Şimdi Ara

Yokmu işi Bilen Elektro Gitarcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: krushmut

kardeş merak ettim bu hangi gitar amfisi 1000 watt lık
    ben hiç o kadar güçlü adam gibi bi gitar amfisi duymadım
    ben bu tüplü amfiyi bir gün alabilmeyi hayal ediyorum bu bile 100 watt sen naaptın 100 wwatlık amfi stadyum konseri falan mı verceksin?
    http://www.music123.com/Laney-TT100-212-i250367.music
    ya da senin söylediğin araba amfisi falan mı?

yaw arkadaşlar bu 1000 watlık dediğim amfiyi kendim yaptım uzun bir süre sonucunda ayrıca bir elektronikci olarak 100 watt la 1000 watt ı ayırt edebilirim takdir ederseniz.bide arkadaş 1000 watt la stadyumda konsermi verecen demiş allah razı olsun güldürdü beni arkadaşlar JBL 'İN 7000 watt lık amfisini hiç görmediniz heralde 2 bilgisayar kasasının uzunluğunda bişe ayrıca bu stadyumlar'da bunlardan kaç tane kullanılıyo elektro gitardaki tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama ben kaliteden düşmeyip yamaha pasifik modelini almayı düşünüyorum

• ayrıca arkadaşlar cort ve cort x2 modelini tavsiye ediyolar araştırdım gerçekten oda ii bir marka yani profosyonel elektrocular için sahnede kullanılablir.elektro bass gitar almayı düşündüğümde cort marka almayı düşüneceğim
  • ben sinanın amfiyi gördüm ilk gördügümde oldum
    ama el yapımı oldugu için biraz büyük 1 pc kasası kadar var neydeyse sogutmalı felan baya emek harcanmış bir amfi.
    verdigi sesi duymanızı tavsiye etmem 2 gün kulagım çınladı
  • evet ilk yaptığımda serdar la ses denemesi yaparken serdar çok merak etti ve açsana dedi olmaz dedim aç dedi ii benden günah gitti dedim bi açdım serdar out oldu hala arkadaşlar aklıma geldikçe gülüyorum akıl işi deil bu amfi
  • Aria'nın güzel başlangıç gitarları var. Sanırım daha yeni öğreneceksin gitar çalmayı. Gidip de washburn'e fender'e parayı yatırmaya gerek yok. Aria'nın STG-003 seti var amfi vs ile birlikte. Verdiğin fiata göre kaliteli sayılabilir. Ben de bu modelden almıştım ilk gitarımı. Veya arkadaşın dediği gibi yamaha pasific de iyi bir seçenek. Ben başlangıç seviyesi Cort'lar hakkında iyi duyum almadım. Kullananlar genelde takoz gibi klavyesi olduğunu söylüyorlar. Bütçene de bağlı biraz. Ne kadar para ayıracağını söylesesen daha iyi ardımcı olabiliriz.

Amfi'ye gelince 100W amfi, ev kullanımı için fazla. Zaten evde keyfinle açıp çalamayacaksın. 30 W ideal bence. 10'luk reverb falan olmuyor genelde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Draugnar

Aria'nın güzel başlangıç gitarları var. Sanırım daha yeni öğreneceksin gitar çalmayı. Gidip de washburn'e fender'e parayı yatırmaya gerek yok. Aria'nın STG-003 seti var amfi vs ile birlikte. Verdiğin fiata göre kaliteli sayılabilir. Ben de bu modelden almıştım ilk gitarımı. Veya arkadaşın dediği gibi yamaha pasific de iyi bir seçenek. Ben başlangıç seviyesi Cort'lar hakkında iyi duyum almadım. Kullananlar genelde takoz gibi klavyesi olduğunu söylüyorlar. Bütçene de bağlı biraz. Ne kadar para ayıracağını söylesesen daha iyi ardımcı olabiliriz.

Amfi'ye gelince 100W amfi, ev kullanımı için fazla. Zaten evde keyfinle açıp çalamayacaksın. 30 W ideal bence. 10'luk reverb falan olmuyor genelde.

kardeş yorumun için teşşekkür ederim ama evdeki amfiyi kendim yaptım elektronikçiyim ve 100watt deil 1000 watt manyak bişi ama ben sürekli söylüyorum 100 watt deil 1000watt amfi gitarı rahat çalabiliyorum ama elektroya geçince klavyesi biraz dar olduğu için tabi biraz zorlanacam ama sorun deil 400 500 ytl civarı bişi alacam ama tercihim yamaha pasific kaliteden düşmek istemiyorum sonuçda bi kere alıp ömür boyu kullanmak dşüncem

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.