Şimdi Ara

YORUMSUZ:)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sho-ryu-ken

Adam 5-2 lik Arsenal maçını da bildi.Onu neden koymuyorsunuz?Arsenal en az 5 atar demişti ve bildi.Bende Emirates'deki maç için iddaa'da bulunacam.Tutturamazsam beni de rezil edersiniz.Fener orda en az 5 yiyecek.

Bak bak bunları parayla arasan bulamazsın

Adamın iyi biliyor bu konunun neden açıldığını, hiç debelenip kendini hırpalama. Yaptığın yorumun veya iddianın arkasında olacaksın. Tutturunca ortalığı ayağa kaldırıp, tutturamayınca kaçmak yok. Hele hele Fenerbahçe bölümünden sabahın bir körü ss alıp "Sadece ben vardım, hepiniz kaçtınız" diye konu açmak hiç yok. Kim, ne zaman, neyden, nasıl ve nereye kaçmıştır böyle gösterirler işte

zyxelcenk vaynett'in yorumlarını ben de çok beğeniyorum Hatta bir o bir de Nihat Doğan başkasını tanımam

• quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

zyxelcenk vaynett'in yorumlarını ben de çok beğeniyorum Hatta bir o bir de Nihat Doğan başkasını tanımam

Eee Kazım Kanat ı da toprağa verdikten sonra eski yorumculardan kim kaldıki bi vayynet bi adnan aybaba

• quote:

Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar

Bir de şu vardı:

http://img508.imageshack.us/my.php?image=vayco4.jpg

Vaynett'e göre kalite olarak süper ligi kaldıramıyorduk. Şampiyon olduk o sezon. (100. yıl)

• Bu arada bir şeye dikkat çekmek istiyorum.

İlk mesajında FB:0 - Sevilla:3 diyor. Bundan tam 17 dk 46 sn sonra "Burdaki maçı bilemem de orda 5'ten fazla yemeyin" diyor Artık o arada ne olduysa
  • quote:

Bu arada bir şeye dikkat çekmek istiyorum.

İlk mesajında FB:0 - Sevilla:3 diyor. Bundan tam 17 dk 46 sn sonra "Burdaki maçı bilemem de orda 5'ten fazla yemeyin" diyor Artık o arada ne olduysa

• quote:

30 saniye telefon etse fb li adamın gelmesi 15 dakikayı bulur 5 dakika geldikten sonraki muhabbet (en iyi ihtimal)yine etti 20 dakika 30 sn yok hasan dediğin süre çok kısa başka bir sebebi olmalı

• quote:

Orjinalden alıntı: TOMASİNO

quote:

30 saniye telefon etse fb li adamın gelmesi 15 dakikayı bulur 5 dakika geldikten sonraki muhabbet (en iyi ihtimal)yine etti 20 dakika 30 sn yok hasan dediğin süre çok kısa başka bir sebebi olmalı

tuvalete girse ayakta 1.45 saniye oturarak 9.40 saniye oturdu diyek

yinede olmuyor kesin başka birşey bu ya ? [sm=evillol.gi

• Biraz daha varsa koysanıza her konuda ben burdayım Fenerliler yok,ben bişey biliyorum da konuşuyorum diye uzman edasıyla konuşuyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

quote:

Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar

Bir de şu vardı:

http://img508.imageshack.us/my.php?image=vayco4.jpg

Vaynett'e göre kalite olarak süper ligi kaldıramıyorduk. Şampiyon olduk o sezon. (100. yıl)

ne yani vaynett i görüncemi kaldırdık onu mu demek istiyon

süper ligi

• biz devam edelim;

YORUMSUZ:))

• quote:

Orjinalden alıntı: emredici

biz devam edelim;

Önceki kısım da hoş da en güzel yeri burası
    ''Gerçi fark olmaz Volkan iyi kaleci''
    yuh be yediğimiz gollerin %80'i Volkan'ın hatalarından(kalan %20'de de zaten kart cezalısı oluyo)

•  YORUMSUZ:))

buyrun sabahın körüne bakın

son olarak bu forumda bulunan sevdiğim ve değer verdiğim fb li arkadaşlar var ama ben bu arkadaşa agresif yorumlarından dolayı hep uzak durudum
    bugünde yine bak kardeşim seninle uyuşmuyoruz
    ben şimdiye kadar seninle tartışmadım şimdi de tartışmak istemiyorum dedim ama o hala devam ediyor etsin bakalım
  • Bütün cevabın bu mu? Sabahın körü değil de akşam vakti almış olmak mı yani?
    Peki o müthiş tahminlerin ne olacak? Fenerbahçe'lileri şampiyon olamadıklarında foruma girmemekle suçluyorsun, peki hadi diyelim onlarınki kaçmak, ya seninki nedir? Bak 1596 tane örnek vermişiz, bir laf edip erkek adam gibi arkasında duramadığın...ne diye çağıralım şimdi seni? Erkeksen erkek gibi davran, değilsen söyle bilelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

buyrun sabahın körüne bakın

son olarak bu forumda bulunan sevdiğim ve değer verdiğim fb li arkadaşlar var ama ben bu arkadaşa agresif yorumlarından dolayı hep uzak durudum
    bugünde yine bak kardeşim seninle uyuşmuyoruz
    ben şimdiye kadar seninle tartışmadım şimdi de tartışmak istemiyorum dedim ama o hala devam ediyor etsin bakalım

Sen bizi gör diye 24 saat online olalım bundan sonra

''kimi kandırıyorsunuz...bence fb zaten gs yi kıskandığı için bu yapılanma içine girdi...İdda ediyorum 2 sene üstüste şampiyonlar ligini alsalar bile gözleri Uefa kupasında kalır...onlar uefa kupasını isterler .
    Forewer Chelsea ''
    hatta bütün kupaları toplasak bile yine uefa kupası içimizde bi alev gibi kavurur bizi

• quote:

Bütün cevabın bu mu? Sabahın körü değil de akşam vakti almış olmak mı yani?
    Peki o müthiş tahminlerin ne olacak? Fenerbahçe'lileri şampiyon olamadıklarında foruma girmemekle suçluyorsun, peki hadi diyelim onlarınki kaçmak, ya seninki nedir? Bak 1596 tane örnek vermişiz, bir laf edip erkek adam gibi arkasında duramadığın...ne diye çağıralım şimdi seni? Erkeksen erkek gibi davran, değilsen söyle bilelim.

sayın yönetim şu adamın ağzının payını verdiğim mesaj neden siliniyor

• Kızdıysan buz var. Ha buz demişken aklıma geldi. Ülker'in Roko dondurmasıyla ilgili şikayetin devam ediyor mu? Bak Ülker sana ulaşmaya çalışıyormuş

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full--1408-466-0-6-300551-.html
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.