Şimdi Ara

You don't have permission to access/on this server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
25.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar basit bi site yaptım yükledim fakat girmeye çalıştığımda:

"Forbidden

You don't have permission to access / on this server."

hatasını alıyorum. Başka bir web hostingde deniyim dedim yine aynı hatayı veriyor. Sorun ne olabilir?

• sorun izin vermen gereken dosyalar var , config.php felan olabilir , scrpipte göre değişir o
  • Plesk panel kullanıyorsun web dizinlerine gir ordan özelliklere gir ve anonim girişlere izin ver sorunun düzelecektir.

Panelin ingilizce ise söyle ona göre yazayım

Saygılarımla,
  • .htaccess dosyası varsa /root onu kontrol et belki o şekile de engellemiş olabilirsin ;)
  • index.htm ise html, html ise htm şeklinde değiştirerek deneyebilirsin. Default page sorunu gibi geldi.
  • .htaccess dosyanıza şu kodları ekleyin sorununuz düzelecektir.

<IfModule mod_security.c>
    SecFilterEngine Off
    SecFilterScanPOST Off
    </IfModule>
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyabilisim

.htaccess dosyanıza şu kodları ekleyin sorununuz düzelecektir.

<IfModule mod_security.c>
    SecFilterEngine Off
    SecFilterScanPOST Off
    </IfModule>

hangi kodların altına yazıyoruz bunları hocam siteadı.com/forum/ kurdum ben siteyi siteadını yazınca o hatayı veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w4rlock -- 19 Mart 2015; 19:10:50 >
  • evet arkadaşlar kimse yokmu cevaplayacak ?
  • Sorunun çözümü belli htaccess yapılandırma hatası. Scripti sıfırdan kurup yedeğiniz varsa dizine atın düzelir. Veya bu sorun şu sebepten de olabilir. Cpanelden eklediğiniz etki alanı klasörü silindi ise ve siz o klasörü el ile oluşturduysanız bu sorun oluşur. 2. yazdığım sorun çözümü ise tekrar erki alanı ekleme kısmında domaini kaldırıp tekrar aynı yerden ekleyerek o silinen klasörü tekrar oluşturup yedeğinizi o klasöre yüklemek.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.