Şimdi Ara

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE % 100 DOĞAL % 100 DANA ETİ KAYSERİ SUCUĞU 2 KG 155 TL ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 YOĞUN İSTEK ÜZERİNE % 100 DOĞAL % 100 DANA ETİ KAYSERİ SUCUĞU 2 KG 155 TL ÜCRETSİZ KARGO
    ARKADAŞLAR MUĞLA NIN KAVAKLIDERE İLÇESİNDE YAYLA HAYVANLARI KESEN KASABIMDAN ALMIŞ OLDUĞUM 1. SINIF KABURGA ETİNDEN GEÇEN YIL KAYSERİ SUCUĞU YAPMIŞTIM VE BURADA 10-15 ARKADAŞA GÖNDERDİM- YAKLAŞIK 1 YILDIR DA KİMSEYE SUCUK YAPMADIM LAKİN SON ZAMANLARDA DİĞER İLLERDEN VE ÇEVREMDEN GELEN TALEP ÜZERİNE YENİDEN SINIRLI MİKTARDA YAPACAĞIM 25-30 KG KADAR LAKİN YENİ EVİMDE ANCAK 1-2 GÜN KURUTABİLİRİM ÇÜNKÜ YER VE KONUM SIKINTISI VAR..

ALDIĞINIZ SUCUĞU HEMEN TÜKETEBİLİRSİNİZ Kİ BEN DAHA ÇOK TAZE SUCUĞU SEVİYORUM TAZEYKEN BAMBAŞKA OLUR
    DAHA ÇOK KURUTMAK İSTEYENLER 10-17 DERECE DE BALKONDA GÜNEŞ GÖREMEYEN HAVADAR BİR YERDE 2-3 GÜN DAHA KURUTUP BUZDOLABININ ALT KISMINA 500 GRAM KOYUP KALANINI NO FROSTA BIRAKABİLİRLER

DOLABINIZDA ÇOK FAZLA BEKLEMEMESİ İÇİN 2-3 AYDA 2 KG KADAR YANİ TÜKETEBİLECEĞİNİZ KADAR ALMANIZI TAVSİYE EDERİM

SUCUK BU HAVADA BOZULMAZ VE MNG-YURTİÇİ KARGO İLE EN GEÇ 2 GÜNDE TESLİM OLUR

KARGO ÜCRETİ BANA AİT OLACAK ŞEKİLDE

2 KG 155

1 KG 85 TL DİR

KARGO SİZDEN OLURSA

2 KG 140

1 KG 75 TL DİR

LÜTFEN GEREKSİZ YORUM YAPMAYINIZ

GEÇEN YILKİ SON FİYATIM 60 TL İDİ

BEN 1 . SINIFI DANA KABURGA ETİ KULLANIYORUM BAŞKA ETLERLE 50 TL YE YAPANLARDAN ALABİLİRSİNİZ SAYGI DUYARIM

ALMAK İSTEYENLER 0546 - 282 -60 95 TELEFONDAN ULAŞABİLİRLER
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 155 TL Miktar : 10 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 20 Aralık 2018 Satıldığı Şehir : Muğla, Milas Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ya böyle et ürünlerine gerçekten karşıyım..
    Buralarda da satılmasını doğru bulmuyorum.. Alan var mı bilemem ama çok mide bulandırıcı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.