Şimdi Ara

Yok mu artıran?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray, eski kaptanı Arda için Atletico Madrid'e 16 milyon euro önerdi. İspanyollar bu teklifi kabul etti ama Fenerbahçe rakamı 20 milyon euro'ya çıkarınca işler karıştı.

Önceki gece Süper Kupa finalinde kozlarını paylaşan Galatasaray ile Fenerbahçe şimdi de Arda Turan için kıyasıya yarış halinde. G.Saray eski kaptanını yuvaya döndürmek için rakam artırdı ve Atletico Madrid'e 16 milyon euro önerdi. İspanyol kulübü bu cazip teklifi kabul etti. Ama dün ortaya atılan iddiaya göre Fenerbahçe, Arda için devreye girdi ve Atletico Madrid'e 20 milyon euro'luk astronomik bir teklif sundu. Bu teklif karşısında adeta başı dönen Atletico Madrid, G.Saray'ı bekletme kararı alırken, Arda'nın F.Bahçe'ye sıcak bakmadığı belirtildi.

Yok mu artıran?

• Hiç mi hiç heyecanlandırmıyor beni Arda haberleri , beğendim bir oyuncu ama gelmeyeceğini de biliyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnwayne

Hiç mi hiç heyecanlandırmıyor beni Arda haberleri , beğendim bir oyuncu ama gelmeyeceğini de biliyorum .

işin sonuna bak sen bu arda en geç 2014 de kadar 2 kulübden birine gelecek %60 gs
  • Arda'nın kendisini sevmem , futbolunu beğenirim , gelmesini de isterim ama adam gerçek gsli(takdir ediyorum) bana kalırsa diğerleri gibi değil . Gsye gelebilir yani kulüpler anlaşırsa .
  • quote:

Arda'nın kendisini sevmem , futbolunu beğenirim , gelmesini de isterim ama adam gerçek gsli(takdir ediyorum) bana kalırsa diğerleri gibi değil . Gsye gelebilir yani kulüpler anlaşırsa .

ben nediiyom la zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic47

quote:

Arda'nın kendisini sevmem , futbolunu beğenirim , gelmesini de isterim ama adam gerçek gsli(takdir ediyorum) bana kalırsa diğerleri gibi değil . Gsye gelebilir yani kulüpler anlaşırsa .

ben nediiyom la zaten

%40ı ben fenere vermiyorum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonic47

quote:

ben nediiyom la zaten

%40ı ben fenere vermiyorum :)

%40 Fenere değil zaten Fenere %15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBrandonStark -- 23 Nisan 2021; 2:51:6 >
  • gelmesin hele 20 milyona hiç gelmesin
  • 20 Milyona kanata daha iyi adamlar alınır. ama Türk olması tabiki avantaj. Kendisini sevmem ama oynadığı futbola saygı duyuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.