Şimdi Ara

YKS22HEDEF15K (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
5.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Troll olmadığımı biliyorsunuzdur. Bu sene mat soruları bence 2020 kadar kolay değildi ama özgün soru yoktu. Fen de o kadar kolay değildi ayrıntı bilmen gereken soruların sayısı 2020 Den bariz bir şekilde fazlaydı. Ki bence 2020 den kötüsü gelemez türev limit integral bilmeyen ya da çember analitigi çalışmayıp sınava giren çok kişi var. Gerçekten diyorum bu netler size 15k getirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım öyle olur hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 90,50 tyt 70 ayt ne gelir sizce?

tyt aşırı patladım üzdü ayt fizikte kepazelik yaşadım

• LivreSciisBack kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam. Birde troll listesine yaz demiş şaka gibi olay hocam

• ula amw herkes mi troll şu netlere en kötü 7 8 k gelir aldırma kanka

• xflory kullanıcısına yanıt
    Ayt fizikte sonradan değiştirdiğim 2 soru da yanlış çıktı hocam ben de çok üzgünüm

• Yks22Hedef15K kullanıcısına yanıt

Hocam bu ösym ye hiç güvenilmez vallah. Mezuna kalacaklara sabır dilerim. En mantıklısı yazıp gitmek.

Evet iyi olur yapabilirsen. Ben yapmamıştım  

• 80 sorunun sadece çeyreğinin çeyreğini kaçırmışsın 10kdan kötü gelme ihtimali sıfır. Troller banlansa keşke

Hocam benim zaten ilk mezun senemdi 50k dan bıraktım (aslında 55k dan bırakmıştım ama hep 50k dedim forumda ilk kez 55k olduğunu söyledim sanirim) bu sene 100k bile gelse yazar giderim

seninle aynı fikirdeyim hocam.Bu illete nasıl 2 yılımı verdiğimi şaşırıyorum. Lanet olsun ki sonunda bitti.

Umarım istediğinizi elde edersiniz. Bence ettiniz hocam sizin netler 8-20k arası banko da neresi gelir bilmem

Haha hocam tıpatıp aynı yapmışız nasıl gelir sizce

• Alastor Moody kullanıcısına yanıt

obp 86,7 2020 ye göre 27k diyor. 25-35k olabilir. İstediğimin cok altında tyt de cok fena sıçtım çünkü

Hocam hedefim aslında İtu uçaktı. Ailemi mezuna kalmaya İtu uçağı kazanırsam orayı eğer 6k dan kötü yaparsam yani itu uçak gelmezse tip yazacağım şeklinde anlaşmıştık. 6k olmadığı sürece 20k da olmayı de pek istemiyorum. Tip icin çok baskı yapacaklar gibi, tabi 20k içinde olursam

• 8k

hocam en kötü ihtimalle 2020 gibi gelir bence. anlık gazla çok kolay falan dedim ben de ama 2020den daha zordu bence tyt ve ayt fen. mat ise aynı gibiydi. 75 aytn var baya iyi

• Hocam siz tıp istemediğinizi keskin şekilde belirtirseniz daha üstelemezler bence.

hocam tyt 106,75 sanırsam,ayt de 73,75 gözüküyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

30kya kadar razıyım ya bir yılımın çöp olduğunu düşünüyoeum lanet olsun keşke geçen sene yazsaydım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.