Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

YOU (2018) | Lifetime&Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Winters Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
75
Cevap
4
Favori
3.633
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      788 Mesaj
      13 Kasım 2018 00:31:02
      Dizi için netflix yazmışsınız ama dizi life time kanalına ait . Konu sahibi düzeltirsen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      8064 Mesaj
      15 Kasım 2018 13:01:28

Dediğim gibi çıktı sezon finali beck öldü ama sanırım sonda candace ortaya çıktı onu ortadan kaldıramamış. Ulan nasıl bir dizi adam ortadan herkesi kaldırıyor kimse anlamıyor.
      |
      |

• Yarbay
      2531 Mesaj
      15 Kasım 2018 15:10:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2 Dizi için netflix yazmışsınız ama dizi life time kanalına ait . Konu sahibi düzeltirsen sevinirim
      ABD dışında Türkiye dahil uluslararası dağıtımı Netflix'te olacak, 26 Aralık 2018'de. Türkiye'de nereden izlenebileceğine işaret olarak Netflix ibaresi kalabilir bence.

Asıl kanalı belirtmek gerekirse Lifetime & Netflix olarak yazılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Admin
      11753 Mesaj
      16 Kasım 2018 22:46:03 Konu Sahibi
      1X10

candace'ı öldürmemiş miydi bu eleman. içeri girince bi eleman döndü baktı yoksa kızın hayaliyle yaşayacak derdim de.

paco kral adammış

beck'in ölüp, her şeyi terapistin üstüne atması, kitap yayınlanması vsvs üç beş bölümlük konuyu son on dakikada işlemişler ne alaka yav dedim

yine de idare ederdi

devam edecek mi dizi bilmiyorum ama etmese daha iyi bence

• Yarbay
      8064 Mesaj
      18 Kasım 2018 11:37:13
      quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM 1X10

candace'ı öldürmemiş miydi bu eleman. içeri girince bi eleman döndü baktı yoksa kızın hayaliyle yaşayacak derdim de.

paco kral adammış

beck'in ölüp, her şeyi terapistin üstüne atması, kitap yayınlanması vsvs üç beş bölümlük konuyu son on dakikada işlemişler ne alaka yav dedim

yine de idare ederdi

devam edecek mi dizi bilmiyorum ama etmese daha iyi bence
      Bence onay alacak ama dizinin akıbeti belli hep aynı teraneler dönecek gibi.

|
      |

• Binbaşı
      1549 Mesaj
      25 Kasım 2018 14:00:46
      ekşi'ye de yazdım:

bu haftasonu 10 bölümü de izledim. ilk 2 bölümden sonra zaten bırakmak pek mümkün değil. 7. bölümle birlikte olaylar farklı bir boyuta geçiyor, dizeye ilginiz daha da artıyor. ve sonra 9. bölümün sonlarına doğru artık dizeye karşı ilginiz, heyecanınız zirve yapıyor.

hikayesi ve oyunculuklar gerçekten sağlam, monologlar harika. ben çok beğendim. kitabını da alıp okuma isteği uyandırdı bende. ayrıca, beck karakterine hayat veren ablamız elizabeth lail'a buradan kocaman galp <3

yalnız şunu aklımdan geçirmedim değil: beck ablamız kendisi de bir yazar olduğu için, acaba dizinin komple beck'in kafasında kurduğu bir hikaye olma olasılığı var mı?

aslında psikopat aşığı joe, kendisine takıntılı olan kız arkadaşı peach, yasak ilişki yaşadığı terapisti dr. nicky ve diğer yan karakterler hep hayal ürünü olamaz mı? dediğim gibi ya bunların hepsi hayal ürünüyse ve tek gerçek beck ise?

|
      |

• Yarbay
      3122 Mesaj
      17 Aralık 2018 13:57:47
      Dizinin kitabı Hepsiburada'da 12 liraya inmiş bence kaçırmayın

https://www.hepsiburada.com/sen-caroline-kepnes-p-KEPSILON31346?magaza=kitapcishop
      |
      |

• Teğmen
      107 Mesaj
      01 Ocak 2019 03:22:56
      gone girl tarzı. en sevdiğim. en beğendiğim kadınlar yazar olur hep, zeki bulduğum için. hatta ilerde bir yazarla evlenmek gibi bir fikrim var. Kitapta yardım etmek falan. Joe benim lan resmen. İnsan öldürmek dışında kendimde baya bir Joe'luk görüyorum

Beck ölmemeli. Ana hikaye Candace değil, Beck. 10 bölüm boyunca Beck için yaptığı onca şeyin sonunda bir anda onu öldüremez. 2.Sezonda yaşıyor olarak çıkacak bence. O gömdüğü ceset de Pac ile öldürdüğü adamın ceseti diye tahmin ediyorum. Eğer Beck ölmüşse You'nun anlamı yok. Önemli olan bir kişiye -You'ya- takıntılı olması herkese değil. O kişiyi öldüremez. Eğer 2.sezonda çıkmazsa izlemem arkadaş.

• Yarbay
      3122 Mesaj
      01 Ocak 2019 15:59:13
      Kalan bölümleri Netflix'ten izledim, beklediğim gibi bitti.

Beck kendine yazık etti, rolünü biraz daha devam ettirse bence kurtulurdu. Joe'nun eski sevgilisi yaşıyormuş, ben öldürmüştür diye tahmin etmiştim. Bakalım nasıl devam edecek.

Bu arada 2. sezonu Netflix çekecekmiş.
      |
      |

• Yarbay
      2558 Mesaj
      04 Ocak 2019 21:42:38

bu joenun siyahi sevgilisi beck e şey demişti. Joe aslında candace i takıyor seni sadece onun yerine koymaya çalışıyor filan. Asıl kişi candace olabilir o yüzden. Ama umarım değildir. Beck çok daha iyi bir karakterdi. Umarım ki ölmemiştir.

|
      |
      AmatVictoriaCuram kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      107 Mesaj
      05 Ocak 2019 14:57:28

Evet dediğin gibi olabilir kitapta nasıl bilmiyorum bir ara okuyacağım öğrenmek için. Beck’in ölümünü falan göstermemesi yeni sezonda candace, beckvfalan aymı anda bekliyorum ben, bir ihtimal

|
      |
      Bahsedilenler: The Mühendis

• Yarbay
      2558 Mesaj
      05 Ocak 2019 15:09:48

ben de okumadım kitabı ama umarım dediğiniz gibi olur. Candace i hiç sevmedim. Beck ölmemişse çok iyi olur

|
      |
      AmatVictoriaCuram kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      865 Mesaj
      05 Ocak 2019 18:05:18
      Dün başladım bugün bitirdim. Bence izlenesi bir dizi.

|
      |

En iyi olmamız gerekmez. Hayatın bizden beklediği, olabileceğimizin en iyisi olmak için çalışmaktır
    • Yarbay
      6322 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:11:43
      Yalnız bu Joe Prison Break’teki Theodere’nin yirmi yaş genç hali değil mi ya?!

|
      |

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      11 Ocak 2019 16:32:32
      İyi dizi sarıyoooo.

Mantık hataları olsa bile, ana karakterleri oynayanlar, dizi içerisindeki karakterlere fiziken ve oyunculuk olarak çok uygun. Bu da izlenebilir kılıyor diziyi. Ek olarak yapımcılar izleyiciyi iyi analiz etmiş. Genel olarak başka diziler ile kıyaslanacağını, benzer özellikler taşıdığını bildiklerinden o dizilere ince göndermeler yapmışlar.

Kısacası yoklukta izlenebilecek, pişman etmeyecek bir dizi.

Sırası ile Maniac, The Protector ve You izledim son dönemde açık ara You önde. Penn Badgley sağlam oyunculuk çıkarmış.
      |
      |

• Yarbay
      6322 Mesaj
      13 Ocak 2019 01:52:12
      Dizi aşırı sayko, en son Hannibal izlerken bazı sahnelerde rahatsız olmuştum, burada Hannibal’da olduğu gibi mide bulandırıcı sahneler yok, ama

katilin de her işinin rast gitmesi, ve her zaman yırtması acayip deli etti. Üstte bir iki yorumda Beck ölmedi tarzı yorumlar gördüm, Paco sonuçta Beck’in imdat çığlıklarını gördü, ama bir şey yapmadı, Joe’nun Paco’nun Beck’e kapıyı açmadığını bildiğini sanmıyorum, buradan Beck’in kitabı daha iyi satsın, kendisi ünlensin diye Joe ve Beck’in böyle bir şeye girişmiş olabileceğini düşünüyorum şu an bende. Dizi yalnız tek sezon olsa iyimiş, ya da tüm konu iki sezona yayılsa, eğer Beck ölmüşse dizi ikinci sezonunda ilk sezon gibi aynı terane gidecekse dizi çekilmez gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 13 Ocak 2019; 1:56:18 >
      |
      |

Reklamlar
millenicom;internet;servis
Paykasa
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.