Şimdi Ara

YOK BÖYLE Bİ ARDREAM PK MANES KORKUSUZ54 HUMAN BASEDEN ÇIKMIYOR MUHETEŞEM BİR VİDEO COME GELİN İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O HB bende de olsa benle de başeden çıkmaz.
    Şaka şaka güzel. (İzliyorum)
  • KaMy0nUnViTeSi dıyorum anLayan anLar.
  • ben anlamadım kamyon felan char benim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: mynameispatriot

ben anlamadım kamyon felan char benim :D

Güzel demek istedi yani ona yaklasık bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetoo -- 11 Ağustos 2007; 18:45:37 >
  • infernoları bende öyle yapıcam ekşın olmuş
    güzel olmuş dewam server neresi
    yav bide hiç kimsenin aklına arkadan dolaşıp heali kesmek gelmio sırf sana dalmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 11 Ağustos 2007; 18:53:12 >
  • Tbl kokusu alıyorum :):):)
  • azcıq daha feazla no gelse daha ıı olrdu char super ama
  • çok garip bi video vs videosu olsa daha iyi olurdu çünkü bana güzel gelmedi healerla pk movie ama yine de eline sağlık
  • herkes ws videosu çekio bizde pk çekelim dedi tbl sadece infernoları 80 skili gibi yaptım o kadar akşın oluo o yüzden :D
  • herkes ws videosu çekio bizde pk çekelim dedi tbl sadece infernoları 80 skili gibi yaptım o kadar akşın oluo o yüzden :D
  • bence item iyi tabi kesersin böle adamın combo su mütüş olsa towna girer keser cıkarsın (combo güzel)
  • Tebrikler dostum güzel video özellikle magelerin nowaları attığı yerler çok güzel görünüyordu vede char çok sağlam tadını çıkarmaya bak
  • hasan veya onur ellerine sağlık kardeşim ;)

http://youtube.com/watch?v=oei-KIWHnZ8 bu da izlemeyenlere benden :P

M1cRoDrummer / Manes / Ardream
  • sagolun yorumlar içn
  • hasanda degil onurda degil ali ben mynameispatriot....
  • o nasıl 1 chardır la bız baktık ama sen en son rogu ıle takılıyordun en son human olmuştun ben anlamdım ayrıca sen ne zman human base'ye gırdın de bızım haberımız olmadı ?

JusTSay1sGame0vers and JusTSay1sMrsLoneLyy

1 de geL bizimLE video vs çeq pls....
  • güzel video
  • çok mu güzel olmş çok mu kötü :D
  • yaf benımda arkadamda ole saalam healer olsun bende yatmam aq pk nın gusellıı arkanda healer olmadan yapmaktır ounda kı ustalık healerda sende dııl adam senı tanklıo sen gıdıon kesıon warrıor kullanmanın zorluu healpot ve mana pot ayarını yapmaktır ama arkanda healer oldumu bole bı sorun kalmaz ve senın ne kadar usta olduun da bellı olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.