BELGESİ VAR ONU SİLİP YOUTUBEYE GİRMEYİ DENEYİNİZ...

...BENİ DİNLEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.