Şimdi Ara

Yıllar önce easy metin2 kullanmıştım.Şuan aktif bot var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eskiden easymetin2 vardı ve oldukça başarılıydı.Mükemmeldi hatta.

Şuan kaliteli güzel bot var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni mi başlayacaksınız oyuna ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Yeni mi başlayacaksınız oyuna ?

Evet

• Hocam erken erken başlayın karadenize falan. yazın yeni server açılacak orda hilesiz sakin bi oyun oynayalım allasen

• quote:

Hocam erken erken başlayın karadenize falan. yazın yeni server açılacak orda hilesiz sakin bi oyun oynayalım allasen

Karadenizde mi başlıyayım diyorsun ?

m2bob ve m24bot buldum.Şimdi direk mi bota başlasam yoksa manuel kastıktan sonra mı ?
  • Aynen hocam başla karadenize madem botçulardan kurtuluş yok bari uzakta olun

Ama göreceksin gereksizliğini botun sende hesaplar tek tek dökülünce.Yol yakınken başlama bota.

• quote:

Aynen hocam başla karadenize madem botçulardan kurtuluş yok bari uzakta olun

Ama göreceksin gereksizliğini botun sende hesaplar tek tek dökülünce.Yol yakınken başlama bota.

Hocam botsuz o oyun gider mi sence ?
    Açıkcası birde ben ticarı kısmına bakıyorum.Dolu KDP , istiridye veya yang gibi şeyleri Botlarla azda olsa Satabilirim.5-10 tl gelse kardır.
  • Hocam herkes aynı şekil düşündüğü için botlar bu kadar fazla bu oyunda.Halbu ki kimsede olmasa ne güzel...

Dediğiniz doğru ama yang satışı falan artık eskisi kadar kolay değil.Hesaplar direk engelleniyor.Hileli hesaptan ana hesaba para bile aktaramıyosun kolay kolay.Şu anda eskiden(yaklaşık 3yıl önce)hileyle(m2bob) ile kastığım 3-4t para yatıyor hileli hesaplarda.Korkuyorum ana çara aktarmaya.İtem alıp ticarete koymak bile büyük risk.Eğer yakalanmama yöntemi bulursanız benide haberdar edin lütfen.

Bu arada dediğiniz doğru gibi artık hilesiz olmuyor bu oyun bir bakıma ama bunun sebebi yine biziz..

• quote:

Hocam herkes aynı şekil düşündüğü için botlar bu kadar fazla bu oyunda.Halbu ki kimsede olmasa ne güzel...

Dediğiniz doğru ama yang satışı falan artık eskisi kadar kolay değil.Hesaplar direk engelleniyor.Hileli hesaptan ana hesaba para bile aktaramıyosun kolay kolay.Şu anda eskiden(yaklaşık 3yıl önce)hileyle(m2bob) ile kastığım 3-4t para yatıyor hileli hesaplarda.Korkuyorum ana çara aktarmaya.İtem alıp ticarete koymak bile büyük risk.Eğer yakalanmama yöntemi bulursanız benide haberdar edin lütfen.

Bu arada dediğiniz doğru gibi artık hilesiz olmuyor bu oyun bir bakıma ama bunun sebebi yine biziz..

Yazarım hocam , birde doğum günü hediyesi pet vericekmiş.Nesne marketi ziyaret et diyor ama ücretsiz birşey yok.

• Bi pet var orda yüzde 20 exp veriyordu sanıyorum.Direk açınca karşınıza gelmesi gerek.

Bu arada kaç botla bu işi yapmayı düşünüyosunuz şuan

• quote:

Bi pet var orda yüzde 20 exp veriyordu sanıyorum.Direk açınca karşınıza gelmesi gerek.

Bu arada kaç botla bu işi yapmayı düşünüyosunuz şuan

1 botla hocam.Oyunun dandikliği burdan baş gösterdi zaten.Petin hazır diyor ortada pet yok.
  • Silicem şimdi uğraşamam.Oyun türkçe sanki google translate engelli gibi yazılar.PEt vericez diyorlar Pet yok.
  • Kampanya bitmiştir belki hala reklamı oradadır

• http://link.tl/X49P bu linkten güncel botu indirebilirsin kardeşim
  • Hocam botu gm ler farkekttikten sonra ip ban atıyorlar yani hilesiz yeni hesap acsan ban yiyorsunuz başıma geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Hocam botu gm ler farkekttikten sonra ip ban atıyorlar yani hilesiz yeni hesap acsan ban yiyorsunuz başıma geldi

girdim bıraktım zaten botsuz oyun olmaz.
  • valla aktıf bot varmı bılmıyorum ama aktıf GM var bol bol :)
    https://www.youtube.com/channel/UCz2zG6fRi6dahp15KguNU7Q
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromhellhound

quote:

Hocam botu gm ler farkekttikten sonra ip ban atıyorlar yani hilesiz yeni hesap acsan ban yiyorsunuz başıma geldi

Oyunun kendi botu var onu kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

quote:

quote:

Ben göremedim nasıl ulaşıcam ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

quote:

quote:

Ben göremedim nasıl ulaşıcam ?

http://wiki.metin2.org/index.php/Otomatik_Avlanma_Sistemi Buradan inceleyebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.