Şimdi Ara

YKB Bilgisayar alışverişlerinize 150 TL Worldpuan desteği! Yenisi Geldi (06-30 Nisan) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
28
Favori
49.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duruma göre değişir. Misal ben adios kart sahibiyim, uçuş, seyahat gibi harcamalarımda kullanırken puan değerinin 2 katıyla kullanıyorum. Hele kampanya dönemlerinde bu 3 kata kadar çıkabiliyor. Benim için mantıklı.

Yine 150 civarında planlı bir harcaması olan için de mantıklı olur. 50 liralık indirim gibi olur.

Bunlar dışında zahmetli gelebilir, evet, mük-kem-mel bir puan fırsatı değil.
  • Arkadaşlar bu kazanılan puanları online olarak hangi sitelerde kullanabiliriz ? World puanlar nerelerde geçerli tam olarak ?
  • 13berat kullanıcısına yanıt
    incehesap'ta 150 TL Notebook bilgisayar ve tablet kategorilerinde geçerli diye bir ibare var. O zaman bu yanlış mı?

quote:

150 TL Worldpuan kampanyası 1500TL üzeri Bilgisayar, Notebook ve Tabletlerde geçerlidir
    75TL Worldpuan kampanyası bu kampanya ile birleştirilebilir. Her iki kampanya için World Mobil üzerinden ayrı ayrı 2 kampanyayada katılmanız gerekmektedir.
  • zedge08 kullanıcısına yanıt
    World puanlar a101 şok ve migros'ta geçerli mesela:

https://forum.donanimhaber.com/kredi-karti-puanlarinin-kullanilabildigi-market-ve-magazalar--113517220#113517220
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    Valla ben de takip ediyorum bakalım avantajix filan var mı??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trendyoldan malum ürün alındı. puan geldi.
    bilgileriniz.
  • Bu kampanya için n11 deneyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

World puanlar a101 şok ve migros'ta geçerli mesela:

https://forum.donanimhaber.com/kredi-karti-puanlarinin-kullanilabildigi-market-ve-magazalar--113517220#113517220
    Evet hocam biliyorum ama daha teknoloji ve e ticaret sitelerini kastetmiştim. Attığın konuda da vatan yazmışlar ama puan gelince deneyeceğim.

• Trendyol

Elektrikli Ev Aletleri/Rondo kısmında da geçerli kampanya.

• MediaMarkt cep telefonunda deneyen oldu mu?
  • Arkadaşlar yapı krediye gitsek hemen kart basıp veriyorlar mı daha önce hiç müşterisi olmadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Arkadaşlar yapı krediye gitsek hemen kart basıp veriyorlar mı daha önce hiç müşterisi olmadık.
    Yapıkredi merkezden kart gönderiyor. Akbank başvurusu kabul edilene şubeden veriyor

• Gittigidiyor 1500 ustu deneyen varmi? 225 tl puan geliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: soltaire

Yapıkredi merkezden kart gönderiyor. Akbank başvurusu kabul edilene şubeden veriyor

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

• dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    Gg sarıkıza vermiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Deneyen oldu mu hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Gittigidiyor 1500 ustu deneyen varmi? 225 tl puan geliyormu?
    Ben de bunu denemek istiyorum, mantıklı bir laptop varsa alacağım. 3k-4k civarı. Öneride bulunursanız deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_e_G

Ben de bunu denemek istiyorum, mantıklı bir laptop varsa alacağım. 3k-4k civarı. Öneride bulunursanız deneyeyim

Alıntıları Göster
    Bende telefon alıcam buyuk ihtimal 225 tl puan gelir ama deneyen varmı diye sorayım dedim..

• GG farklı ürün grubunda da sayaç işledi(sarıkız değil).
    Detay vermek istemiyorum çok fazla ama anlaşılmıştır sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 1 Nisan 2020; 13:52:37 >
  • zedge08 kullanıcısına yanıt
    World puanlar online ortamlarda kullanılmıyor. Yapıkredi tersine gidiyor bu konuda. 5 yıl önce Axess puanlar internette geçmiyordu, world çoğu yerde geçiyordu. Şimdi axess puanlar birçok sitede sorunsuz kullanılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.