Şimdi Ara

Yılların Mess Up Müptelasına Öneri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karnawall

Ne bileyim bazı forumlarda mess up kullanıpta vodvile geçen bi kaç kişi görmüştüm.Çoğu ürün denedim ama vodvil fiyatına rağmen onlardan çok iyi diyenler vardı.Ne kadar doğru bilemedim mess up tan iyiyse yinede denenebilir.Sen kullandıysan tutuculuk ve mat lık konusunda nasıldı vodvil ?

vodvil kötü bir vax degil kesinlikle ama kesinlikle tutuculugu çok iyi ama uygulaması biraz zor sert ve killi oldugu ıcın fön

makinası ile ısıtmak gerekiyor ondan sonra güzelce saçınıza uygulayın mat finishi çok iyi fiyat performans olarak iyi iş çıkartıyor

ama yinede vodvil yerine urban care matte wax öneririm o benim daha çok hosuma gidiyor fiyatıda 14 tl gibi fiyat günlük kullanıma uygun kokusu guzel

http://www.kozmetikcim.com/Default.aspx?pageID=18&PID=7285

Yılların Mess Up Müptelasına Öneri

• hacıhayri kullanıcısına yanıt
    Eskiden yani mess up'ın önceki kıvamındada bazen fön makinesiyle biraz ısıtıp öyle kullanıyordum.Vodvilde biraz mess up ın önceki haline benziyor sanırım.Urbanstyle tutuculuk 2 diyor ama mess uptan pekte farklı olucağını sanmıyorum.Ama aklımdaydı onuda bir denerim elimde çeşit olsun.Birde Davines var sachanede mevcut 68 lira onuda çok övüyorlar.Mavi etiketli olanı mat ve tutuculuk 5 diyor sanırım.Ürün bunu idda ediyor.Sert kuru mat wax.Ürün şu:http://sachane.com/davines-strong-dry-wax-guclu-tutucu-kuru-wax-100ml-tr.html zaten bu markanın bakım ürünleride çok iyi ama pahalı.Wax 68 lira gerçi 100 ml için iyi 60 ml ye 110 tl vermekten çok çok iyidir.

• quote:

Eskiden yani mess up'ın önceki kıvamındada bazen fön makinesiyle biraz ısıtıp öyle kullanıyordum.Vodvilde biraz mess up ın önceki haline benziyor sanırım.Urbanstyle tutuculuk 2 diyor ama mess uptan pekte farklı olucağını sanmıyorum.Ama aklımdaydı onuda bir denerim elimde çeşit olsun.Birde Davines var sachanede mevcut 68 lira onuda çok övüyorlar.Mavi etiketli olanı mat ve tutuculuk 5 diyor sanırım.Ürün bunu idda ediyor.Sert kuru mat wax.Ürün şu:http://sachane.com/davines-strong-dry-wax-guclu-tutucu-kuru-wax-100ml-tr.html zaten bu markanın bakım ürünleride çok iyi ama pahalı.Wax 68 lira gerçi 100 ml için iyi 60 ml ye 110 tl vermekten çok çok iyidir.

bende alıcaktım ama yine deymez o paraları hak eden bir ürün degil gibigeldi

sen illa tutuculuk istiyosan spreyle desteklemek zorundasın

onuda morfose nin en güçlü ürünü olan MEGA ile yapıcaksn

Yılların Mess Up Müptelasına Öneri

Saçlarım ince telin 1 tık üstü o yüzden sprey her zaman benim saçı bozuyor.Osisin bi spreyi vardı gri şişede birkez ondan almıştım oda mess up gibi mat gösteriyordu ağırlık yapmıyordu ama bütçe meselesi yüzünden bi spreye o kadar para veremiyorum haliyle.Morfose zaten daha önce kullandığım ürün.Hatta suan turuncu şişesi durur uzaktan bir iki fıs atıyorum bozulmasın diye fazla sıktımmı yine saçı bozuyor.Yine başa dönüyoruz tabi bu durumda spreysiz yada saçı bozmayan matlığı bozmayan bi spreyle mess up a devam edilebilir o zaman.Diğerleride her halükarda spreysiz düşücek sanırım saçlar.Zor bi stilde denemiyorum halbuki dağınık gibi dikiyorum orta uzunlukta saç o yüzden spreyi fazla bu işleme sokmadan bitiş yapabilceğim bi kuru mat wax istiyorum ama öyle bi ürün yok sanırım :) Varsada bütçemize göre yok :D
    Biliyorum bu zirzopları Alirıza mıdır nedir o bi videosunda davineside gösterip övüyordu 1 senedir kullanıyorum diye.Ben ilk onda görmüştüm bi araştırayım dedim sachanede varmış fiyatı 56 civarıydı 1 ay önce dolardan dolayı sanırım bi anda 68 e çıkmış :D
  • quote:

Biliyorum bu zirzopları Alirıza mıdır nedir o bi videosunda davineside gösterip övüyordu 1 senedir kullanıyorum diye.Ben ilk onda görmüştüm bi araştırayım dedim sachanede varmış fiyatı 56 civarıydı 1 ay önce dolardan dolayı sanırım bi anda 68 e çıkmış :D

bi tane daha var türk markası abartmıyorum 120 liralık waxlara 5 çeker ama suan hala deneme aşamasındayım

diger piyasadaki kaliteli waxlarla kıyaslıyorum kıyaslamam bitince sizlere sunucam o wax

wax bu arada matt
    Hadi ya umutlandım şuan :D Kıyaslama bitince özel mesajını yada konu açarsan onu bekliyorum kardeşim fazla bekletme rastgele :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.