Şimdi Ara

YOKMU DRAGON JUDGEMENT'te OYNAYAN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR YOKMU JUDGEMENTTE OYNAYAN YAA DRAGON SERVER'DA OYNAYAN BIZ SIEGE ACMAYI DUSUNUYORZ EN DUSUK LVLLİ ARKLARDA 64 LVLİ VAR EN UST LVLLİ İSE 76 ARKADASLAR BUYRUN BANA MSJ ATIN BI KONUSALIM LTF AMA CIDDI OLANLAR GELSN LTF

SAYGILAR.....

• demek ki

yok
  • benim orda full b grade seti duzulu adamim soyuldu daha olsemde gelmem oraya o serverda turklere guven olmuyo kesinlikle gitmenizide tavsiye etmem arkadaslar
  • ya arkadaşlar bana orda yardım edebilcek olan var mı judgement 50x te.lvl 46 bd var dual sword bile alamadım.dragon 15x te charınız varsa yardım edebilirim.
  • kardes benım judgementte 64 lvl li charım var sana yardımcı olurum ıstersen paladın 64 lvl li ve turk clanımız var ısteyen varsa gelsın katılsın yakında siege acıcaz...beklerızzz
  • valla çok ii olur kardeş.alırsanız sizin klana da gelirim zaten kasmak kolay 50x 65 olurum bikaç günde.
    oyundaki nikim "kml".
  • TaGaMeReNu
    dedigine bir iki seyde ben ekleyim gibi dragon serveri saçmaliklar serveri uzun zaman oynayan biri olarak dragona baslamadan birakin derim size daha güzel serverler bulun onlarda oynayin
    birde silahim setim var diye güvenmeyin yakinda sizinde olmayacak pvp de bile öldügünüzde sizden item dusebiliyor bunu bizzat ben yasadim
    ama unutmamaniz gereken sey hiç bir şekilde ölmemenizdir çünkü yaratiklar öldürse bile üzerinizden bişeyler düsecektir bizim basimiza geldi

ha bizden düsmedi diyorsaniz demekki ben ve benim arkadaslarim asiri derecede sanşsizmişiz çünkü her öldügümüzde en az bir item kesin düstü
    genede siz bilirsiniz orda oynayacak olanlara başarilar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryner -- 7 Eylül 2006; 19:00:59 >

• dragon 15x te 2 kere pk oldum hiçbişey düşmedi üzerimden.ballıyım biraz galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.