Şimdi Ara

Yine bir Turkcell klasiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani arkadaş bir firma bu kadar paragöz olabilir.
    2 ay önce hattımı tekrar Turkcell'e taşıdım arkadaşlar. Aylık 49 TL olan hepsi bir arada paketini seçtim ve kullanmaya başladım. Geçen ay internet limitini aştığım için 53 lira fatura ödedim. Bu ay yine 50 lira beklerken 60 lira fatura geldi. Detaylara baktığımda "Bu fatura; 19/12/2012 - 20/12/2012 tarihleri arasındaki, mobil
    şebekelerin çalışma özelliği nedeniyle daha önce faturanıza
    yansıtılması mümkün olmayan kullanımlarınız da içermektedir. " şeklinde bir açıklama var. Yani güler misin ağlar mısın?

Ben bu ay paketimi aşmadığım halde bana böyle bir fatura geliyor,ayrıca neymiş bu faturama yansıtılması mümkün olmayan kullanım. Ya lanet olsun yemin ederim. En son 2009 da yine bu fatura sebebiyle hattımı taşımıştım. Kaşıntı tuttu yine bile bile bu yamyamların kucağına atladım.
    Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım ve bu faturayı kabul etmediğimi söyleyeceğim.Kabul etmezlerse taahüdümü bozup bu hattımı kapatıp başka operatöre geçeceğim ve evde ki diğer 4 Turkcell numarasını başka operatöre taşıyacağım.

Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secooo -- 22 Ocak 2013; 0:57:06 >

• turkcell bana 12kb internet için 26tl fazladan geçirdi sinirlendim onlara hattımı taşıdım benim çıragın internet özelligi olmayan telefonuna 80tl internet geçirdiler yani her zaman itelicek bişey buluyorlar taşıdım hattımı avea ya 7aydır rahatım adamlar tam ölü sevici ya
  • Az once aradim musteri hizmetlerini. Anlattim durumu,megerse taahutlu olarak gorunmuyormus tarifem. İletisim merkezleri kontrat yapmiyormus,taahhut verirken musteri temsilcisini aramak zorundaymisiz. O zaman iletisim merkezlerinizi bu konuda bilgilendirin diye soyledim. İnsan isin 10 lirasinda falan degil enayi yerine koyulmak sinirlendiriyor dedim,haklisiniz dedi

Siz de eger taahhut verecekseniz aklinizda olsun arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell hep yapar bunu,benımde 30tl pakete her ay 60tlden aşağı fatura gelmıyodu.verdıklerı zaten kullanamıyodum bırak kotayı aşmayı.bende illallah ettım taşıdım kafam rahat etti.
  • Avea 29 TL paketinde olan bir hattım var hiç 30 dan fazla ödediğimi hatırlamıyorum. Babam turkcell kullanıyordu onunda 30 küsaratlık paketi vardı her ay 50 60 geliyordu oda artık avea ya geçti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.