Şimdi Ara

YOKOHAMA LASTİKLERİ VE LASTİKLER HAKKINDA BİLGİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
123.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman konfor aramıycaksın 100-110 tl ye pırelı p6000
    yada 90-100 tl ye taivan malı sonar alırsın baskada bunlardan asagı ucuz lastık bulamassın onlardada sorun yasarsın ama sen ucuz lastik aradıgına göre buda kacınılmaz. kayar sert olur baska sorunlarda cıkar ama malesef herzaman kalite li ürünlerle kalıtesizi ürünler arasında fark oluyor bunu düşünerekden en azından sizi üzmiycek orta kalıte bir lastik tercıh etmenızde fayda görüyorum

quote:

Orijinalden alıntı: cetera

saolasın. Benim bütcemi biraz aşıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSMMERSAN

o zaman konfor aramıycaksın 100-110 tl ye pırelı p6000
    yada 90-100 tl ye taivan malı sonar alırsın baskada bunlardan asagı ucuz lastık bulamassın onlardada sorun yasarsın ama sen ucuz lastik aradıgına göre buda kacınılmaz. kayar sert olur baska sorunlarda cıkar ama malesef herzaman kalite li ürünlerle kalıtesizi ürünler arasında fark oluyor bunu düşünerekden en azından sizi üzmiycek orta kalıte bir lastik tercıh etmenızde fayda görüyorum

quote:

Orijinalden alıntı: cetera

saolasın. Benim bütcemi biraz aşıyor...

Sağolasın bilgiler için arkadaş.

Evet 100 tl civarı birşeyler bakıyorum. Malum memur işi. Tabi çok ucuz diye adı sanı belli olmayan bir sey almam. Pirelli tornedo cat hakında ne düşünüyorsunuz? Fiyat benim için uygun.

Saygılar...

• r.e. sen aracına ve sana zarar verebilıcek yol tutusu ıyı olmayan ,frenlemede kayan yagıslı havalarda tutunmayan,sert ve konforsuz sesı ıcerı alan,cabuk taban kıran lastik ılla alıcam dıyorsan diyecek bişi yok hayırlı olsun.
  • bu kadar az kişimi var bu lastiği kullananalar ve kullanıpda yorum yapan kişi yokmu gerçekden. şayet bu kadar az kişi ise bu lastiği aracında kullanan üzüldüm . ben baya çok kişinin fabrika çıkışlı orjınal aracında çıkdıgını bılıyorum ama sanırım kimse yorum yapmakmı istemıyor anlamadım dogrusu?
  • Merhaba,

Yokohama AC 01 modeli, 205/55R16 - 94V lastikleri 2009 baharında taktım. Kışa kadar 35.000 km kullandım, ıslak ve kuruda çok güzel yol tutuşu vardı, çok memnun kaldım. Kışın, kış lastiği kullandım, dün Yokohamaları tekrar taktım, TÜV e girdim, 4,6 mm diş derinliği kalmış. Bu yaz da idare eder. Diğer modellerini bilemem ama AC 01 güzel lastik. Tavsiye ederim.

Lastikler 2007 / 38 - 40. hafta imalatı, bir yıl önceden kaldığı için satıcı 2009 martında çok hesaplı verdi. 125 x 4 = 500 TL ye almıştım. 2 yıl kullanacağım için, 2007 olmasını önemsemedim, nede olsa 4 yıllık raf ömrünü bile dolduramayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmusluer -- 1 Nisan 2010; 21:58:04 >
  • 120000 km de satin aldigim 2000 nissan primera 1.6 aracimda 4 adet yokohama cdrive 185/60/15 lastik vardi.

2.5 sene boyunca 43000 km kullandik istanbul sehir ici %90 olarak. ve lastikler artik omrunu bitirdi dis derinligi olarak.

Lastiklerden cok memnun kaldim simdi de ayni lastiklerden alasim var acikcasi. Sessizlik, yol tutus ve frenleme basarisi olarak bence fiyatini fazlasi ile hakeden bir lastik. sadece yumusak hamuru ve sessizligi nedeni ile bridgestone- lassa gibi 50-60 bin km gormek zor ama bence konforuna deger kesinlikle tavsiye ediyorum.

bende bir fiyat alabilirmiyim yukarida belirttigim olculerde. Yokohama nin buyuk sorunu her yerde bulunmamasi sanirim sevindim bayilik aldiginiza.
  • 43000 km sizden öncekı sahıbınınde km yaptıgını dusunursek sorun cıkarmadamış olmasıda güzel. sevindim.

185 60 15 de 84h aa01 modelı lıste fıyatı 164 ,185 60 15 88h rf ac01 modelıde 172 tl lıste fıyatları vardır odeme seklıne göre net fıyat cıkarılır. ama gercekden söledıgınız gibi yumusak sessız konforlu olması bence kalıtesını gösteriyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: kerten

120000 km de satin aldigim 2000 nissan primera 1.6 aracimda 4 adet yokohama cdrive 185/60/15 lastik vardi.

2.5 sene boyunca 43000 km kullandik istanbul sehir ici %90 olarak. ve lastikler artik omrunu bitirdi dis derinligi olarak.

Lastiklerden cok memnun kaldim simdi de ayni lastiklerden alasim var acikcasi. Sessizlik, yol tutus ve frenleme basarisi olarak bence fiyatini fazlasi ile hakeden bir lastik. sadece yumusak hamuru ve sessizligi nedeni ile bridgestone- lassa gibi 50-60 bin km gormek zor ama bence konforuna deger kesinlikle tavsiye ediyorum.

bende bir fiyat alabilirmiyim yukarida belirttigim olculerde. Yokohama nin buyuk sorunu her yerde bulunmamasi sanirim sevindim bayilik aldiginiza.

• 185 60 14 C-Drive'ı F kasa Astra HB'de kullanıyoruz. 2 sene olmuştur herhalde. Aldığımızdan beri yol tutuş olarak, ses olarak ve fren performansı olarak memnun kaldık. Öyle limitlerde falan kullanmıyoruz aracı ama çok sert bir viraja 60'la girdiğimizde çizgisinden çıkmadı araba. O açıdan başarılı olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad_65 -- 2 Nisan 2010; 19:41:28 >
  • New Astra HB aracımda Continental ContiPremiumContact 205/55/16 91 V takılı idi, 4yılda 50 000Km oldu ve değiştirmem gerekiyor arkadaşım ise Yokohama yı şiddetle tavsiye ediyor, C.drive Yokohama 205/55/16 91 W bu iki lastikten sizlerin görüşleri ve önerileri nelerdir.Otomobilden anlamam biner giderim fakat şu anda otomobilin üzerinde Michelin kış lastikleri var ve contiye göre içeriye fazla ses aldığını gözlemledim sadece. Bölge olarakta Balıkesir deyim malum sürat falan yapacak yolda yok buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSMMERSAN

43000 km sizden öncekı sahıbınınde km yaptıgını dusunursek sorun cıkarmadamış olmasıda güzel. sevindim.

185 60 15 de 84h aa01 modelı lıste fıyatı 164 ,185 60 15 88h rf ac01 modelıde 172 tl lıste fıyatları vardır odeme seklıne göre net fıyat cıkarılır. ama gercekden söledıgınız gibi yumusak sessız konforlu olması bence kalıtesını gösteriyor.
    quote:

selamlar,

fiyatlar icin tesekkkurler. C drive icin fiyat da alabilirmiyim.

Araci aldigimda lastikler sifirdi zaten yani 43000 harici aracin 1000 kmden fazla yaptigini sanmiyorum.

Zaten lastigin 40000 degilde 50000 gitmesini, o 50000 kmyi lastik gurultusu ve yazin hava isindiginda ciyaklamalar esliginde gitmek istiyorsaniz ben bridgestone b serisini siddetle tavsiye ederim.

gerci B serisi giris seviyesi lastik oldugu icin yokohamanin c drive ile karsilastirmakta hata olur. aa01 ve ac01 de yokohamanin giris seviyesi lastikleri diye biliyorum ben. eger bu dogruysa fiyatlar biraz yuksekmis bekledigimden. Bridgestone turanza er300(c drive alternatifi olarak dogru lastik budur bridgestone tarafinda) ki orta seviye lastik olarak sordugumda 150 tl civarinda bir fiyat almistim ama bridgestone oldugundan emin olamiyorum gene gurultu acisindan. biraz daha arastirmak lazim.

• 215 55 16 AC01 için fiyat alabilirmiyim
  • zaten ac dedıgımız model c drıve dır diğeride a drıvedır. sizin memnun kaldıgınız ac yanı c drıvedırkı kaldıkı guzel gercekden ıyı konforlu bır lstık secmıssınız.

quote:

120000 km de satin aldigim 2000 nissan primera 1.6 aracimda 4 adet yokohama cdrive 185/60/15 lastik vardi.

• 1-YOKOHAMA C.drive AC01
    2-YOKOHAMA AVS db V550
    3-YOKOHAMA ADVAN V103
    Audi A4 için 225/45 R17 ebatında Bu lastiklerin nokian gibi sessiz ve daha konforlu hem ıslak hemde kuru da tutunma ve fren kabiliyeti açısından en öne çıkanı hangisidir ve fiyatlarını verebilirmisiniz peşin yada iki taksit olarak.
    Birde conti pre contact lar istediğim özelliklere göre nasıl?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruhani-06 -- 6 Nisan 2010; 14:21:13 >
  • Audi A4 için 225/45 R17

YOKOHAMA C.drive AC01 94w 284 lıstesı var 240 nakıt fıyatı

YOKOHAMA ADVAN V103 94y 323 listesi var 270 nakit fiyatı

YOKOHAMA V 103 S 91W 323 listesi var 270 nakıt ( bu lastik aynı zamanda mercedes c class orjınal ekıpmanıdır))

continentalın bu ebattakı alstıgıde bıraz daha sert olmasına ragmen uzun ömür olması ıle dıkkat cekıyor. ben size v103 modelını önerebilirim aradıgınız özellıkler itibari ile
    Audi A4 için 225/45 R17

quote:

Orijinalden alıntı: ruhani-06

1-YOKOHAMA C.drive AC01
    2-YOKOHAMA AVS db V550
    3-YOKOHAMA ADVAN V103
    Audi A4 için 225/45 R17 ebatında Bu lastiklerin nokian gibi sessiz ve daha konforlu hem ıslak hemde kuru da tutunma ve fren kabiliyeti açısından en öne çıkanı hangisidir ve fiyatlarını verebilirmisiniz peşin yada iki taksit olarak.
    Birde conti pre contact lar istediğim özelliklere göre nasıl?
    Teşekkürler

• Merhabalar,
    Yokohamanın 195/55/16 H sınıfı lastiği var mı varsa model ve 4 adet peşin fiyatı ne olur?
    Hayırlı işler
  • 1 yıldır micra aracımda continentalden sonra yokohama kullanıyorum. ilk defa kullanıyorum ve her yönden menmunum. aa01 desen 175/65-15, hiç bir şikayetim yok hem kaliteli hem hesaplı. ben aldıktan sonra 3 arkadaşımada aldırdım. onlarında şikayeti yok.
  • http://www.lastiktestleri.com/Lastikler/Binek%20Yaz%20Lastikleri/YOKOHAMA

Yokohama yorumlarınızı Türkiye'nin en kapsamlı ilk lastik testi sitesine de gönderirseniz arkadaşlar çok daha detaylı ve kapsamlı veri tabanına ulaşabiliriz.
  • 195 55 16 87 v ac01 250 lıstesı var ıskonto yapılır
    215 55 16 97 w ac01 300 listesi var alım şartlarına göre iskonto değerlendirilir

sordugunuz lastıklerın ıkısıde gercekden kalıtelı lastıkelrdir
  • sanırım memnun kalıpda 3 arkadasınızada aldırmanız bu lastikden aldığınız memnunıyetın göstergesi . son kullanıcı en ıyı reklamı yapandır bosuna dememişler. bencede o ebatta sorun yasamassınız hem yumusak hem konforlu ınsan baska ne ısterkı kalıte kendını kullandıkca gosterıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: mustozt

1 yıldır micra aracımda continentalden sonra yokohama kullanıyorum. ilk defa kullanıyorum ve her yönden menmunum. aa01 desen 175/65-15, hiç bir şikayetim yok hem kaliteli hem hesaplı. ben aldıktan sonra 3 arkadaşımada aldırdım. onlarında şikayeti yok.
  • olumlu

quote:

Orijinalden alıntı: quad_65

185 60 14 C-Drive'ı F kasa Astra HB'de kullanıyoruz. 2 sene olmuştur herhalde. Aldığımızdan beri yol tutuş olarak, ses olarak ve fren performansı olarak memnun kaldık. Öyle limitlerde falan kullanmıyoruz aracı ama çok sert bir viraja 60'la girdiğimizde çizgisinden çıkmadı araba. O açıdan başarılı olduğunu düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.