Şimdi Ara

YKS'den Önce Mutlaka Çözülmesi Gereken Denemeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
12
Favori
3.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Böyle bir konu oluşturalım diyorum. Elimizde bulunan denemelerin seviyesini, kalitesini özetleyen 2-3 cümlelik yorum yapalım. Herkes yararlansın, seviyesine uygun denemeyi bulsun.

• Tyt mat: 345: mükemmel denemeler gerçekten sınavdan önce çözülmesi gerekiyor tam sınav ayarında
    Bilgi sarmal tyt mat denemesine başlangıç için çözülebilir ancak ileriki denemelerinde saçma bir şekilde zorlaşıyor.
    Tyt türkçe: Çözüm 3d: Başlangıç için çözmüştüm ve gayet öğretici, güzeldi
    Limit 20 li: Baştaki denemeleri tam sınav seviyesinde ancak git gide zorlaşıyor galiba biraz moralimi bozdu açıkçası çok özgün soruları var ama biraz muallakta bırakıyor paragrafları normalde 30 un altına zor düşerken limitte 27 28 yapıyorum.
    Tyt fen: Bilgi sarmal: Bence ideal tam tyt seviyesinde ne çok zor ne çok kolay genel olarak güzel, çözdükçe genel denemelerde de fen netlerinizin arttığını kısa sürede görebilirsiniz.
    Ayt mat: Acil Reaksiyon: daha yeni aldım ilk denemesini çözdüm ve muazzamdı biraz zorlayabilir ama gerçekten kitapları gibi çok özgün bir deneme.
  • Tyt mat: 345: mükemmel denemeler gerçekten sınavdan önce çözülmesi gerekiyor tam sınav ayarında
    Bilgi sarmal tyt mat denemesine başlangıç için çözülebilir ancak ileriki denemelerinde saçma bir şekilde zorlaşıyor.
    Tyt türkçe: Çözüm 3d: Başlangıç için çözmüştüm ve gayet öğretici, güzeldi
    Limit 20 li: Baştaki denemeleri tam sınav seviyesinde ancak git gide zorlaşıyor galiba biraz moralimi bozdu açıkçası çok özgün soruları var ama biraz muallakta bırakıyor paragrafları normalde 30 un altına zor düşerken limitte 27 28 yapıyorum.
    Tyt fen: Bilgi sarmal: Bence ideal tam tyt seviyesinde ne çok zor ne çok kolay genel olarak güzel, çözdükçe genel denemelerde de fen netlerinizin arttığını kısa sürede görebilirsiniz.
    Ayt mat: Acil Reaksiyon: daha yeni aldım ilk denemesini çözdüm ve muazzamdı biraz zorlayabilir ama gerçekten kitapları gibi çok özgün bir deneme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Un Çuvalı U kullanıcısına yanıt
    acili ne zaman çözmek iyi olur hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence hemen başlayabilirsin çok konu eksiğin yoksa benim integral eksik geodan da analitiğin ilerleri katı cisim vs eksik, 26 tane yapabildim ilk denemesinde bildiğim konularda bile çok ilginç soru tipleri ve yorum soruları vardı gerçekten terletti. Yine de almadan önce bi kitapçıda falan soruları iyice incele kendin yapabilceğini düşünüyorsan öyle al, videolu çözümün yorumlarında zorluğundan yakınan çok insan vardı.

• Peki sonra çözülmesi gereken denemeler neler?

• Un Çuvalı U kullanıcısına yanıt
    Bende çoğu konu vardı hocam. 75 dk da anca 21 isaretleyebildim ilk deneme de o geometri yok etti beni. Çoğu soru zorluydu ama tatlı zorluk bazıları

• Hocam benimde gerçekten zorlandığım sorular vardı geo da ama acilden alışığım kasımdan beri çözmeye çalışıyorum kitabı(daha yarısına bile gelemesem de) gerçekten bu sene bu tarz çıkabileceğine inanıyorum şuan olmasa bile en azından sınava kadar çözülmesi gerekiyor bence denemeler.

• Altın Karma AYT/TYT Denemeleri: Herkesin bildiği bir deneme seti. Farklı yayınlar, farklı soru tarzları görmek için uygun.

Hız ve Renk AYT Matematik Denemeleri: Başlangıç ve orta seviye için ideal. Her denemenin başındaki konu analizi ile hangi konuda eksiğiniz olduğunu çok rahat ve hızlı şekilde görüp telafi edebiliyorsunuz.

Bilgi Sarmal AYT Matematik Denemeleri: Orta seviye, sınav ayarında ve güzel sorular barındıran bir deneme. Sınavdan önce vakit varsa çözülmeli.

Limit AYT Kronometre Edebiyat Denemeleri: TM'de derece yapan neredeyse herkesin önerdiği yayınevi. Limit gerçekten edebiyat alanında öncü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.