Şimdi Ara

YÖNEYLEM Anket (AKP %27 MHP % 6 ... ÇÖKÜŞ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
7.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende seçimle gitmeyeceğini düşünüyorum YÖNEYLEM  Anket  (AKP %27  MHP % 6  ... ÇÖKÜŞ) 

• Akp nin herhangi bir seçimde %30 altına düşünen en iyi ihtimalle masumdur, saftır. Bir kesime yalnızca allah diyip, diğer kesimin ceplerine 3 5 kuruş atarak en az %30 alabilir zaten. Türk insanı ne sandığınız kadar zeki ne de yapılanları asla unutmayacak kadar hafızası sağlam. Seçimden önceki 200 300 liraya bakar iç anadoludan oy alması. E milyar dolarlarla oynayanlar için 300 500 lira para mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ın izniyle kurtuluyoruz. 2023'e kalırsa akp tüm tarihin gördüğü en büyük farkı yer ve yerin dibine girerek kaybeder. Gelin bu işi güzelce halledelim seçimi şimdi yapın %30 alın köşenize çekilin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

bağlasan değil orası yanlız =)))

Ahahaha çok güzel cevap beğendim en beğendim yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

Sen sanıyor musun işten çıkartmak yasak istifa imzalatıyorlar imzalamazsan da mobing yaparlar

Alıntıları Göster
    Arkadaşım bu onunla alakalı değil. Ben de biliyorum çalışanı işyerine çağırıp istifa et sana bu kadar tazminat veririm diyor. Ama aslında alması gereken misal 10 bin tl ama 3 bine imza attırıyor. Bu yapılan serefsizlik. Benim dediğim devlet dese ki yarından itibaren işçi çıkartma yasağı kaldırıldı. Bak o hafta diyorum binlerce insan işsiz kalacak. Evde oturup devlet tarafından verilen pandemi parası alan binlerce işçi var. İşveren bu işçileri ücretsiz izne çıkarıyor. Aldıkları para 1600 TL falan belki daha az. Ama bu yasak kalktığı an bu işçilerin hepsine bay bay diyecekler. Ayrıca kendi isteğiyle ayrılan işçilere ne kıdem tazminatı ne de işsizlik maaşı veriliyor. Ama işveren 3 kuruş verip gönderiyor ki ileride başıma bela olmasın ve ileride lazım olur çağırmaya yüzüm olsun diyor. Bak bunu bizzat duydum gördüm!. Adamın tazminatı 20 küsur. Ama adama 8 bin TL verdiler. Adama yazık ya. Adam diyor ki abi çalışmak istiyorum evde sıkıldım. İşveren iş yok olum diyor.
    Hükümet bunu bildiği için işçi çıkartma yasağını kaldırmıyor. Olay bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HBeg

Allah'ın izniyle kurtuluyoruz. 2023'e kalırsa akp tüm tarihin gördüğü en büyük farkı yer ve yerin dibine girerek kaybeder. Gelin bu işi güzelce halledelim seçimi şimdi yapın %30 alın köşenize çekilin.

ne %30 hayal kurma şuan %25 in altında 2023 te %15 i bile zor görür

paranın dönmediği yerde halk .....

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Alıntıları Göster

Doğru söylüyorsun kardeşim ben de onu dedim zaten ya.

• YÖNEYLEM  Anket  (AKP %27  MHP % 6  ... ÇÖKÜŞ)
  • RTE maximum % 20 alır ..

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Alıntıları Göster
    Fena hayal kırıklığına uğrayacaksın. Bu milleti hafife alma. Gavura vurur gibi vuracaklar mührü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Fena hayal kırıklığına uğrayacaksın. Bu milleti hafife alma. Gavura vurur gibi vuracaklar mührü.

Alıntıları Göster

Belediye seçimlerinde İstanbul - Ankara ya ceket koyanlar vardı yanına birde İzmir olunca

3 lü çektirdim

2019 Yerel Seçimlerde AKP nin Kaybedeceği İlleri Yazın

https://forum.donanimhaber.com/2019-yerel-secimlerde-akp-nin-kaybedecegi-illeri-yazin--136599047

AKP şuan seçim korkusu yaşıyor

RTE : Aç olan insanı doyurun (Halktan koptuğunun ve halktan korktuğunun belgesi)

Kendi seçmeni bile eve ekmek götüremiyoruz demesi (RTE nin Abartılı bulması kendi seçmeninden bile koptuğunun belgesi)

• Memleketi kuruttular, bu saatten sonra gitse ne olur, kalsa ne olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-84B7F5BB9

Küçüklüğümün gırgır efsanelerinden Muhlis bey.

Bunu bilenler artık benim gibi dinozordur.

• baranel B kullanıcısına yanıt
    Aga iyimisin sen? Mansur a verilecek milliyetçi oyları var doğru ama kürt oyları ne olacak? İmamoğluna en azından kürt oyları gelir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Eskiden ülkücülere kurt denilirdi şimdi köpekten farksız. Neden ülkücü olduklarını bilmiyen milliyetçilikten uzak insanlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt

Zamanın siyasetçileri bile mizah sahibiydiYÖNEYLEM  Anket  (AKP %27  MHP % 6  ... ÇÖKÜŞ) 

YÖNEYLEM  Anket  (AKP %27  MHP % 6  ... ÇÖKÜŞ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 20 Haziran 2021; 13:24:33 >

• Gene akp gelirse Dolar 9 yada 10 faiz bilmem kaç zamlar kulak arkasından devam

• birçogunuz akpartililerle yaşamıyo anlaşılan :D bakın babam sürekli camide takılır bende ara sıra giderim yanına sürekli siyaset konuşurlar adamlar 1750 lira emekli maaşı alıyorlar evleri kira arabaları ömürlerinde hiç olmamış eti kurbandan kurbana yiyorlar mangalın ne oldugu hakkında fikirleri yok bizim aylık 1200 lira dogalgaz ödedigimiz yerde yarım ton kömürle kışı geçiriyorlar elektrik 40 50 lira su 10 15 lira geliyo ben 180 lira elektrik diyince inanmıyorlar yazın köyden gelen bulgur fasulye felan olmasa açlar ama öyle bir akp savunuyorlarki aklınız durur tek savundukları da memleket çok iyi cehape zihniyeti dinsiz namaz kılıyo edasında memlekette kötü begenmedigi bişey olursa kılışdaroglu yapıyo diyolar :D bu en cahil kısmı birde az bişey aklı kesenler var ama onlarda doguştan sol düşmanı gene tek savunmaları din tamam buda kötüde en azından sag diyorlar kayseride yaşıyorum ve emin olun buranın en az %60 ı böyle daha bunların asgari ücret ile kira da 3 çocukla yaşayan modeli varki düşman başına sohbet etmek hak getire :D yani anlayacagınız bir sag parti çıkmazsa kimse bunları yıkamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temhem3838 -- 20 Haziran 2021; 14:7:2 >

• akp ye hala oy veren kaldımı ya. körmü bunlar , akp ayetlemi geldiki gitmesi için korkuyorlar. Ülke için hizmet eden ettiği yere kadar , kendi için hizmete başladığında gider yenisi gelir. Bu kadar basit bu işler , işleri Allah'a bağlayarak , cami din iman korkuları üzerinden yürüyüş buraya kadardı. Millet geçrek iç yüzlerini gördü artık diye umudediyorum. Laiklik neden bu kadar önemli akp ile iliklerimize kadar yaşadık...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 20 Haziran 2021; 15:39:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Gene akp gelirse Dolar 9 yada 10 faiz bilmem kaç zamlar kulak arkasından devam

akp nin gitmesi ile bu ekonomi bir anda düzelecek değilya , ülkeye giren kazığı çıkarmak tabiiki zaman alacak. Ama yinede bu millet ilk aydan 20 yıllık çöküşü düzeltmelerini bekleyecek ve bak gördünmü hiç bir şey değişmedi diyecek.....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.