Şimdi Ara

Yıllardır Hep Merak Ettim Hiçde Soramadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
22
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> Yıllardır Hep Merak Ettim Hiçde Soramadım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1806 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

quote:

Orijinalden alıntı: oneyy1905

quote:

inş. birgün bizede nasip olur kardeş :(

Milletin büyük ikramiye hayali yeni ev, araba, yat filan almak; benim hayalim depoyu fullemek.

Abi geçen araba tekledi stop etti ( her zamanki gibi benzin ışığı yanıyordu) aha dedim yakıt bitti. Sonra tekrar çalıştırdım benzinliğe gittim, pompacı dayıya sordum neden olmuştur diye, o da sürekli deponun sonunu görüyorsan sıkıntı olur dedi :(( sonra hiç bahşişte vermiyon zaten dedi öyle de vurdu.. Sıkıntılıyım kardeşim..

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oneyy1905

quote:

inş. birgün bizede nasip olur kardeş :(

Milletin büyük ikramiye hayali yeni ev, araba, yat filan almak; benim hayalim depoyu fullemek.

Abi geçen araba tekledi stop etti ( her zamanki gibi benzin ışığı yanıyordu) aha dedim yakıt bitti. Sonra tekrar çalıştırdım benzinliğe gittim, pompacı dayıya sordum neden olmuştur diye, o da sürekli deponun sonunu görüyorsan sıkıntı olur dedi :(( sonra hiç bahşişte vermiyon zaten dedi öyle de vurdu.. Sıkıntılıyım kardeşim..

Öğrenci adamsın bence araban olduğuna şükret
    |
    |

• Yarbay
    4128 Mesaj

muhteşem bi cevap,
    sade, basit anlaşılır, faydalı.
    emeğinize sağlık. :)
    |
    |
    mavipasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,254
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.