Şimdi Ara

Yorgunluk için acil çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar 2 saat sonra sağlam bir sınavım var. gece boyunca da otobüste olduğum için acayip yorgunum. aklıma kahve içmekten başka birşey gelmedi ve iki bardak kahve içtim ve pek bir işe yaramadı. sizin böyle durumlar için çözümleriniz nelerdir? acil yorumlarınızı bekliyorum.

• Egzersiz hareketleri yap az.
  • birazdan dışarı çıkınca yaparım ama pek uygun bir yerde değilim maalesef. kampüste millet ne yapıyor bu diye bakabilir. ama hafif birşeyler yaparım yinede. :)

evet millet diğer önerilere de açığım. saçma bile olsa değerlendireceğim durum o kadar vahim.
  • hadi arkadaşlar bakıp çıkmayın yav. aklınıza gelen sizin uyguladığınız ilk şeyi yazın.
  • stimol...
  • Elma yada limon yiyebilirsin
    1 kahve daha içebilirsin(nescafeden daha sert birşey mümkünse :D) ama kahve idrar söktürücüdür dikkat
  • @ares
    hocam 2 saat içinde etki eder mi bu nane? 80 dk ayakta tutsa yeter zaten. eğer tam senlik diyorsan şimdi gidip alacağım.
  • @neg9

aynen kahve konusunda ondan tırsıyorum zaten. benim böbreklerde çok sağlam çalışır öyle bir durumda var. bir birada 3 4 kez tuvalete gitme potansiyeline sahibim. bu arada elma fikri iyi oldu kantinde görür gibiyim alacam bir tane sınava giderken.
  • Kahve yaptır kendine.İçine tatlandırıcı koydurma.Acı acı iç ohhhh.Paran varsa en yakın eczaneye git pharmathon al bi tane.35 lira falan gecede uyumazsın daha iyi olur.
  • duşa gir cık , kola + kahve iç , camı ac veya veya acık havada calış .
  • Sade türk kahvesi, ardından bir tane enerji içeceği kaktır.
  • Yak bi sigara iyi gelir
  • Redbull ic hic biseyin kalmaz hep icerim bole durumlarda 30 dk ya ayilirim
  • energy drink dene biz almanyada içiyos cok güzel oloyo
  • evet arkadaşlar hiç uyumadan atlattım sınavı evime geldim nihayet. sigara konusuna gelince zaten bol bol içtim uyanık tutsun diye. onun dışında elma hakikaten işe yarıyormuş aklınızda bulunsun hemde doğal en azından. bilmiyorum psikolojik mi ama hem enerji verdi hemde uyanık tuttu. redbulla gelince de yav o bende hiç işe yaramıyor nedendir bilmiyorum. üst üste 2 tane içince uyuduğumu bilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.