Şimdi Ara

Yolcu 360 araç kiralamada yüzde 70 indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uygulamaya kodu girerken hata ile karşılaşıyorum. Başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kereminyo

3 adet alındı yıl sonuna kadar geçerli

Yılsonuna kadar geçer ancak site üzerinden kiralama işlemi 19-24 Mart arasında yapilmali diyor. Ben ilerde düşünüyordum ancak tarih belli olmadığı için vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armanhan

Uygulamaya kodu girerken hata ile karşılaşıyorum. Başına gelen var mı?

Kod kısmı açılmadı ki daha :/ 19-24 arasında rezervasyon açılacak. Siz nasıl girebiliyorsunuz?

• Her gün için ayrı kod mu gerekiyor yoksa kaç gün olursa olsun 1 kod yetiyor mu?

Bir de drop(farklı ilde bırakma) ücretlerine de indirim oluyor mu bilen var mı?

• Trendyol dan kod almaya gerek yokmuş meğerse. Trendyol koduyla %70 diyor ancak aynı gün kendi uygulaması da bahar indirimi diye %65 indirim uygulayacakmış yolcu360 olarak tüm kullanıcılara. %5 için kod bulamadım vs diye üzülmeye gerek yok.

• FastMember F kullanıcısına yanıt

Arada 10 lira fark ediyor günlük kiralama da neysede uzun sürelide büyük fark çıkıyor.

• Ya Allah aşkına indirim başladı. Kod la egea 172 TL çıktı Avec firmasj çıkıyor sadecw baktığım bölgede. Güya 500 den indi. Yazık vallahi ya. Kolpa indirim. Var da %70 değil. Saçma.

Şuan indirim olmayan garenteda daha uygun anlamadım ben bu işi. Sadece SUV lar uygun ona da gerek yok. Bir önceki %70 kampanyasıyla alakası yok.

Arkadaşım sodexo kampanyasıyla katılmış ona da aynı fiyatlar çıktı. Kodlar elde patladı. Tüm kampanyalar ortak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FastMember -- 18 Mart 2021; 21:41:39 >
  • FastMember F kullanıcısına yanıt

Günlük 70 liraya geliyor egea oldukça iyi gibi

Yolcu 360 araç kiralamada yüzde 70 indirim
  • Avec te bende 172 çıkıyordu heralde indirim başlamamıştı. Başladı diye bildirim geldi kod kısmıda açıldı ama İstanbul da normalle aynıydı indirşm uyguladığı rakamlar. SUV ler ucuzdu sadece. Bugün tekrar bakacağım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.